Skocz do zawartości

Curry one


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy zostały wypuszczone nigdy nie widziałem aby był dostępny którykolwiek z rozmiarów z zakresu 8,5-9,5. Orientuje się ktoś dlaczego najpopularniejsze rozmiary są niedostępne na rynku? Czy UA pojebało, że postawili sobie za cel osiągnięcie jak najgorszej sprzedaży po zajebistej przecież kampanii reklamowej? Uznałem, że po trzech latach biegania w Nike Hyperdunk 2010 pora zainwestować w nowy sprzęt, a tu UA ma klienta w dupie. Ktoś orientuje się o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze to predzej dlatego,ze najszybciej rozchodza sie wlasnie terozmiary. Nikt by nie zrobil czegos takiego, kazda firma zdaje sobie sprawe jakierozmiary sa najpopularniejsze. Po za tym, to nie jest tak,ze UA wypuszcza rozmiary w jakis konkretnych ilosciach, to jest tak,ze UA mowi,ze za np. pol roku dostarcza buty Curry I i zbiera od swoich dystrybutorow zamowienia na konkretne kolory i rozmiary, i tak zbiera przez caly miesiac (i dopiero pozniej zabiera sie za produkcja w ilosciach z zebranych zamowien), a pozniej za pol roku dostarcza rozmiary i kolory, jakie sklepy chcialy. Wiec jak juz to pretensje do sklepow, anie do UA.

 

Choc wracajac do poczatku jestem prawie pewien,ze to dlatego, ze 8,5-9,5 to najpopularniejsze rozmiary dlatego juz ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wnikliwą odpowiedź, myślałem, że skoro UA prowadzi sprzedaż na swojej oficjalnej stronie to będą po prostu produkować na potęgę.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że szybko się pojawią, trochę zniszczyła mnie sytuacja gdy w dzień premiery kolorystyki Away, na którą się napaliłem, o 16 naszego czasu nie było już nic z przedziału 8,5-9,5 (na później wydane MVP nawet nie liczyłem, je złowili tylko najszybsi wybrańcy :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wnikliwą odpowiedź, myślałem, że skoro UA prowadzi sprzedaż na swojej oficjalnej stronie to będą po prostu produkować na potęgę.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że szybko się pojawią, trochę zniszczyła mnie sytuacja gdy w dzień premiery kolorystyki Away, na którą się napaliłem, o 16 naszego czasu nie było już nic z przedziału 8,5-9,5 (na później wydane MVP nawet nie liczyłem, je złowili tylko najszybsi wybrańcy :tongue:).

 

mowisz o polskim sklepie, czy za oceanem? Jesli polskim to podejrzewam, ze dostali kilkadziesiat sztuk, jak nie mnie i to koniec. Na polske ida same ochlapy, nawet w adidasie marnie to wyglada, to co dopiero w UA, ktore dopiero zaczyna sie liczyc na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie kupujesz Jordanów Retro bo dopiero wtedy mógłbyś się poczuć sfrustrowany. W dzisiejszych czasach wszystko da się kupić wystarczy poszukać.
Poczytaj na www.sneakernews.com większość modeli z tego co widzę była Limited natomiast wbrew temu co mówisz była dostępna w pełnej rozmiarówce. Patrząc na serwisy aukcyjne i grupy sneakerheadowe to poszły na resell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.