Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że yahoo. ;) Oprócz drobnej zmiany w rosterze w porównaniu do tego co graliśmy zawsze proponuję nieco pokombinować z punktowaniem - przede wszystkim zwiększyć ujemne punkty za INT, bo to zawsze IMO była lipa, że gostek rzuca dwa razy pick six, ciągnie w realu drużynę na dno, a w fantasy tłucze punktów na potęgę, bo cały czas ma piłkę w rękach i robi puste jardy.

 

Jak dla mnie 22.08 o 19 w pytę. 


No i przyznaję, że ten argument o playoffach jako narzędziu motywującym do gry do końca jest dość mocny, ale niech się jeszcze inni wypowiedzą o tym jak wygląda ich nastawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo Kily znasz mnie troche ja zagram i w h2h bez play offow, i nie mowie nie, tylko jak mowisz najlepiej zeby cala banda sie wypowiedziala. Albo narzuc im swoja wole co wolisz, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i za rok bedziemy wiedziec jak sie lepiej gra z ludzmi z tego forum. I gdzie jest kucio do cholery? Gra czy sie znowu boi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily zebys nie przekombinowal z punktacja, szczegolnie dla ludzi mniej doswiadczonych to moze tych troche niezrozumiale. Caly swiat gra ze int to minus 1 czy 2 pkt i tyle. Co obrona zrobi to juz inna bajka, od tego sie wybiera dobre defensywy zeby punktowaly. Ty kombinatorze ty jeden ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wodza ;) o wszystkich odchyłach od "całego świata" transparentnie napiszę :tongue: na razie planuję tylko jeden dodatkowy punkt ujemny za każdy int i jeszcze jeden w pakiecie, jeśli to będzie pick six, a jak zbierzemy ekipę to przyjrzę się temu bliżej ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra muzyka jak dla mnie, ja osobiscie bym zrobil 4pkt za passing td i -2 za int i fumble lost. -3 za pick six tez ok

edit:

@kucio a co to za rocznica, nie nie obchodzi mnie zbytnio twoje zycie prywatne :) Pytam w sensie czy calodzienna impra czy mozna by cyknac draft o 16-17 waszego czasu i wieczorem mozesz sobie swietowac i imprezowac?

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty 23 ja 25, twoje zdrowie, moje zdrowie, trzeba sie napocic by ten draft zrobic ja widze :)

Ale jak mowilem na poczatku na mnie nie patrzecie, ja juz mam swoja lige tu chodzi o wasza zabawe. Jak sie nie uda znalezc normalnej daty na draft by wszystkim pasowalo, ja sie wycofam, wy sobie znajdziecie moze termin draftu w srodku tygodnia.

Proponuje 22 kwietnia sobota, o godzinie 10 rano, kucio nie swiruj ze swietujesz od 10 rano. Od 11 rano mozesz tez swietowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzilbym snake, jak sie liga ladnie utrzyma i bedziemy grali na powaznie, czyli bez odpuszczania to mozemy za rok aukcji sprobowac.

Edit:

10 juz jest ok, 12 lepiej ale 10 obleci jak wiecej chetnych nie znajdziecie, a czasu coraz mniej

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.