Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się - Reebok sponsoruje teraz całą federację ale chodzi mi o to, że uczynili Joasię jedną z głównych twarzy swojej marki i to w dużej mierze na niej będzie się skupiał ich marketing w mma.

 

Yup,a le to bedzie miało miejsce z większoscią marketingowych maszyn UFC, cała reszta będzie miała gorzej. Ale przy osobowosci JJ i jej dominacji to zyskują. Np. PVZ wystarczyła ładna buzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z PVZ to póki co podobna historia co z McGregorem. Oboje nie mają jeszcze jakiś wielkich wyników sportowych a UFC już z nich robi wielkie marki.

 

Felice Herrig głośno protestowała w sprawie tego kontraktu Paige no ale ta jej pokazała w octagonie kto na tą umowę z RBK zasługuje.

 

Druga sprawa to ciekaw jestem jak taka PVZ, Rose czy Tecia będą wyglądały w bezpośrednim starciu z JJ :)

 

Nie chcę zabrzmieć jak jakiś podniecony ziomuś ale ja naprawdę nie widzę rywalki dla Joaśki w najbliższym(czyt. conajmniej roku) czasie.

Tymbardziej, że ona po każdej walce jest jeszcze bardziej nakręcona i coraz lepsza.

 

Jaram się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z PVZ to póki co podobna historia co z McGregorem. Oboje nie mają jeszcze jakiś wielkich wyników sportowych a UFC już z nich robi wielkie marki.

 

Felice Herrig głośno protestowała w sprawie tego kontraktu Paige no ale ta jej pokazała w octagonie kto na tą umowę z RBK zasługuje.

 

Druga sprawa to ciekaw jestem jak taka PVZ, Rose czy Tecia będą wyglądały w bezpośrednim starciu z JJ :smile:

 

Nie chcę zabrzmieć jak jakiś podniecony ziomuś ale ja naprawdę nie widzę rywalki dla Joaśki w najbliższym(czyt. conajmniej roku) czasie.

Tymbardziej, że ona po każdej walce jest jeszcze bardziej nakręcona i coraz lepsza.

 

Jaram się!

 

Rose i Page mają to coś co sie nazywa szaleństwo i walka byłaby mega, ale muszą jeszcze dojrzeć myślę. Obie jakieś 2 czy 3 walki ...

Ogólnie dywizja naładowana a JJ napitala jak chce w zasadzie i w polsce ludzie sobie nie zdają sprawy jak wielkich rzeczy ona dokonuje.  Budzili sie na jakiegoś gołotę ... omg :D

 

 

Conor sam sie wypromował i ma za sobą całą rozbestwioną Irlandię. Największa machina marketingowa bez względu na wyniki sportowe, ale nie zapominajmy , że koleś jest w topie i nie przekreślałbym go w starciu z Aldo wcale. Tym bardziej teraz przy tym urazie Jose...

Anyway sporo jeden koleś przyćmiewa np taki pojedynek jak Rory vs Robbie który może być niesamowity ze zwrotami w akcji 

tumblr_mloq4qOV4L1so3wpso1_1280.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby wygrał Conor ale to jest k**** UFC i walczy z Aldo.

Dlatego zastanawia mnie tylko jak się zachowa po walce, jeśli przegra.

 

Wielu już było trash talkerów, którzy jednak po walce potrafili przykładać rywalowi piątkę(Sonnena, Diaz itd itp).

 

Ale widzisz w takiej roli Conora?

On po prostu to MUSI wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby wygrał Conor ale to jest k**** UFC i walczy z Aldo.

Dlatego zastanawia mnie tylko jak się zachowa po walce, jeśli przegra.

 

Wielu już było trash talkerów, którzy jednak po walce potrafili przykładać rywalowi piątkę(Sonnena, Diaz itd itp).

 

Ale widzisz w takiej roli Conora?

On po prostu to MUSI wygrać

 

Tak to mniej więcej wygląda. Dlatego fajnie byłoby gdyby przegrał bo trza tę jego pyszałkowatość utęperować!

No i w przeciwieństwie do Sonnena Conor jednak jest lepszy w walce, no ale tez i gorszy w gadce:D

Inny trash tak btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o porównanie zule przed biedrą a mma to albo gówniane mma ogladałeś Przemku albo nieznajusz co to i alko Ci zasłania.

 

 

 

 

Może nie sprecyzowałem: nie mam się za jakiegoś fana/znawcę tej sztuki walki? ale jak pokazują w tv Pudziana czy innych tam ziutków na Polsacie, to swojego czasu jak wychodziłem z piwkiem na balkon, to pod Biedronką więcej się działo i bez reklam. 

 

Ale coś takiego jak Fedor vs CroCop to aż miło popatrzeć. Ale osobiście wolę boks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polsat pokazuje KSW a KSW to średniawka i czasami słabawka.

Ogólnie ciekawie sie robi  bo jest pare polskich organizacji które sa mniejsze a mają ciekawe walki. Sporo tego jest w tv.

 

CroCop Fedor to nawet okay walka, ale to już przeszłość. od tamtego czasu to mma poszło galaktycznie do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta, zapomniałem o TUF Finale :)

Nie oglądałem ale podobno Magehlanes nie podał po porażce ręki rywalowi a jak ten się odwrócił to opluł go krwią.

Widziałeś coś takiego Przem?

 

Ja się jeszcze na Mira szykuje i mam nadzieję, że jako underdog znowu wygra.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=HkdoOMZ_Nfc&feature=youtu.be&t=23s

 

Teraz widziałem :)

 

Obejrzałem main carda i w zasadzie warto obejrzeć ' Karate Hotie' Watterson ze względu  na Joannę. Dobrze zawalczyła w debiucie, ma dobre sprowadzenia i bardzo wszechstronna w stójce. Fajne nogi i tyłek w sumie.

No i gratka Wonderboy vs Jake - to uwielbiam.

 

 

Jesli chodzi o Mira to jak njbardziej może to wygrać. Pytanie czy bedzie chjciał sie pykać na górze czy bedzie chciał zejśc na glebę? Myslę ze jako stiker jest za woln aby przetestować szklaną szczękę Duffy'ego. Ogólnie bedzie miał probem z szybkością młodszego rywala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że z Mirem wyskoczyłeś bo chciałem o nim napisać ;)

 

Jak już kiedyś pisałem - Frank to mój jeden z ulubionych fighterów(pierwszy, którego w UFC naprawdę polubiłem) i oczywiście sercem jestem za nim.

Na tyle, że dodałem go do kuponu Holly Holm i Fergusona jako podbicie kursu. Na niego od dłuższego czasu jest grubo ponad 2.00 więc warto czasem postawić. Tutaj daję szanse 60/40 dla Mira(ale tak, jak wspomniałem wcześniej serce może mi zagłuszać rozum).

I myślę, że ma szanse wygrać ale walka będzie imo krótka - może się nawet w pierwszej rundzie skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy i Fergusona moge zrozumieć. 

jestem tylko ciekaw jak Holm podejdzie do pojedynku bo ostatnio to miała takiego stresa że głowa mała. No i mam nadzieję zobaczyć duzy postep w porównaniu do jej debiutu. Tony jeden z moich ulubionych zawodników mimo tego co odpierdalał po pijanemu w Tufie. Skurczybyk idzie do przodu jak maszyna. Jak wygra to sporo ciekawych pojedynków może go czekać jak np. z Diamondem chociaż obu lubię. A Thompson może już kończyć karierę.

A z Mirem mozesz się wpi*****ić. Bo znając go to pewnie po ostatnim zwycięstwie bedzie chciał się w stójce rąbać, a nie wiem czy da radę przeciw kombinacjom Duffee'ego. Anyway cała HW teraz jest pokręcona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Franku, jakby był jakimś młokosem, któremu się za szybko głowa może zagotować.

Wiadomo, że szczęki z granitu nie ma więc mimo wszystko z szacunkiem do stojaki rywala podejść.

 

Bo On zawsze miał goracą głowę bez względu na to ile miał doświadczenia :)

 

Mysle że oboje nie mają szczeki z granitu. Todd musi cisnąć Franka i ustawić go na wstecfznym wtedy ma pozamiatane wg mnie. Anyway dobry matchup ale i tak Ferguson Thompson to będzie batalia.

 

 

s8f7KZL.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.