Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze obuwia - hala


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zwracam sie o pomoc do forumowych ekspertów przy wyborze nowego obuwia do gry w koszykówkę na hali.

 

Jestem całkowicie zielony jeżeli chodzi o to czym się kierować przy wyborze takowego obuwia.

 

Na pewno wiem iż potrzebuje obuwia z dobrym utrzymaniem kostki ( miałem 2 lata przerwy w sportach wysiłkowych przez liczne skręcenia ) więc myślę że typ low u mnie odpada.

 

Bardzo mocno zastanawiałem się nad Lebron X bo czytałem dużo pozytywnych opinii, ale nie mam preferencji co do konkretnego buta. Może być no-name byle by był wart swojej ceny :smile:

 

Co do ceny, to zastanawiałem się nad kwotą do 400 pln , ale uważam że za jakość należy czasem więcej zapłacić więc jeżeli mnie przekonacie to moge i do 800 pln wydać ;)

 

Zapomniałem dodać - mam dosyć małą stopę - rozmiar 40-40,5-41 :)

 

Proszę o pomoc :smile:

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za odpowiedzi, 

zawęziłem wyrób do 2 propozycji od Lebrone'a :)

 

Lebron XI

http://www.ataf.pl/oferta/produkt/shoes/nike-basketball/1603/nike-lebron-xi-miami-nights

 

Lebron XII

http://www.ataf.pl/oferta/produkt/shoes/nike-basketball/2570/nike-lebron-12-dunk-force-dunkman

 

Czy jest duża różnica pomiędzy XI a XII ? Bo czytam wiele komentarzy które tak naprawdę sumarycznie nie dają jednoznacznej odpowiedzi.

Może macie jakieś własne doświadczenia / opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się przekonałem ;p

 

a znacie sklep który znalazłem? możecie go polecić? 

bo widziałem go gdzieś w którymś wątku ale nie było tam opinii 

Sklep jak najbardziej sprawdzony. Odezwij się na PW to nawet mogę Ci zamówić z rabatem ;)

 

Co do Lebronów XI, to chyba zależy od budowy stopy. Ja w swoich gram już spory czas i nie zauważyłem żadnego obcierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.