Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

no zgadza się ale na początku jeszcze to ma jakiś tam "urok", wszystko szybko się zmienia, rozwija. Od pewnego momentu żeby ruszyć do przodu trzeba wyklikać pińcet gier albo wyłożyć kasę (i potem masz jakichś zawodników z 30 meczami ale 3 złotymi karami)

No ja już prawie 1200 wygranych i 9 porażek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech was szlag ;)

wciągnąłem się w tą klikaninę przez was. i po co było temat o tym zakładać? ;D

 

ale założyłem sobie, że to ma być dla zabicia czasu i może wyjdzie ;) tylko musi z pierwszy tydzień minąć odkąd gram choć

 

póki co od piątkowego wieczora (czyli 2 dni w sumie) bilans: 398 - 3 i jestem na SRare++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 5300 miejscu w RC, muszę dobić do 4k zeby legendary kartę zebrać.

 

I od razu wpadła mi kolejna Epic karta :smile:

 

Na chwilę obecną moje S5 to:

Goran Dragic (Epic pro)

Nick Anderson (UR pro)

Victor Oladipo (UR)

Karl Anthony Towns (UR)

Andre Drummond (Epic)

 

W RC dobiłem na 3500 miejsce, wiec będzie legendarna karta w talii, aczkolwiek Dragic nadal bedzie najsilniejszy bo ma srednią około 900.

 

 

w obu RC byłem w top #100 aby dostać pełnokrwistą o  PONAD 100 punktów lepszą kartę RC w wersji z dwoma specjalizacjami ( kolejne 66 punktów wyżej!!!

 

Wade i Iggy to bezsprzecznie najlepsze karty obecnie dużo lepsze od MVP ( te dostajesz za wygranie sezonu na poziomie Legendary - lub dojscia do finałów)

 

od razu?

 

to tzw FREEBIE jak osiagasz nowy tier (epic w tym przypadku) to czyszczenie stolika kończy sie taką właśnie kartą...

 

nowy freebie dostaniesz przy legendary.... moze nawet z pierwszej karty ... najpóźniej z 25.... 

niech was szlag ;)

wciągnąłem się w tą klikaninę przez was. i po co było temat o tym zakładać? ;D

 

ale założyłem sobie, że to ma być dla zabicia czasu i może wyjdzie ;) tylko musi z pierwszy tydzień minąć odkąd gram choć

 

póki co od piątkowego wieczora (czyli 2 dni w sumie) bilans: 398 - 3 i jestem na SRare++

 

gra rozpierdala jak poznasz jej smaczki bo widzę że koledzy nie mają o wielu aspektach pojęcia.....

 

znacie statystyczne resety dla każdego z tiera?

zależności AH od eventu RC?

kwestii obserwowania kart na sprzedaż lub zasady SNAJPER?

forumowego przeprowadzenia trejdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: parę dodatkowych uwag:

 

1. Rejestrujac się na PSN dostajesz dostęp do łatwych KREDYTÓW gdyz masz 1 na 24 godziny ( możesz robić dłużej ale opłaca sie zdąrzyć przed 2:00 w nocy aby dostac od razu nowe zadanie)  do wykonania zadania (GOALS):

 

- przykładowo wygraj 500 meczy w QG za 12.500 RP (kredytów) z równoczesnym wygraniem 100 QG za 2000 RP

 

- lub minigry dopasowujac daily bonus ( 3 takie same symbole podwajaja nagrodę RP)

 

2. Pilnujcie co 20 godzin mozliwości wyciągnięcia bonusa (ENH) za darmo ( po losowaniu resetuje się czas do kolejnego darmowego) co ma także znaczenie jaki poziom obecnie masz TIERU ( jeżeli EPIC to każdorazowo 14 losowanie lub LOSOWO szybciej co kasuje licznik 14 dostajesz ENH na poziomie tieru EPIC co na stałe daje bonusa graczom)....

 

3. nie schodzcie nigdy z ustawieniem TIERU w dół bo możecie oczekiwany reset ( kolejna karta tego samego wysokiego poziomu np. epic) załadować z niższego TIERU co marnuje wam szansę na dobranie karty na maksa silnej

 

4. Tymczasowe "doładowanie graczy" - poświęcenkie kart nie tylko na podwyzszesie POZIOMU gracza ale i jego umiejętności OFF DEF REB PM może skutkować czasowym przejściem na TIER wyzej i zainkasowaniem karty z tego poziomu

 

przykład: jesteś EPIC ++ gdzie podbijając statsy czasowo ( wyczerpują się boosty - pełne doładowoanie to 20 gier) osiagasz LEGENDARY - kasujesz freebie LEGENDARY co już na stałe wbija ciebie w LEGENDARY tier

 

5. wykorzystuj WILDCARDS tylko na najwyzszy poziom kart( LEGENDARY obecnie ale warto rozbudować talię kart równomiernie)

 

6. Obecnie przestały się sprzedawać na AH karty z poziomy SuperRare (SR) i tylko przy szczęściu dostaniesz za minimum (2100 RP)

ceny za UR czy E i L spadły niemiłosiernie a bywało że Legendary KB PRO sprzedałem za 180.000 RP

dziś chodzą za połowe tej ceny i chętnych mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie statystyczne resety dla każdego z tiera?

zależności AH od eventu RC?

kwestii obserwowania kart na sprzedaż lub zasady SNAJPER?

forumowego przeprowadzenia trejdu?

Powiem szczerze, że część tych rzeczy niewiele mi mówi, więc może po kolei zadam parę pytań i będę wdzięczny jakbyś odpowiedział.

 

1. Statystyczne resety dla tiera? Możesz rozwinąć?

2. AH zależy od RC w jakikolwiek sposób? Ja nic takiego nie zauważyłem, ale max kupowałem dotąd SR pro playerów za minimum

3. Z obserwowanymi zauważyłem akcjami zauważyłem, że znikają mi po wyłączeniu giętki. Jakiś bug? Czy coś źle robię?

4. Zasady snajper? Chodzi o kupowanie w AH na ostatnie sekundy?

5. Jakiś free jest co 20h? Nigdzie go nie zauważyłem, może powiedz gdzie tego free się odbiera /nieaktualne, nie wiedziałem,że można menu przesuwać :playful:

 

/edit/ conieco znalazłem :)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz wszystko fajnie ale to i tak sprowadza siędo bezmyślnego klikania tysięcy meczy bez celu :P żeby to chociaż były mecze vs człowiek a nie bezmyślne AI tyle że z czyimiś (albo i nie, kto to wie) kartami. Poza tym żeby się dało wyłączyć wszystkie animacje to można by jeszcze klikać, bo są fajne przez 10 pierwszych gier a potem to jedynie drażnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epic wg mnie nie jest aż tak super wyborem ze względu na rozbieżności w sile kart. lepiej jest mieć wyrównany skład. ja osobiście polecam po prostu (skoro masz 4x UR) dorobić z nich pro UR (kup wpierw do jednego grajka brakujące do pro karty; można spokojnie wyrwać po +/-2.5-3k każdą - zawsze to taniej niż epic, który kosztuje sam jeden więcej). a mając skład z pro UR dobijesz do EPICa (sam mam obecnie 5x UR pro i mam EPIC - jedna pro epic i będzie EPIC+).

 

obecnie czekam na drop epic playera (dotąd tylko raz dropnąłem epica i był to support) i zbieram kasę by móc dokupić do niego 2 epici by zrobić pro (jak wiesz pewnie sam epic jest słabszy od pro ur). z tego co widzę u siebie 4x ur pro i 1x epic pro pozwoli wejść na EPIC+.

 

a czemu nie kupować jak stać jednej sporo silniejszej karty? wg mnie za bardzo wtedy się rozbija jednolitość składu, tzn nieraz widzę jak ludzie mają legendary (i praktycznie taką kwartę zawsze przegrywam), ale reszta składu tak dalece odbiega od tej jednej karty, że cokolwiek bym nie robił to pozostałe 3 kwarty wygrywają się same. swoją drogą składu bez epiców i na samych ur pro jeszcze nie trafiłem w QG, może to przypadek ale większość jak widzę woli zainwestować w zdrowo mocniejszą kartę niż sukcesywnie i równomiernie rozwijać team

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie kupować jak stać jednej sporo silniejszej karty? wg mnie za bardzo wtedy się rozbija jednolitość składu, tzn nieraz widzę jak ludzie mają legendary (i praktycznie taką kwartę zawsze przegrywam), ale reszta składu tak dalece odbiega od tej jednej karty, że cokolwiek bym nie robił to pozostałe 3 kwarty wygrywają się same. swoją drogą składu bez epiców i na samych ur pro jeszcze nie trafiłem w QG, może to przypadek ale większość jak widzę woli zainwestować w zdrowo mocniejszą kartę niż sukcesywnie i równomiernie rozwijać team

 

W dodatku zazwyczaj ta najlepsza karta jest wykladana w 1q, wiec jak wiem, ze gram z kims z epiciem (sam mam 4xUR + 1xSR), to wystawiam mu Pierce'a, a potem odbijam sobie UR'ami .

 

To co z tym forumowym teamem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chętnych na założenie forumowego klanu?

 

jak nie to ja mogę bo mam uciułane 7k, ale założyć max mogę chyba epica (jeżeli z QR brany jest status) lub UR (jeżeli seozonowo)

 

jak pasuje to powiedzcie jakie nicki miałbym zapraszać, albo jaki team mielibyście szukać (może nazwa: eNBA, lub jakby była zajęta eNBA forum)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę team pod wieczór bo powinienem wtedy dozbierać RP. Miałem już uciułane, ale wpadł mi epic i dokupiłem mu identycznego kolegę :)

 

Jak założę to dam znać jakiego teamu szukać (pewnie coś w deseń o czym pisałem wcześniej).

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.