Skocz do zawartości
szymson

Za wąskie lebrony xi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Zakupiłem owe XI ale mam problem. Wziąłem je już o 0,5 rozmiaru większe a dalej sa baaardzo wąskie w okolicach palców, w obydwóch stopach mam bardzo obtarte małe palce. Macie jakieś swoje metody na rozciągnięcie lub rozepchanie kicksów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacisnać zęby. Ja w swoich gram do pół roku i nadal pojawiają mi się odciski na małym palcu. Taki feler tego modelu. Nie jest on zbyt udany, jeżeli chodzi o komfort noszenia, bo jakość wykonania i użytych materiałów stawia je wg mnie na półce premium. Sprzedaj je, albo przyzwyczaj się do bólu. Ja w swoich jestem już w stanie wytrzymać dwygodzinną grę, na samym początku po samej rozgrzewce nie dało się w nich biegać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to dziwne...tam akurat powinny być szersze, wszak że LeBron u jednej z nóg ma palców 6... ;)

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie takie obtarcia dyskwalifikują but do gry, bo gdzie tu komfort i przyjemność z grania jak Cię palce obcierają, w celu rozciągnięcia buta możesz do oporu wcisnąć w niego gazety i tak je przechowywać, może trochę się poluzują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Istna reklama Bronow. W sumie to dopiero teraz przypomniałem że rzeczywiście też miałem jakiś model co miał ciasno jak 15latka. Warto. Ten tryptyk ma. Szkoda butów może wizyta u oldscchoolowego szewc i drewniane imadelko?

Ten typ tak ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoja droga wydawac tyle kasy i grac z bolem? Odrazu sprzedalbym takie buty, przeciez to wtedy gra sie dla samego wygladu, ze ladnie wyglada, albo ze to lebrony.

a chce sie tylko podpytac to z 6 palcami lebrona to prawda czy ktos podrobil zdjecie? Zdjecie widzialem, ale w necie sa 2 interpretacje, ze prawda i ze bojda, moze ktos ze znawcow tematu napisz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi