Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Najlepszy Ubuntu, cepy jak spod remizy, z zamachem na 4 metry, nogi zostawione z tyłu, ale i tak przeciwnik ma za chwile restart systemu.

Gość jest najlepszą odpowiedzią, na te pseudo rozkminy, że umiejetności >>>>>>>>> siła, atletyzm etc.  Można nie umieć praktycznie nic, tlenu mieć na pół rundy,  o parterze nawet nie wspominam bo to w jego przypadku jakaś abstrakcja,ale wystarczy mieć petarde w łapie aby być w samym  topie HW w UFC.

Kwestia czasu aż Ukulele zdobędzie pas, Stipe był do zrobienia, ale Mukembe  nie ogarnął wtedy szybko tematu, i po 2 minutach już ledwo dyszał, wiec jak w nastepnej walce odrobi lekcje z pierwszej, i nie będzie szedł od razu na pałe, tylko spokojnie to rozegra, to ustrzeli którymś z cepów strażaka, i bedzie po sprawie.

 

 

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gamrot zniszczył Parke'a, jeszcze jedna walka i prawdziwy test w UFC w napakowanej kat. lekkiej. W internetach już zachwyty, jak to top5 niebawem, tylko że tam są takie oto nazwiska w top5:

LIGHTWEIGHT

KHABIB NURMAGOMEDOV CHAMPION

1 Justin Gaethje INTERIM

2 Dustin Poirier

3 Tony Ferguson

4 Conor McGregor

 

Top10 mooooooooże, życzę mu, żeby poszedł drogą Janka, a nie Ariane Lipski, którą UFC szybciutko zweryfikowało. :)

Co-main event z szopką po walce to typowy KSW-owski żart, z dużej chmury mały deszcz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się gala bardzo podobała zero jakiś przebierańców,  sporo nokautów klasa gamera dobry debiut Grzebyka świetny Sowiński, w ogolę takie surowe studyjne gale podobają mi się dużo  bardziej   niż bizantyjski przepych standardowych gal z udziałem publiczności

 

Tez myślę ze top5 trochę przesada ale zadnym mięsem armatnim tam nie będzie ma umiejętności  charakter i cały czas nad sobą pracuje   top10 spokojnie, jedyne czego można żałować ze tak długo się zasiedział w KSW obijając opady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wypadł Juras za mikrofonem w octagonie bo do Borka daleko a Borys i Wrzosek to urządzili sobie pogaduszki a on był marnym widzem.

 

gamer w uff w top10 może być ale top5 to ciężko a już szczyt to sprawa odległa choć o Janku tez myslalem a wszedł o dwie klasy wyżej niż za czasów ksw :)

Yan z mistrzostwem i mnie to cholernie cieszy bo od początku jego przygody było wiadomo ze prędzej czy później będzie mistrzem a szybko ogarnął temat tej dywizji i grupkę C obawiam się ze bal się po prostu tego pojedynku...

 

usman z korona wiec bosko bo nie będzie pajacowania w kolejnej kategorii tylko dalej prawdziwa bitka mistrza z pretendentami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rahu napisał:

brakuje klasy i ogłady Borka ale wiadomo jak jest .

Szczerze powiedziawszy to na polskim rynku komentatorów po prostu jest kiepsko. Borek jest jedynie bardzo dobrym rzemieślnikiem w swoim fachu, potrafi się rzetelnie przygotować, bo przecież jego kariera z sportami walki zaczęła się bardzo późno, a samymi podstawami i etyką pracy, wygryzł konkurencję, mimo że moim skromnym zdaniem kompletnie nie czuje sportów walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

, bo przecież jego kariera z sportami walki zaczęła się bardzo późno,

What?Z ksw to on zawiązany  praktyczni  od początku  czyli ponad 15 lat, przy boksie tez od dawna   walki adamka, potem polish boxing night a teraz własne gale oraz program na yt w zasadzie dla mnie borek =pilka=boks o da zawsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rahu napisał:

What?Z ksw to on zawiązany  praktyczni  od początku  czyli ponad 15 lat, przy boksie tez od dawna   walki adamka, potem polish boxing night a teraz własne gale oraz program na yt w zasadzie dla mnie borek =pilka=boks o da zawsze 

Oj mocno się mylisz, do KSW dołączył późno. W boksie się pojawiał tylko przy najważniejszych walkach, a później jako promotor, gdy zwietrzył tam dobry interes.
Pamiętam jeszcze jak na portalach typu ringpolska, bokser.org czy boxingnews Borek był jechany i żeby nie pchał się do sportów, których w ogóle nie czuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Oj mocno się mylisz, do KSW dołączył późno. W boksie się pojawiał tylko przy najważniejszych walkach, a później jako promotor, gdy zwietrzył tam dobry interes.
Pamiętam jeszcze jak na portalach typu ringpolska, bokser.org czy boxingnews Borek był jechany i żeby nie pchał się do sportów, których w ogóle nie czuje ;)

Borek z KSW jest od samego początku, sam przyznawał, że pracował przy 49 albo 50 galach KSW, brakowało go tylko gdy Adamek toczył mistrzowskie walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P_M napisał:

Oj mocno się mylisz, do KSW dołączył późno. W boksie się pojawiał tylko przy najważniejszych walkach, a później jako promotor, gdy zwietrzył tam dobry interes.
Pamiętam jeszcze jak na portalach typu ringpolska, bokser.org czy boxingnews Borek był jechany i żeby nie pchał się do sportów, których w ogóle nie czuje ;)

zrobił 50 gal z 53 ... tej ostatniej z wiadomych powodów nie uczestniczył a pozostałe  tak jak napisał  Mailman, oglądam takie etoto ring i nie widzę zęby odstawał od takiego Pindery czy Miszkina  a kiedy  wszedł w promotorke to jeszcze bardziej jest w temacie, niestety gala w Pionkach mocno kładzie się na jego wizerunku  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rahu napisał:

zrobił 50 gal z 53 ... tej ostatniej z wiadomych powodów nie uczestniczył a pozostałe  tak jak napisał  Mailman, oglądam takie etoto ring i nie widzę zęby odstawał od takiego Pindery czy Miszkina  a kiedy  wszedł w promotorke to jeszcze bardziej jest w temacie, niestety gala w Pionkach mocno kładzie się na jego wizerunku  

Miszkin to jest k**** dramat. Dramat, dramat, dramat, nie wiem skąd go wzięli, ale nie da się typa słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to ten sam case ale Maciek Turski dawał radę na fenach etc. Jest jeszcze ten blondyn co czasami komentuje gale, juras po prostu się nie nadaje do tych wywiadów.

dwa ten Wójcik to czy jak mu tam pruje kopare a nic to nie daje, taki mega wkurwiajacy dodatek do ksw

noi trzy Jurek Mielewski. Panowie nie idźcie ta droga...gdyby Polsat miał tv śniadaniowa to Jurek i by prowadzil

wydaje mi się ze są nazwiska nawet w przeszłości związane z ksw które mogliby zagospodarować z lepszym skutkiem niż ten tercet w takim kształcie...

za to gala od dawien dawna dobra bez pompowania przed gala a potem zawód  (No walka Borysa trochę tu odbiega), grzebyk pajacuje ale swoje pokazał, Pietrzak tez dobrze wjechał w walkę, wreszcie byłO więcej czystego sportU niż sztuczna komercja. I to im należy oddać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa Turski jest spoko czuje mma i ma sporo wiedzę pasowałby tu zamiast tych trzech parodystów ale niestety nie ma go już w Polsacie. Tak jeszcze w temacie Borka...to chyba powinien żałować odejścia z Polsatu jeszcze parę miesięcy był szanowanym komentatorem/dziennikarzem w sumie twarzą i gwiazda stacji telewizyjnej a teraz organizuje drugorzędne gale bokserskie razem gościem co siedział za wyłudzenie  vatu, dostał ksywę  kopyto i z każdym dniem coraz bardziej ośmiesza się  mediach społecznościowych  których nie czuje i do których nie ma dystansu...smutne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja ja  wiem🧐...boks jaki organizuje to się tak niespecjalnie bilansuje sporo trzeba włożyć zęby zacząć zarabiać plus najlepszych ma jego ostry rywal - Wasielewski a sam kanał ok na pewno do tego nie dokładają ale czy kosi z niego kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie  jak z Polsatu to wątpię  inna sprawa ze to nie pieniądze skłoniły go do odejścia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.