Jump to content
Baptizia

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma

Recommended Posts

Bo Jacare od dawna miał niby obiecane. Szkoda pecha Romero - wtedy byśmy zobaczyli prawdziwą siłę brazylijczyka.

Anyway miałem też polewkę z Browne'a jak to wszedzie obwieszczal że dopiero Edmund go nauczył walki i jak sie walczy :D

A został zamknięty przez Grega i Winkeljohna za pomocą Arlovskiego, który notabene był kontuzjowany. 

Timeout Makdessiego jak najbardziej odpowiedni. Chciał się tluc w stójce to został poyłuczony. Donald musi stanąć naprzeciw RDA

Podobno Arlovski ma 'szansę' na zwycięzcę starcia Cain-Werdum.

Podobno Arlovski ma 'szansę' na zwycięzcę starcia Cain-Werdum.

Szansa jest mała wg mnie. Chyba bardziej będą promować Stipe, chociaż kto wie. Ale AA ma tutaj ciekawie bo JDS i Overeem to ciekawe matchupy. Ahh sory - wątpię aby zawalczł z Overeemem :)

Ale jest jeszcze Joshu :D

Anyway jestem zahypeowany na caina znowu!

Ja to dopiero uwierzę w Caina jak w w octagonie zobaczę :)

Ogólnie to jak czasami w jakimś barze to oglądam, to wygląda jak walka żuli pod Biedronką...

Ale!

Kiedyś był taki Rosjanin i nawalał się z takim Chorwatem. Były chyba 3 rundy x 15 min i nie szczędzili sobie ciosów, a wynik musieli rozstrzygnąć sędziowie. Tam było na co popatrzeć... 

Ogólnie to jak czasami w jakimś barze to oglądam, to wygląda jak walka żuli pod Biedronką...

walka w parterze równiez?

a jak rusek to pewnie Fedor ;)

Edited by kiwi

ten rusek ehhh. To tak jak byś pisał o Jordanie ten amerykaniec. Fedor to Jordan mma ;)

BTW. 

swego czasu Przem narzekał, że duet Juras - Janisz nie potrafi do końca oddać emocji gali i że ogólnie nie robią tego na zbyt wysokim poziomie...

jeśli tak, to na jakim poziomie robią to Ci dwaj z Ex? ;]

no na początku nie dało się ich słuchać, ale z gali na gale, jak dla mnie coraz lepiej. Daj chłopakom szanse ;]

Edited by kiwi

ten rusek ehhh. To tak jak byś pisał o Jordanie ten amerykaniec. Fedor to Jordan mma ;)

w takim razie przepraszam, bo kogo jak kogo ale tego Fedora to nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce :D 

BTW. 

swego czasu Przem narzekał, że duet Juras - Janisz nie potrafi do końca oddać emocji gali i że ogólnie nie robią tego na zbyt wysokim poziomie...

jeśli tak, to na jakim poziomie robią to Ci dwaj z Ex? ;]

Ehh nie pamiętam dokładnie co pisałem, ale Juras potrafił emocje oddać to raczej janisz mnie wkurzał.

w takim razie przepraszam, bo kogo jak kogo ale tego Fedora to nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce :grin:

Byś sie nie zorientował. Fedor jest łagodnego usposobienia i wygląda jak zaspany miś i w zasadzie w bójki sie nie wdaje. Poza ringiem czy klatką ta raczej bójki toczył bo technika dosyć nieprzeciętna. W pewnym momencie przestał sie rozwijać i zakończył karierę. Jego brat w sumie niby bardziej utalentowany , ale karierę spierdolił.

/a walka Fedor vs CroCop była gigantyczną walką na tamte czasy/

A jeśli chodzi o porównanie zule przed biedrą a mma to albo gówniane mma ogladałeś Przemku albo nieznajusz co to i alko Ci zasłania.

Co do Walki JJ z Penne to spodziewany rezultat tak jak pisałem gdzieś wcześniej - zakończy to się w dwie max rundy, ale Penne była wytrzymała lasencja. Ogólnie czegoś takiego sie nie obserwuje aby w tak niskiej kategorii wagowej i to jeszcze kobieta tak zmasakrowała przeciwniczkę. Dodatkowo złamała sobie kciuk więc czeka ją operacja. Ale ma wrócić pod koniec roku vs prawdopodobnie zwycięzczyni Aguillar - Gadhela.

Jedrzejczyk ogólnie stwaje się niezwykle popularna. Jej brutalny styl i jedna z najlepszych stójek na świecie i brutalizacja robi robotę. 

No i JJ na swoim fejmie podpisała kontrakt z Reebokiem(co nie powinno dziwić)

No i JJ na swoim fejmie podpisała kontrakt z Reebokiem(co nie powinno dziwić)

Jak każdy w UFC :D

Zgadza się - Reebok sponsoruje teraz całą federację ale chodzi mi o to, że uczynili Joasię jedną z głównych twarzy swojej marki i to w dużej mierze na niej będzie się skupiał ich marketing w mma.