Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobijam do 5000 meczy.

Wygrałem sezon legendary

I jestem w skybox gdzie jest licytacja kolekcjonerskiej Jordana.

 

Na razie cena 200000rp.

Mam odłożone 350 k na zakup

Poczekaj na pierwszy RC. Chyba coś szykują już na ten tydzień bo jakaś aktualizacja właśnie była.

 

U mnie 229:0, ale coś bardzo rzadko gram w tą wersję...

Aktualizacja dotyczyła skybox. Jest to elitarny klub tych co wygrali sezon nanajwyzszym poziomie rozgrywki

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na pierwszy RC. Chyba coś szykują już na ten tydzień bo jakaś aktualizacja właśnie była.

 

U mnie 229:0, ale coś bardzo rzadko gram w tą wersję...

 

RC to jakies eventy? To sie odbywa na zasadzie sezonu, czy jest cos wiecej? Poniewaz zastanawiam sie co tam moze byc takiego bardziej wciagajacego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do 5000 meczy.

 

A oprócz tego posiadasz jakieś życie? :D

Dla mnie to nierealne tyle grać w to. W całą poprzednia wersję miałem dobite do około 9k gier, ale to przez cały rok, a nie w 10 dni od premiery. a i tak najwięcej grałem tylko podczas RC. 

 

RC to jakies eventy? To sie odbywa na zasadzie sezonu, czy jest cos wiecej? Poniewaz zastanawiam sie co tam moze byc takiego bardziej wciagajacego? :smile:

Rivals Clash. Masz kilka poziomów punktowych za które otrzymujesz karty, im więcej punktów podczas RC zdobędziesz tym lepsza karta... No i tak grasz i grasz i grasz coby nastukać punktów ;) W poprzedniej wersji były trzy poziomy meczów - za 1, 3 i 5 punktów. 

 

Nie umiem inaczej opisać, gdyż kac meczy i mózg nie ten :) Zobaczysz jak się rozpocznie to zrozumiesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sezonie dostanę od gościa który wydaje mnostwo kasy z karty kredytowej.

 

Zebrałem 440.000 na Jordana a ktors 5 godzin przed końcem wyskoczył z 500000.

 

Forum zawrzalo

 

No i mam kumpla z USA który ma lepszy skład.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem wczoraj mam bilans 330-5

5 super rare wymaxowanych na 15 lvl i w cholerę rare ale w nich się nie opłaca zbytnio inwestować,więc teraz za bardzo nie mam co robić...

Oplaca sie kupować SR za 1400 creditów, żeby pozniej podpisać go na rookie i pro contract? bo mam tych kontraktów chyba z 15, ale nie mogę ich wykorzystać.

Ogólnie gierka dość żmudna, ale jakąś tam frajdę daje.

Jestem na 14k miejscu w RC, jakbym wiedzial od poczatku to bylbym wyzej, bo z jakies 100 meczów zagrałem zwykłe Quick games.

Szkoda, że nie można łączyć kart podwójnych/potrójnych, tylko najpierw trzeba je wymaksować a dopiero potem można łączyć, poprzez podpisanie kontraktu, a do tego potrzeba w cholerę czasu, co dla osób pracujących jest minusem :(


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba maksować wszystkich tylko 1 najważniejsza.

 

Ponad milion RP

19 legendary pro

Top 100 w rc i Wade rc z podwójnym bonusem.

 

Coś chcecie poniżej wartości rynkowej piszcie. Oddam za bezcen w imię pomocy

Przede wszystkim skacz jak najszybciej do Klasy wyżej aby odebrać freebie

 

Śr? 3 za minimum 1401 bin czemu nie?

 

Jaki jest twój tier? SR?

Nick w grze?

Edit: długo byłem 12 ty w rc ale sobota bez gry zarzuciła mnie.

 

Pilnował top 100 i 52 pozycja obroniona. ła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RC załapałem się na Epic kartę Dragica (liczyłem na centra :( ) , mialem 8k miejsce

Mój nick w grze Argue. Tak mój tier to SR++, na razie inwestuję w Dragica a potem dam mu kontrakt pro bo mam 2 wild cardy. i powinienem wtedy wskoczyć w UR i bede wtedy sprzedawał wszystkie SR'y, żeby kupić jakiegoś legendary, zeby wskoczyć na wyższy tier :smile:


Na razie mam 18300 RP. Więc może za jakiś czas będzie stać mnie kupić Legendary kartę.

Już mam Dragica w wersji pro i teraz mam tier UR :smile:
 

O i już doszedł KAT w wersji UR, akurat potrzebowałem centra, teraz tylko SG SF i PF w wersji UR i będzie dobrze :)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 5300 miejscu w RC, muszę dobić do 4k zeby legendary kartę zebrać.

Na chwilę obecną posiadam jednego epic pro, + same UR'y.
Tier UR++ i blisko jestem tieru Epic :smile:

Edit:

Dokupiłem Nicka Andersona (UR) zrobiłem pro i jestem na tierze Epic :smile:
Szkoda tylko, że w RC pierwsze legendary to guardy, akurat zarówno moj PG jak i SG to najlepiej obsadzone pozycje :smile:

I od razu wpadła mi kolejna Epic karta :smile:

Na chwilę obecną moje S5 to:
Goran Dragic (Epic pro)
Nick Anderson (UR pro)
Victor Oladipo (UR)
Karl Anthony Towns (UR)
Andre Drummond (Epic)

W RC dobiłem na 3500 miejsce, wiec będzie legendarna karta w talii, aczkolwiek Dragic nadal bedzie najsilniejszy bo ma srednią około 900.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza się ale na początku jeszcze to ma jakiś tam "urok", wszystko szybko się zmienia, rozwija. Od pewnego momentu żeby ruszyć do przodu trzeba wyklikać pińcet gier albo wyłożyć kasę (i potem masz jakichś zawodników z 30 meczami ale 3 złotymi karami)

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.