Skocz do zawartości

[2022-2023] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pytałem co się dzieje z Bulls i Hawks to teraz zapytam co z Celtics?

 

Mają jeden z najlepszych, o ile nie.najlepszy defensywny skład w lidze. Jest Hawkins i Mashburn, którzy mają umiejętności żeby być solidnymi scorerami i wspomóc w ataku D-Roba i Stocktona, a wyniki na razie słabe. Może muszą się zgrać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick 2 rundowy i koniec 1 rundy :smile:

Zobaczymy jak długo to będzie tak grało. Na razie Suns są fenomenem.

 

Na razie pomogl dobry uklad gier gdzie z ekip "play-offs" bylo tylko Nuggets i Sonics na wyjezdzie.

Co do Smitha to juz w swoim drugim sezonie (zanim dostal 2mln na kilka lat) rzucal u mnie pod 15 ppg no ale pozniej pojawil sie Reggie i nie wpuszczalem go do S5, az do zeszlorocznych PO gdzie pod nieobecnosc kontuzjowanego Millera cisnal ok 25ppg (choc w przegranej 3:4 serii z Sonics). Teraz liczylem na 23-25 po wstepnych simkach, ale obecne +30 zaskakuje (choc nie wierze ze utrzyma sie chocby do day 30)

Humphries rok temu juz bardzo ladnie cisnal (te punkty ktore ma w pierwszych meczach to chyba jednak blad systemu;) ). Niemniej po zeszlorocznych 17/10 i spoko campach i tak oczekiwalem 20/10 (a z tego co pamietam nadawal sie do gry w s5 - na poziomie 15/10 - jeszcze w czasach gdy w skladzie mialem westbrooka i dumarsa)

Btw spojrzalem na ich campy i w porownaniu do niektorych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytałem co się dzieje z Bulls i Hawks to teraz zapytam co z Celtics?

 

Mają jeden z najlepszych, o ile nie.najlepszy defensywny skład w lidze. Jest Hawkins i Mashburn, którzy mają umiejętności żeby być solidnymi scorerami i wspomóc w ataku D-Roba i Stocktona, a wyniki na razie słabe. Może muszą się zgrać ;]

Mnie to nie martwi, bo mam swój pick. Więc w najgorszym wypadku będziemy szukać wzmocnień w drafcie :smile:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 12 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 117 - Timberwolves 108
play-by-play

Heat 105 - Knicks 128
play-by-play

Sonics 111 - Mavericks 135
play-by-play

Wizards 91 - 76ers 103
play-by-play

Pacers 95 - Bulls 112
play-by-play

Clippers 99 - Kings 110
play-by-play

Bucks 121 - Grizzlies 117
play-by-play

Hawks 105 - Raptors 108
play-by-play

Suns 97 - Warriors 94
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Isiah Thomas (Blazers) - 8 days - Sprained Knee
    Corey Brewer (Mavs) - 3 days - Flu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers wygrali z Minnesotą bez Thomasa. Wiem, że to tylko RS, ale chyba Minnesota nie wróci w tym roku na szczyt. 

 

76ers wygrali z Wizz mimo przeciętnych występów swoich gwiazd. 

 

btw. Moses Malone w Hawks od początku sezonu szaleje. 


I jeszcze Ewing dzisiaj 22/19/6/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, bez przesady. Co prawda od Scotta ładnie dostał, ale z Hardenem tylko minimalnie przegrał. 

 

Wracając jeszcze do Ewinga to kiedyś Bynum był uważany za dominatora (ja co prawda nie grałem wtedy, ale zapoznając się z tą grą poznałem opinię na temat Bynuma), a Ewing ma bardzo podobne umiejętności (może nawet lepsze), ale przez Hakeema, Shaqa i D-Roba jest niedoceniany zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny to w tym sezonie MJ jest - najpierw go wytarmosił Scott, teraz Harden. Była szansa na wygranie, ale Freeman większość meczu był w foul trouble, to trochę podcieło skrzydła.

 

ciekawe, co w tym sezonie Curry z nim zrobi ;)

btw. fajna końcówka z Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.