Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

takie info: jak ktoś z tu obecnych chce do teamu to dawać znać - kogoś wywalę (fulla poprzyjmowałem coby ewentualne zadania poszły szybciej).

ludzie z forum mają priorytet ^^

jakby co mogę też zmniejszyć lvl wejścia do teamu - wystarczy dać znać

 

jak ktoś ma w grze inny nick niż tu to dobrze by było jakby dał cynk jak się zwie (tu czy na priv to wybór dla was). na chwilę obecną mam pewność, że 3 osoby są w teamie z tego forum (blackmagic, Qooniu, kolek23), reszta to zapchajdziury obecnie dla mnie

jeżeli ktoś stąd jeszcze jest w teamie to proszę dać znać - będę wiedział kto jest nie do wyjebki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na końcówce SuperRare+, więc nie wiem czy nie za mało gram dla was, ale widzę że i tacy są w teamie. Chętnie dołączę ;)

Miejsce zrobione. Daj zapkę i podaj swój nick w grze (chyba że jest taki sam jak ciągniętych).

 

I nie ma że za mało się gra. To team dla zabawy więc każdy choć trochę grający może dobic - wystarczy dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym dołączył, ale nie wiem czy jest sens. Teraz gram trochę przy tym RC, poprzednie olałem. To już nie to co poprzednia wersja, gdzie mogłem napieprzać i pół dnia w RC. Teraz za cholerę mi się nie chce. SR++

nick w grze: hsr_pl
Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też bym dołączył, ale nie wiem czy jest sens. Teraz gram trochę przy tym RC, poprzednie olałem. To już nie to co poprzednia wersja, gdzie mogłem napieprzać i pół dnia w RC. Teraz za cholerę mi się nie chce. SR++

nick w grze: hsr_pl

Dawaj podanie :)

 

Qrde, chyba w tej grze nie ma opcji szukania graczy, albo ja jej nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica miedzy epikami z miejsc 4-10k a 10-20k w rc?

statystycznie żadnej, jedynie ten za 4-10k ma złotą obwolutę - czyli to ten foil player - pewnie przy dwóch statach będzie miał plusa

 

 

ja poluje na mojego pierwszego legendary, bo ostatnio mialem 4,4k miejsce :/

powodzenia, ja idę po epica, aż tak dużo mi się grać nie chce a liczę że Denver wygra bo Iverson lepiej mi pasuje do składu (nie mam epiców na sg i sf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 5,7k dzięki ignazzowi wyhaczyłem Johna Walla na legendary i zrobilem go pro bo mialem 2 wildy.
Ale pech chcial ze mialem dragica epic pro też PG, ,wiec przez to Goran gra na nie swojej pozycji.

Póki co mój skład to
J.Wall Leg Pro
G. Dragic epic pro

Nick Anderson UR pro
Draymond Green Epic

Andre Drummond epic pro

Postaram się na 4k wbić bo chciałbym TMaca na SF złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.