Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat dla Was to zgrają 3p shooterów. Myślę, że zostaną i na Wschód styknie na 8 seed. Nie ma wcale tak słabego składu to Pistons jakby się mogło wydawać.

chyba zartujesz, oni od 4 lat majo sie przelamac, i co, niby w tym roku ? rotfl

baynes'a to sobie normalnie na tapete wrzuce, gruby ROTFL, nie ma co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby chociaż picka dostał za przysługę od Suns...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy jak kiedy, ale akurat w tym free agency widać dość wyraźnie, że większość graczy nie zwraca uwagi na tzw. "market".

Nie no pewnie chyba o Gregu "Łośiu" jako "mniejszości" napisałeś

tak swoją drogą to mnie mocno negatywnie Stan zaskoczył w offseason, ale co tam niech się broni wynikami, ja generalnie braciszków Morrisów nie cenię, Granger o kilka lat za późno, zobaczymy co z Bullockiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morris może wylądować w więzieniu, Granger w szpitalu a Bullock w D-League. Takie to wzmocnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

to wygląda na to że jesteśmy jednym z najmniej popularnym marketów

sad but true

bez przesady, zacne grono obok Lakers ;]

Edytowane przez Tizz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę i rozkminiam w jakim położeniu jest Mo-Town i powiem Wam szczerze, że jak dla mnie w o wiele lepszym niż rok temu. Zdecydowanie lepszym. SvG w trakcie jednego sezonu zaszczepił w Pistons zalążki swojej koncepcji i taktyki, pozbył się Smitha, pozbył się Monroe, ściągnął obiecującego Jacksona, ściągnał Ilyasove, który w jego taktyce pewnie będzie pełnić rolę Hedo/Rysiek Lewis? Ma centra, który ma stać się DH, albo i lepiej w otoczeniu, gdzie Greg nie będzie go kanibalizować.

Roster na ten moment wygląda solidnie, bo:

PG: Reggie, BJ, Dinwiddie

SG: Meeks, KCP, Bullock

SF: Stanley, Granger, Martin

PF: Ilyasova, Morris, Miller

C: Drummond, Baynes, Gray

Jak na wschód solidna paka z kupą zawodników, którzy potrafia rzucać za trzy. Żałuje strasznie tego, że Jennings po kontuzji będzie odstawiony na boczny tor, ale koleś w CY i pewnie z ławki będzie Wam robić świetną robotę i wg. mnie dobrze się uzupełni z Jacksonem. Do tego macie rookasa, który zapowiada się na świetnego obrońcę, a z ławki ciupających trójki Morris (3/4 pozycja), Grangera, KCP, Bullocka i Ersana. Dla mnie bomba. Skład nabiera kształtów. Wszystko wygląda naprawdę dobrze i wg. mnie powinniście być zadowoleni jak na market, który jest zrujnowany przez bankructwo, a progres w ciągu roku i tak odnotowaliście ogrony.

Wszystko fajnie ale w tym roku nie ma szans na PO. Przed nimi Cavs, Hawks, Bulls, Heat, Bucks, Wizz, Raps, Pacers no i oby NYK, pewnie jeszcze Hornets.

dla mnie to obecnie półka Magic i Boston

No i nie wiadomo co z Nets

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pacers to jedna wielka zagadka, bieda pod koszem. NYK to raczej poziom Magic i Celtics, ale pewnie się nie znam. Jak dla mnie 1 spot zostaje w PO, można się wkręcić.

Stanimal ;) w SL wygląda bardzo dobrze, mam nadzieję że będzie pierwszą opcją na SF przed tym nijakim Morrisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reggie podpisał 80/5, biorąc pod uwagę inne kontrakty trzeba się było spodziewać sumy 70-80 za 5 lat… czas pokaże czy będzie trochę przepłacony czy bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Philadephia czeka. Mają kasę, a się grzebią i nic nie robią. Dawno powinni mieć już Jenningsa albo jakiegoś Lawsona. Serio, uważam że mogliby powalczyć, gdyby ściągneli sensownego rozgrywającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Detroit wierzą, że Brandon może grać obok Reggiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gramy na dwie wieżyczki. Oczywiście pamiętam jak wyglądało upychanie 3 graczy na 2 pozycjach pod koszem, ale tutaj to może wypalić. Warunkiem jest schowanie dumy do kieszeni przez BJ. Naturalnie nie będą grać obok siebie za długo, raczej za siebie, jest jeszcze przecież KCP a nawet Meeks. Ja tam widzę BJ jako lidera drugiego unitu, kandydata na 6th mena.

Jakby co, to po świętach Stan wypier**li Brandona za free. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BJ będzie się mega starać jako six man. Ogólnie to nawet jako SG dałby rade obok RJ'a, bo jest w CY więc nie może robić za bardzo syfu, bo hajs mu się nie będzie zgadzać. 

Akurat właśnie przez CY może chcieć przejmować zbyt często grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontrakt Jacksona to niezłe gowno. Taka kasa dla kolesia który nie rzuca za 3 , nie przejmuje meczów nie ma wizji pola i ogólnie w top15 na pozycji pg go nie ma. Glupota tego lata.

A nigdzie nikt by mu nie dal więcej jak 40/4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nigdzie nikt by mu nie dal więcej jak 40/4

W Oklahomie nie proponowali mu więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Realnie to mu teraz nic nie proponowano. Facet broni trochę powyżej przeciętnej. Dominuje piłkę a jego efektywność jest słaba. Mega przeciętny gracz w dobie świetnych jedynek i combo guardow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja pytałem o to czy przypadkiem przed odejściem z OKC nie miał tam lepszej oferty niż 40/4 bo coś mi się kojarzy, że miał.

Jego wartość po tym krótkim okresie w DET nie spadła.

Kluby nie pierdolą się z salary więc nie sądzę, aby miał problem ze znalezieniem +10 mln rocznie poza DET.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym offseason kto mógł mu z 2 dni temu zaoferować powyżej 10/y ?

Pistons się pewnie bali możliwego kwasu jakby wyskoczyli z niską ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Reggie odrzucił 48/4 z OKC. U nas miał dostać sporo więcej i dostał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko po co? Facet jest przeciętnym kreatorem. Rzuca slabo. Na rynku można dostać tańszych graczy. A tak daliście maxa facetowi który nie byłby starterem w 20 klubach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi