Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z sugestią kolegi barcalover (swoją drogą, zacne pseudo), zakładam temat i zapraszam do wchodzenia w zakład:

 

Frank Kaminsky + Kristaps Porzingis nie będą mieli razem 40 PPG + RPG w sezonie 15/16. Stawka wywoławcza: 200 zł. Możliwość negocjacji, zmiany stawki, przedmiotowej liczby ppg + rpg (np. 35 za 150 zł), jak i rozłączenia statystyk ww. panów :smile:

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tez jestem za, pozingis 15/10 kaminsky 5/5 i styka :nevreness:  porzingisa chyba nie po to brali z 4 pickiem by gral 10 min, kaminsky moze miec nawet sporo lepsze staty niz te 5/5 zalezy ile Clifford da mu czasu ale jesli da mu te 25 minut to staty 10/10 jak najbardziej w zasiegu, ten koles potrafi punktowac (nawet za 3). jesli chodzi o warunki to nie wiem minimum 18-20 min kazdy srednio?

 

@kore99

na 80 % wchodze, daj jeszcze tydzien dwa. co do pieniedzy nie masz sie co obawiac (mam mało postow wiadomo) w typera gralem zreszta gdyby Cavs wygrali misia bylbym drugi, poza tym to sprawa honoru tymbardziej 150 zl to nie jest jakis hajs do stekania takze troche rozkminek i dam znac co i jak :playful:

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tez jestem za, pozingis 15/10 kaminsky 5/5 i styka :nevreness:  porzingisa chyba nie po to brali z 4 pickiem by gral 10 min, kaminsky moze miec nawet sporo lepsze staty niz te 5/5 zalezy ile Clifford da mu czasu ale jesli da mu te 25 minut to staty 10/10 jak najbardziej w zasiegu, ten koles potrafi punktowac (nawet za 3). jesli chodzi o warunki to nie wiem minimum 18-20 min kazdy srednio?

 

@kore99

na 80 % wchodze, daj jeszcze tydzien dwa. co do pieniedzy nie masz sie co obawiac (mam mało postow wiadomo) w typera gralem zreszta gdyby Cavs wygrali misia bylbym drugi, poza tym to sprawa honoru tymbardziej 150 zl to nie jest jakis hajs do stekania takze troche rozkminek i dam znac co i jak :playful:

Spoko, poczekamy :) Tylko od MPG wolalbym jako minimum ustanowic powiedzmy 50 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wchodze w to, ja mówię, że nie wejdą do 2 rundy

 

Stoi. Niezależnie od transferów. 50 zeta.

 

Wraca Parker, klocek na środek jakiś się znajdzie, więc Zaza z ławy, mutanty z łapskami będą coraz lepsze, a sam wschód nie zapowiada się aby jakoś wybitnie został wzmocniony. CLE wiadomo, ATL będzie słabsza, CHI pewnie też, WAS znów max druga runda, TOR lepsi też nie będą chyba że Ujiri coś wykombinuje...reszta nie nawiąże walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...reszta nie nawiąże walki.

 

Miami nie nawiąże walki? Hm...

 

Ja bym sam zrobił jakiś zakład albo w coś wszedł, ale moglibyśmy to jakoś ogarnąć, zrobić edycję 1 postu czy coś i wyznaczyć kogoś, żeby to ogarnął. Wiecie, jak w grę wchodzą pieniądze, to musi być porządek, zeby nie było reklamacji i płaczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.