Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Małe co nie co na dobry początek tygodnia. Podaje też prawdziwe imiona Pań, gdyby ktoś nagle odczuł potrzebę głębszej analizy danej Pani ;).

 

 

 

Maja Dragic - żona tego co na jedynce w Heat biega:

 

maja-dragic-n1-900x500.jpg

 

 

 

Chelsy McDaniel - ex Lamarcusa Aldriga

 

LaMarcus-Aldridges-girlfriend-Chelsy-McD

 

 

 

Kari Klinkernborg - kobitka niejakiego mr. 20 mln za sezon - Ryana Andersona.

 

97_1429214846.jpg

 

 

 

Melanie Pimentel - żonka ulubieńca Kucia, Nicholasa Batuma.

 

B2luimpIcAEHy9p.jpg

 

 

 

Kiara Morrison - Demar Derożen

 

DeMar-DeRozans-fiancee-Kiara-Morrison.pn

 

 

 

Kanesha Woods - Boby Portis

 

Bobby-Portis-Girlfriend-Kanesha-Woods-In

 

 

 

Teyana Taylor - znana z bujania się u boku Imana Shumperta

 

teyana-taylor-having-champagne-in-a-blue

 

 

 

Kate Bock - Kevin Love

 

kate-bock-at-si-swimsuit-2015-takes-over

 

 

 

Amber Alvarez - DeAndre Jordan

 

14362511728_a389112c0d_b.jpg

 

 

 

Juliet Richardson - Kyle Korver

 

juliet-richardson-kyle-korver-3.jpg

 

 

 

Na razie tyle.

 

Enjoy.

 

Nie wiem jak z resztą, ale to nie jest Alvarez ta od DAJa dużo ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pań jest bardzo ładna (oprócz tej od Shumperta), ale szczerze mówiąc jak na milionerów, jakimi są gracze NBA, to w sumie nic specjalnego. No, ale to może ja się po prostu przyzwyczaiłem, bo w Polsce co druga dziewczyna spotkana na ulicy jest ładna. W USA za to co druga ma nadwagę, więc i wybór zawężony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu

Dla mnie kobieta Lovea i Andersona to dychy

Lma jakoś 9.75, podobnie jak Korvera, a shumpert... No cóż nie tylko fryzurę ma jak ze śmietnika

 

Ja nie mówię, że mi się one nie podobają, bo pewnie że są fajne. Po prostu większość trochę za słaba jak na gości, którzy mogą mieć każdą. Andersona dycha na pewno, Love'a może w USA, bo w Polsce co druga zgrabna blondynka tak wygląda. Korvera ma obrzydliwe włosy, ale mogę sobie wyobrazić, że w długich byłaby o wiele piękniejsza. 

Shumpertowej, Portisowej i DeRozanowej bym nie chciał, bo to nie mój typ. Od Shumpertowej to bym wolał Doris Burke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shumperta wygląda jak stereotypowa Tanisha, która lubi się poszarpać za włosy pod klubem i daje każdemu kto ma trochę cracku.

 

Może i faktycznie stereotypowa, ale po tym co piszesz - ja przynajmniej, chciałbym mieć dużo cracku, jeśli taki barter ma miejsce.

 

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co od niej chcecie

Ma niesamowite spojrzenie. Ładne kości policzkowe. Owszem piersi ciut poniżej szeroko pojętego standardu, ale nie każdy lubi balony D+

 

Piersi to ma akurat w porządku. Wszystko psuje fryzura, z którą wygląda jakby się właśnie wykluła z jajka. Kobiety strzygąc się na krótko, robią sobie (i nam) krzywdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 bardzo fajne i miłe dziewczę ;)

 

 

Dziewczę? Serio? Po całym dniu plucia się do mnie, że nie widzę nic złego w słowie dziewczynka i jestem seksistą i mizoginem, wchodzisz do tematu fajne dziewczyny w NBA i wrzucasz zdjęcie 30-letniej kobiety z podpisem "bardzo fajne i miłe dziewczę"... Niech mnie ktoś uszczypnie :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczę? Serio? Po całym dniu plucia się do mnie, że nie widzę nic złego w słowie dziewczynka i jestem seksistą i mizoginem, wchodzisz do tematu fajne dziewczyny w NBA i wrzucasz zdjęcie 30-letniej kobiety z podpisem "bardzo fajne i miłe dziewczę"... Niech mnie ktoś uszczypnie :nevreness:  

 

ale się czepiasz - myślałem, że cały ten temat jest z założenia seksistowski ;)

 

a Ros akurat bardzo lubię, sprawia wrażenie mega sympatycznej i ogarniętej, do tego chyba cały czas gra w kosza w reprezentacji Nigerii o ile się nie mylę - ekstra laska

 

edt: a tak w ogóle to chyba zupełnie bezsensownie się czepiasz po według słownika dziewczę to "dorastająca panna", z tego co wiem Ros nie jest mężatką i na trzy dychy nawet niekoniecznie wygląda, więc w zasadzie można to traktować jako komplement a nie seksizm

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.