Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kojarze tej gry, ale powiezdzcie czy jest ona warta grania? Czy to czysty pozeracz czasu, gdzie gra sie nie konczy i caly czas masz to samo tylko lepszy rating? Czy szybko sie nudzi... rozumeim, ze to gra tylko na komorki/tablety?

 

aha no i jesli sie ma malo czasu to jest sen gry, czy ona jest z typu albo grasz na calego i nie opuszczasz rozmaitych eventow, albo nie ma sensu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Skrajna wersja tego o czym piszesz.

 

Tylko są ale....

 

Kolekcjonowanie kart spurs jest porównywalne do koszulek a tańsze.

 

Forum operationsport.com. I społeczność tam w pomocy jest fantastyczne.

 

Eventy weekendowe są mega.

 

Sezon nba dojrzewa wraz z rozwojem gry.

 

Satysfakcja w byciu najlepszym równa się chyba z wybranymi sieciowymi grami.

 

Gra jest lepsza niż hmm3 a to coś znaczy dla mnie.

Po prostu grasz ile możesz ale jak nie zarwiesz 2 weekendowych nocy nie dojdziesz do top 100 za co dostajesz najlepsze nagrody - graczy.

Gra rozpierdala system.

Jest tak dobra ze wciąga.

 

Ale paru moich kumpli próbowało i olalo bo na początku nie wyczuło tych niuansow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w drodzę do pracy zacząłem.

 

Podam S5:

 

Zielony: Calderon, Ross, Turner

Niebieski: Cody i Nurek

 

W Nurka wpompowałem wszystkie szare karty jakie dropnąłem.

 

:grin:

Nie wiem czy warto pompować w karty Rare, bo ja pograłem 2h i już mam trzech SuperRare w tym zmaksowanego Vinnie Johnsona. Albo mi się wydaje, ale jest sporo łatwiej i szybciej od poprzedniej wersji.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem uruchomilem, glownie jade quick games, mam 2 super rare i a reszta rare, jak w 2 godziny zrobic 3 x super rare? NArazie jestem zielony, ale w grach mam biland 75-3 wiec zle nie jest, pompowalem w rare, ale tylko 2 do 5lvl, a teraz pompuje wszystko w super rare PG Mo Williamsa mam go na 14/15.

 

Ignazz mowil cos o laczeniu 2 takich samych kart, ale za cholere nie moge tego znalezc, zlikwidowali?

 

Jak narazie tylko wiem, ze mozna palic slabe karty, zeby trenowac lepsze i mozna dodawac jakies enhancements, ktore lekko podwyzszaja staty. Dalem wczoraj tez sezon, ale chyba blad zrobilem, bo mialem wtedy sklad jeszcze 5x rare i reszta zielone.

 

Ktos wrzuci linki albo napisze jakis mini poradnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktos wrzuci linki albo napisze jakis mini poradnik :smile:

Co prawda kilka rzeczy już nie aktualnych jest w tej edycji, ale może coś pomoże ten FAQ. Oraz do aktualnej wersji ten

A teraz żeby zrobić pro kartę już nie wystarczą dwie te same wymaksowane. Trzeba mieć zdaje się jakiś kontrakt plus inne te same karty, mogą być "dzikie". 

 

O to to:

 

How Do I Pro A Card?

 
Pro'ing a card requires two things: a contract and a number of duplicate cards dictated by the strength of the contract that you're using. The duplicate cards must be a duplicate of the main card you're trying to Pro. 
 
Once you've assembled all the materials for a Pro, simply visit the MyCard tab, locate the card, and select the Sign a Pro button.
 
How Many Duplicate Cards Do I need for A Rookie, Veteran, or Star Contract?
 
In total, there are three types of contracts: Rookie, Veteran, and Star. Rookie Contracts require four duplicate cards. A Veteran contract requires three duplicate cards to make a Pro. And, finally, a Star contract requires only two. 
 
What are Wild Cards?
 
Wild Cards are extremely valuable cards that take the place of a player card in a Contract. For example, if you want to Pro a Lebron James card with a Star contract and don’t have any duplicates, you can place a Wild Card in the remaining slot and complete the Pro.
 
 
Swoją drogą to ciule z 2k podnieśli koszt kredytów w grze - teraz 600c kosztuje ponad 23zł, podczas gdy w poprzedniej wersji było to 19zł. Paczki też kurewsko drogie i nieopłacalne (ale tak to już było i dawniej). Szkoda też, że wypieprzyli atletyzm ze statów kart. 
 
E: Bilans 115:0. 
Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej rozbudowana od poprzedniej wersji, ale dla mnie jakoś tamta była lepsza, bo to ma być gra na telefon na kilka szybkich partyjek jak się nudzi. Z tymi "improve'ami" dla poszczególnych kart chyba przesadzili. Niemniej i tak pewnie będę w nią grał przez najbliższy rok. Poczekaj do pierwszych eventów typu RC i wtedy zobaczysz czy jest sens grać w nią dale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 150-20 co prawda, ale juz ogarniam powoli i lece w górę. Wystarczy zostawic najlepszych na kwartę z dwoma graczami, do tego wygrac jedna i win jest.

Oczywiście jak w kazdej tego typu grze mam pecha, i po 3 dniach gry mam ciagle zaledwie 3 super rare, no alr zobaczyn jak to będzie.

Poczekam na sezon i eventy, bo podejrzewam ze bez tego gierka sie szybko znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-5

4 super rare, ale juz gram sporadycznie. Moze byc, ale zbyt zmudne jak dla mnie, z koszem ma malo wspolnego oprocz zdjec , a jak na karcianke strasznie jednowymiarowa. Z karcianek gralem niedawno w Earthcore i ta jest duzo bardziej rozbudowana z podobnym systemem, tylko,ze juz jest fantasy z zywiolami, strategiami ukladanie swojej talii itd.

 

Jakos nie moge sie wciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.