Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2015/16


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siedzę i rozkminiam w jakim położeniu jest Mo-Town i powiem Wam szczerze, że jak dla mnie w o wiele lepszym niż rok temu. Zdecydowanie lepszym. SvG w trakcie jednego sezonu zaszczepił w Pistons zalążki swojej koncepcji i taktyki, pozbył się Smitha, pozbył się Monroe, ściągnął obiecującego Jacksona, ściągnał Ilyasove, który w jego taktyce pewnie będzie pełnić rolę Hedo/Rysiek Lewis? Ma centra, który ma stać się DH, albo i lepiej w otoczeniu, gdzie Greg nie będzie go kanibalizować.

 

Roster na ten moment wygląda solidnie, bo:

 

PG: Reggie, BJ, Dinwiddie

SG: Meeks, KCP, Bullock

SF: Stanley, Granger, Martin

PF: Ilyasova, Morris, Miller

C: Drummond, Baynes, Gray

 

Jak na wschód solidna paka z kupą zawodników, którzy potrafia rzucać za trzy. Żałuje strasznie tego, że Jennings po kontuzji będzie odstawiony na boczny tor, ale koleś w CY i pewnie z ławki będzie Wam robić świetną robotę i wg. mnie dobrze się uzupełni z Jacksonem. Do tego macie rookasa, który zapowiada się na świetnego obrońcę, a z ławki ciupających trójki Morris (3/4 pozycja), Grangera, KCP, Bullocka i Ersana. Dla mnie bomba. Skład nabiera kształtów. Wszystko wygląda naprawdę dobrze i wg. mnie powinniście być zadowoleni jak na market, który jest zrujnowany przez bankructwo, a progres w ciągu roku i tak odnotowaliście ogrony.

Wszystko fajnie ale w tym roku nie ma szans na PO. Przed nimi Cavs, Hawks, Bulls, Heat, Bucks, Wizz, Raps, Pacers no i oby NYK, pewnie jeszcze Hornets.

dla mnie to obecnie półka Magic i Boston

No i nie wiadomo co z Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers to jedna wielka zagadka, bieda pod koszem. NYK to raczej poziom Magic i Celtics, ale pewnie się nie znam. Jak dla mnie 1 spot zostaje w PO, można się wkręcić.

 

Stanimal ;) w SL wygląda bardzo dobrze, mam nadzieję że będzie pierwszą opcją na SF przed tym nijakim Morrisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy na dwie wieżyczki. Oczywiście pamiętam jak wyglądało upychanie 3 graczy na 2 pozycjach pod koszem, ale tutaj to może wypalić. Warunkiem jest schowanie dumy do kieszeni przez BJ. Naturalnie nie będą grać obok siebie za długo, raczej za siebie, jest jeszcze przecież KCP a nawet Meeks. Ja tam widzę BJ jako lidera drugiego unitu, kandydata na 6th mena.

 

Jakby co, to po świętach Stan wypier**li Brandona za free. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytałem o to czy przypadkiem przed odejściem z OKC nie miał tam lepszej oferty niż 40/4 bo coś mi się kojarzy, że miał.

 

Jego wartość po tym krótkim okresie w DET nie spadła.

 

Kluby nie pierdolą się z salary więc nie sądzę, aby miał problem ze znalezieniem +10 mln rocznie poza DET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, rozumiem przepłacenia i nowe salary cap, ale codziennie budzę się z myślą, że Pistons podpisało 80/4 z Reggiem i codziennie wydaje mi się to coraz głupsze

 

serio, bardzo zły kontrakt

 

Już tak nie szalej - podpisali go na 5 lat, ale nie zmienia to faktu, że to dalej zły kontrakt. Mam nadzieję, że teraz będziesz miał lżejsze pobudki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.