Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyną piłkę jaką oglądam to własnie Premier League, powiem tak od czasów gdy Henry odszedł od Arsenalu, mniej się interesuje, ale kilka meczyków z kumplem przy weekendzie zobaczę. To chyba za mało, jeszcze do tego zamierzam grać w tym sezonie NFL więc byłby zajob. Zastanowię się. Do kiedy trzeba wybrać team ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do startu sezonu, ale jeśli ktoś uważa, że nie podoła w sezonie i odpuści rotowanie składem, to może lepiej niech sobie daruje, dla dobra pozostałych.

 

Ja jutro dołączę jak będę miał kompa. Chyba tylko do h2h bo roto plus fbx to za duzo bedzie dla mnie.

A co stoi na przeszkodzie, żeby zapisać się do większej liczby lig? Skład i tak gra ten sam we wszystkich. Osobiście zawsze mam listę lig nabitą na maksa (chyba 15). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do startu sezonu, ale jeśli ktoś uważa, że nie podoła w sezonie i odpuści rotowanie składem, to może lepiej niech sobie daruje, dla dobra pozostałych.

 

A co stoi na przeszkodzie, żeby zapisać się do większej liczby lig? Skład i tak gra ten sam we wszystkich. Osobiście zawsze mam listę lig nabitą na maksa (chyba 15).

Jeśli tak to wchodzę w obydwie i może jeszcze jakąś, polecasz coś matek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeszcze nie ogarniałem w tym roku dokładnie tego. Zawsze gram w kilku United (manutd, dp, manusite), Rudzkiego, NC+, jakieś innych zespołów (np. lfc.pl). Jest tego trochę, jak będę miał chwilę to poszperam i coś wybiorę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wrzutka:

 

ManUtd.pl - 19665-43131
ManUtd.pl h2h - 17215-47637
FantasyFootballScout.co.uk - 600-520
English Breakfast (Liga Przemysława Rudzkiego) - 124514-34564
WorldSoccerTalk.com - 112881-31327
Total FPL - 3913-1761
 
Osobiście jestem jeszcze lfc.pl i manusite, ale kodów do nich nie mam, bo to są wznowienia zeszłorocznych. 
Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gram h2h jak wiesz bo ja zawsze walcze w overalu i jakies tam ligunie malo mnie obchodza nawet ta moja w ktorej jest tylu nakurwiaczy że coraz ciezej mi ja wygrac ;],  no ale jak ty grasz to chyba nie mam wyjscia, tylko sie zaangazuj w ta anglie chociaz troche a nie po miesiacu jak dostaniesz na starcie wpierdol to od razu wyjebane ;]

 

 

zagralbym fb w tym roku, zobaczyl morde srai3, webba piwiego makarona albo czym przyjada lorak i rob ;]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie gram h2h jak wiesz bo ja zawsze walcze w overalu i jakies tam ligunie malo mnie obchodza nawet ta moja w ktorej jest tylu nakurwiaczy że coraz ciezej mi ja wygrac ;],  no ale jak ty grasz to chyba nie mam wyjscia, tylko sie zaangazuj w ta anglie chociaz troche a nie po miesiacu jak dostaniesz na starcie wpierdol to od razu wyjebane ;]

 

 

zagralbym fb w tym roku, zobaczyl morde srai3, webba piwiego makarona albo czym przyjada lorak i rob ;]

 

Marzec, skład mam już wybrany i powiem Ci, że wygląda naprawdę srogo. Moja pomoc i atak zmiotą Cię w pył, ale tego już chyba powoli się domyślasz... Ciekawe na jakich bolków postawiłeś ;]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.