Jump to content
Sign in to follow this  
ChmielBasket

Jakie buty..

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość, gdy będą jakieś błędy. Trenuję koszykówkę jakieś 5 miesięcy, niedługo idę do klasy koszykarskiej i chciałbym zakupić nowe buty. Upatrzyłem sobie jedne za 550 zł, niestety rodzice się nie zgodzili, ponieważ są za drogie i  mam jedne i te mi starczą skoro są dobrego rozmiaru.. ( buty chciałem kupić dopiero za 2 miesiące gdy szedłbym do klasy koszykarskiej ). Jak namówić rodziców na kupno nowych butów? I jakie tańsze buty byście mi polecili? ( za 2 miesiące bym je kupił, teraz jestem w 6 klasie i mam rozmiar buta 42, więc za 2 miesiące, strzelam, że około 42,5-43 ) podobają mi się buty NIKE KD ( ponieważ, są krótsze i fajnie wyglądają, do tego słyszałem że są dobre ) Proszę o polecenie jakiś tańszych butów ( najlepiej KD, lub LeBron'y ) oraz sposób na namówienie rodziców co do zakupu owych butów.. Z góry dzięki! :redface-new:

Jak byłem w 6 klasie to się nie zastanawiałem czy kupić buty Duranta czy LeBrona i jak namówić rodziców na buty za 550zł tylko kupowałem najtańsze AND1 i zapierdalałem na trening.

• Like 3

Jak byłem w 6 klasie to się nie zastanawiałem czy kupić buty Duranta czy LeBrona i jak namówić rodziców na buty za 550zł tylko kupowałem najtańsze AND1 i zapierdalałem na trening.

Dokładnie. Co za pokolenie nam rośnie... To nie Formuła 1, że sprzęt jest kluczowy. 

Jak ja byłem w 6 klasie to wstawałem rano o wpół do 11:30 w nocy, pół godziny przed pójściem spać. Zjadałem kęs trucizny i szedłem pracować 29 godzin we młynie za 8 zł na całe życie, a gdy wracałem do domu, ojciec mnie dusił i tańczył na moim grobie...