Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Jacare od dawna miał niby obiecane. Szkoda pecha Romero - wtedy byśmy zobaczyli prawdziwą siłę brazylijczyka.

 

 

Anyway miałem też polewkę z Browne'a jak to wszedzie obwieszczal że dopiero Edmund go nauczył walki i jak sie walczy :D

A został zamknięty przez Grega i Winkeljohna za pomocą Arlovskiego, który notabene był kontuzjowany. 

 

Timeout Makdessiego jak najbardziej odpowiedni. Chciał się tluc w stójce to został poyłuczony. Donald musi stanąć naprzeciw RDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Arlovski ma 'szansę' na zwycięzcę starcia Cain-Werdum.

 

Szansa jest mała wg mnie. Chyba bardziej będą promować Stipe, chociaż kto wie. Ale AA ma tutaj ciekawie bo JDS i Overeem to ciekawe matchupy. Ahh sory - wątpię aby zawalczł z Overeemem :)

Ale jest jeszcze Joshu :D

 

Anyway jestem zahypeowany na caina znowu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogólnie to jak czasami w jakimś barze to oglądam, to wygląda jak walka żuli pod Biedronką...

 

Ale!

 

Kiedyś był taki Rosjanin i nawalał się z takim Chorwatem. Były chyba 3 rundy x 15 min i nie szczędzili sobie ciosów, a wynik musieli rozstrzygnąć sędziowie. Tam było na co popatrzeć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. 

 

swego czasu Przem narzekał, że duet Juras - Janisz nie potrafi do końca oddać emocji gali i że ogólnie nie robią tego na zbyt wysokim poziomie...

 

jeśli tak, to na jakim poziomie robią to Ci dwaj z Ex? ;]

 

Ehh nie pamiętam dokładnie co pisałem, ale Juras potrafił emocje oddać to raczej janisz mnie wkurzał.

w takim razie przepraszam, bo kogo jak kogo ale tego Fedora to nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce :grin:

 

Byś sie nie zorientował. Fedor jest łagodnego usposobienia i wygląda jak zaspany miś i w zasadzie w bójki sie nie wdaje. Poza ringiem czy klatką ta raczej bójki toczył bo technika dosyć nieprzeciętna. W pewnym momencie przestał sie rozwijać i zakończył karierę. Jego brat w sumie niby bardziej utalentowany , ale karierę spierdolił.

/a walka Fedor vs CroCop była gigantyczną walką na tamte czasy/

 

A jeśli chodzi o porównanie zule przed biedrą a mma to albo gówniane mma ogladałeś Przemku albo nieznajusz co to i alko Ci zasłania.

 

 

Co do Walki JJ z Penne to spodziewany rezultat tak jak pisałem gdzieś wcześniej - zakończy to się w dwie max rundy, ale Penne była wytrzymała lasencja. Ogólnie czegoś takiego sie nie obserwuje aby w tak niskiej kategorii wagowej i to jeszcze kobieta tak zmasakrowała przeciwniczkę. Dodatkowo złamała sobie kciuk więc czeka ją operacja. Ale ma wrócić pod koniec roku vs prawdopodobnie zwycięzczyni Aguillar - Gadhela.

Jedrzejczyk ogólnie stwaje się niezwykle popularna. Jej brutalny styl i jedna z najlepszych stójek na świecie i brutalizacja robi robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.