Skocz do zawartości

XBox One czy PS4 ?


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mi takie bajery jak kinect itp. nie są potrzebne. Konsole kupuje głównie do grania. A podobno PS4 jest lepszy dla graczy dlatego, że ma po prostu lepsze bebechy. Waham się tylko ze względu na pady od XOne, które są imo sporo lepsze od dualshocków i ze względu na to, że XBOX jest tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kupiłeś Borys?

 

Narazie nic nie kupilem, rzadko gram na xbox 360 wiec narazie sie wstrzymalem, ale chyba blizej mi do Xbox One, glownie przez lepsze pady i kinecta, ktory jest niesamowity na 360, a na xbox one zapewne jest jeszcze lepszy. Kto gral w Kinecta sam wie, rzadko to sie uzywa, ale jak juz sie gra szczegolnie ze znajomymi to zabawa nieziemska i tu PS4 ze swoim sensorem moze sie schowac.

 

Nie wiem jak jest z padami, ale jesli tak jak w poprzednihc generacjach to mnie po padach od PSa po 30-60minutach palce nachrzanialy od galek, a na Xboxie moge grac godzinami i nic. I to juz nie jest kwestia przyzwyczajenia, pady od PSa maja zla ergometrie przynajmniej pod moje dlonie, ale jak widze nie jestem jedyny.

 

Znawca nie jestem, ale Sony ma chyba ogolnie lepszy PR i lepiej jest postrzegane, przez ze mnie rowniez bo to jedna z moich ulubionych marek z czasow walkmanow itd. :) a Microsoft ma zly PR, ale jak juz sie pytam znawcow to jednak jakos wiekszosc moich znajomych maniakow poleca mi Xboxa, glownie mowia ze srodowisko i cale dbanie o konsumenta po zakupie jest duzo lepsze w Microsofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Siemacie, jak coś to bede sprzedawał zaniedlugo swojego Xboxa One. Obowiazki zbytnio nie pozwalaja na uzytkowanie a szkoda sprzętu żeby się kurzył.

W zestawie dwa pady, kinect, Gta V, NBA 2k16, Wiedzmin z dodatkiem, pare innych gier i konto Xbox Live Gold na 10 miesiecy.

19 miesiecy gwarancji na konsole, na drugiego pada 10 miesiecy.

Po więcej informacji zapraszam na prv, forumowiczom mogę troszke taniej sprzedac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.