Skocz do zawartości

[S] Buty Adidas Isolation, NOWE, R. 46 2/3


Groovekojad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam do sprzedania nowe buty Adidas Isolation (wersja bodajże 1.0). Rozmiar jak w temacie. Buty nowe, których nawet nie zdążyłem wypróbować bo rozwaliłem sobie kostkę i przerzuciłem się na bieganie. Nie jest to jakiś wypasiony model, ale porządna jodełka zapewni dobrą przyczepność, a i cholewka też da radę. 

 

Puszczę je za 80 zł + 10 zł kurier (choć jestem elastyczny), bądź odbiór osobisty Wrocław.

post-4086-0-92416600-1432731802_thumb.jpg

post-4086-0-52340000-1432731810_thumb.jpg

post-4086-0-22152500-1432731820_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, poniewaz szczegolnie zdjecia na allegro, a glownie podeszwy wyglada jakby byly zakurzone i lekko starte. Skora wyglada jakby miala lekkie odksztalcenia od chodzenia. 

 

Jesli chcesz je sprzedac to zalatw sobie lepsze zdjecia, zeby bylo widac, ze sa nowe. Nie musi byc lustrzanka, wystarczy lepszy telefon, moze ktos ze znajomych. I zrob zdjecia na zewnatrz w ciagu dnia, juz samo to da Ci o wiele lepsze jakosciowo zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram się dodać nowe zdjęcia w weekend, podeszwa jest nietknięta, cholewka wygląda na odkształconą...ale od niechodzenia właśnie, chodzi mi o efekt, kiedy to kupujesz nowe buty (szczególnie wysokie do kosza na przykład) i okolice stawu skokowego są ściśnięte i spłaszczone do wewnątrz...ponieważ nikt nie wkłada tam stopy, szczególnie to widać jak dostajesz drugiego buta, którego nikt w sklepie nie mierzył, coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.