Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jendras, a nie masz wrażenia, że i dla Waltona prowadzenie LAL to może być na starcie jego kariery zbyt duży ciężar? Wolałbym chyba kogoś o większym doświadczeniu.

 

 

to moze coś powiem. Jaki duzy ciezar? LAL w przyszłym sezonie bedą walczyli o to samo co w tym. Jak najlepszy bilans po RS. Ogrywanie młodych. Brak PO nie bedzie zaskoczeniem. O dobrych FA bedzie ciezko wiec skład dalej bedzie kiepsko-przecietny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze coś powiem. Jaki duzy ciezar? LAL w przyszłym sezonie bedą walczyli o to samo co w tym. Jak najlepszy bilans po RS. Ogrywanie młodych. Brak PO nie bedzie zaskoczeniem. O dobrych FA bedzie ciezko wiec skład dalej bedzie kiepsko-przecietny. 

 

Prowadzenie tak znaczącej drużyny w lidze zawsze będzie się wiązało ze sporym ryzykiem, nawet jeśli założylibyśmy, że kryzys sportowy miałby się nie skończyć.

 

Przewiduję jednak, że pod względem rosteru będą mocniejsi niż w tym czy zeszłym roku, oczekiwania oczywiście poszybują w górę i niestety, ale zapewne odbędzie się to niewspółmiernie szybko do rzeczywistej siły ekipy. Tego, że krytykować Lakers ma kto nie trzeba chyba tłumaczyć i przydałoby się, żeby osoba, która będzie na takie, pewnie często bezpodstawne ataki odpowiadać miała wystarczająco grubą skórę.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ja ponarzekam na Scotta:

dwaj najlepsi gracze na parkiecie to Randle i Clarkson.

Pierwszy nie gra przez pół czwartej kwarty, drugi wchodzi dopiero na trzy minuty przed końcem. Oczywiście, kosztem Russella, który ciągnął zespół w tej części gry.

Randle zmienia czyszczącego tablice Blacka. Słabszy dziś Bass zostaje na parkiecie.

Ostatnia akcja meczu, ok. 30 sekund do końca, Spurs wychodzą niskim składem. Tyle, że ich wersja small ballu oznacza Leonarda i Aldridge'a na pozycjach 4-5. Scott odpowiada zestawieniem z Bassem jako jedynym wysokim. Oczywiście, Spurs zbierają w ataku po własnym niecelnym rzucie i jest po meczu.

 

 

zatrudnianie faceta na stanowisko trenera bo zna się z Durantem i dorastał w LA jest ok?

 

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

A Twojego nie rozumiem.

 

1) Nie do końca - to jest po prostu całkowity styl gry Lou - w ataku zrobi dokładnie to samo z małą wariacją - stepbacki, pullup3s po zasłonie, wymuszenia FT. Jednocześnie ma to mały wpływ na poczynania reszty zespołu, gdyż Lou gra głównie pod siebie. Ogólnie jest lekko powyżej średniej jako gracz ofensywny, co naturalnie w połączeniu z jego tragiczną D stawia go jako gracza zdecydowanie ujemnego. Na plus to, że w LAL zaskakująco często robi za spotup shootera (co w O jest pozytywne), ale ja jestem antagonistą płacenia czarnej dziurze w D za takie coś, wolę płacić mniejszy hajs komuś kto będzie bronił i grał jako spotup shooter.

 

2) Tylko w GSW wszyscy świetnie bronią, zmontowali AT team 3pt, mają przypuszczalnie future najlepszego PG w historii. Wzorowanie się na Warriors to nie jest najlepszy pomysł, gdyż za wiele czynników jest nie do przeskoczenia. Rozumiem o co Ci chodzi z tym, że nie ma parcia na oddawanie Lou, tylko wg mnie on właśnie teraz raczej ma najwyższą wartość na rynku, zwłaszcza gdy kilka ekip na gwałt potrzebuje takiego gracza z ławki. I można upiec 3 pieczenie na jednym ogniu - uwolnić minuty dla DAR, zwiększyć szansę na obronę picku (gdyż Lou obecnie je zmniejsza) oraz uzyskać fajny pakiet w zamian. A o zdobywane punkty z tercetem JC-Russell-Randle się tak nie martwię.

 

3) Właśnie dlatego! - liczymy przecież na przyszłość Clarksona w LAL, więc unikajmy przy nim graczy typu Lou na pozycjach 1-2. Ofk Clarkson również w D może się rozwinąć, Williams nie.

 

1. Spot up shooterzy, ktorzy bronią, kosztują więcej, a nie mniej. Williams przy odpowiednim otoczeniu może być przydatnym strzelcem z ławki za kasę, która w nowym salary będzie odpowiednikiem MLE.

2. Nie zgadzam się odnośnie Warriors - wzorować się na nich, nie oznacza imitowania. Zresztą, przykład podałem by pokazać, że kilku kreatorów to zaleta, a nie problem. Gdyby zamiast Curry'ego byłby tu jakiś przeciętny starter, GSW nadal byliby mocnym teamem.

Nie rozumiem też, dlaczego nagle twierdzisz, że Lou obniża szanse na pick, skoro kilka linijek wcześniej pisałeś, że jest graczem zdecydowanie ujemnym?

3. Można spokojnie dokupić dobrego obrońcę na obwód, bez pozbywania się Lou.

 

Jendras, a nie masz wrażenia, że i dla Waltona prowadzenie LAL to może być na starcie jego kariery zbyt duży ciężar? Wolałbym chyba kogoś o większym doświadczeniu.

 

Wiesz, ostatnio ciągle mamy kogoś z doświadczeniem i sam wiesz jak to się kończy. Walton, owszem, jest jeszcze nieopierzony, ale IMO i tak miałby znacznie większy kredyt zaufania u kibiców, niż Brown, MDA czy Scott.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Crowder to faktycznie steal. Ale zobacz np. na kontrakt Shumperta. Tego lata średnie płace jeszcze bardziej pójdą w górę, bo mamy rynek konsumenta (zawodników w sensie ;] ).

2. No to lepiej, jak się nam młodzież w obronie rozwinie, bo inaczej będziemy w dupie z Lou czy bez niego. Swoją drogą, Curry i Klay nie przychodzili do ligi jako dobrzy obrońcy.

3. Nie będziemy tyle płacić. Williamsowi zostały dwa lata, a prawdopodobnie dopiero wtedy Clarksonowi skoczy salary. Natomiast czy za Lou można coś dostać, tego nie wiem. Wszystko zależy co. Dla jakiegoś 2nd roundera bym się go nie pozbywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozgonia składy clips lub hawks to tam siedzi człowiek dla Was.

 

Doc albo buddy.

 

"On August 27, 2014, Doc Rivers signed a new five-year contract with the Clippers."

 

A co do Mike'a Budenholzer'a to nie słyszałem, by Jastrzębie na niego narzekali, a spoglądając na ich poczynania chyba nie ma wyraźnego powodu dlaczego akurat on powinien do nas przejść :) Sam pomysł "rozgonienia składu" nie jest dla mnie dostatecznie jasny. Choć nie mówię.. Buddy spędził wiele sezonów jako asystent Pop'a więc.. Nie płakałbym gdyby on sam do nas trafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Lakers'i powinni mieć plany odnośnie sezonu 16/17:

 

#1 Wywalić Scott'a na zbity "nos".. Zatrudnić kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o Coach'ingu - Budenholzer jak to wspomniał Jendras Top 3 OFC

 

#2 Niech Kobe przeszkoli i nauczy młodziaków tyle ile da radę - do końca sezonu

 

#3 Zdobyć TOP 3 Draft Pick - kto wie może trafi się ktoś z fajnym potencjałem

 

#4 Dobrze spożytkować kasę.. Jakiś porządny Max'ik - Durant, DeRozan, Barnes, Whiteside.. Ktoś kto dobrze poprowadzi naszą drużynę

 

#5 Budowanie zgrania drużyny od samego początku.. Od Pre-Season'u po cały sezon zasadniczy.. Bez osiadania na przysłowiowych "laurach"

 

#6 Play-Off's? :)

 

Brzmi ekscentrycznie? O to właśnie chodzi! A to wszystko jest w naszym zasięgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doc ma kontrakt, władze ale i gorący stołek.

 

Clips jakby zaliczyli spektakularny fail to nie wiem czy będzie wszystko cacy.

 

Plotki z atlanty niepokojące.

 

Teague na wylocie a Al niepewny.

 

Mike i Al jako pakiet w lato robi wam fajny start.

 

No i życzę wam fartownego utrzymania picka.

 

Fisha nigdy nie lubiłem wiec wolałbym Waltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mecze z rzedu randle poprwia soje career high w zbiorkach

17 przedostatnio, dzis 19

male rzeczy, ktore ciesza:)

 

w nocy sie przebudzilem, czytam na twitterze, ze #kobemoment

patrze, trafil za 2, 3 trojki z rzedu ale lakers przegrali bo minal go PG, czyli caly sezon jezioranow w pigulce

 

kobe ma swoje male momenty, i tak zalicza 30% z gry i przegrywamy bo nei nadarza juz za mlodymi:)

 

nie to zeby to przegrywanie mi przeszkadzalo. kilka porazek wiecej rok temu i mielibysmy townsa a nie russella.

 

 

wojnar costam pisze, ze jeannie buss prawdopodobnie zrobi porzadek. brat odejdzie, scott tez, do klubu powroci phil jackson a posade HC dostanie luck walton. hmmmm, w tej chwili chyba nie mialbym nic przeciwko. to co robi scott z tym zespolem... na papierze wygladalo to swietnie, przeciez to pd scottem cp3 i kyrie dostawali roty i wyrastali na topowych guardow w lidze. tymczasem z russellem gosc ewidentnie sobie nie radzi zarowno poza parkietem jak i na nim. nie wiem jak to wyglada od srodka, ale na zewnatrz widac jedynie glupote scotta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle dziś pokazał Turnerowi, jak się rzuca ;]

 

wojnar costam pisze, ze jeannie buss prawdopodobnie zrobi porzadek. brat odejdzie, scott tez, do klubu powroci phil jackson a posade HC dostanie luck walton. hmmmm, w tej chwili chyba nie mialbym nic przeciwko. to co robi scott z tym zespolem... na papierze wygladalo to swietnie, przeciez to pd scottem cp3 i kyrie dostawali roty i wyrastali na topowych guardow w lidze. tymczasem z russellem gosc ewidentnie sobie nie radzi zarowno poza parkietem jak i na nim. nie wiem jak to wyglada od srodka, ale na zewnatrz widac jedynie glupote scotta.

 

Old news.

 

Od dawna wiadomo, że Jeanie chce Phila z powrotem i za rok zrobi sprzątanie, jeśli Jimowi się nie powiedzie.

 

Mam szczerą nadzieję, że jej się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle dziś pokazał Turnerowi, jak się rzuca ;]

 

 

Old news.

 

Od dawna wiadomo, że Jeanie chce Phila z powrotem i za rok zrobi sprzątanie, jeśli Jimowi się nie powiedzie.

 

Mam szczerą nadzieję, że jej się nie uda.

 

Panowie Phil ma robotę do zrobienia NY i nigdzie się nie wybiera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jak ułożylibyście, biorąc pod uwagę dotychczasową część sezonu, listę FA, którym Lakers powinni zaproponować maksymalne pieniądze?

 

Uwzględniając minimalne szanse na Duranta optowalibyście raczej za tym by ograniczyć się do jednego dużego kontraktu, tak by zachować dużą elastyczność finansową w kolejnych latach, czy raczej bylibyście za wykorzystaniem całości środków na długoterminowe umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.