Skocz do zawartości

[2022-2023] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 10 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jason Kidd (Hawks) – 3 dni (Flu)

Blake Griffin (Suns) – 9 dni (Inflamed Appendix)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no co wy? hejtujecie tutaj 76ers? przeciez to jest fun to watch team, z mloda gwiazdą, z millsem, który zostal wybrany dopiero z 24!!! pickiem i hardenem robiacym 51/52/89 (przeciez to jakis chory statline jest). naprawde tej ekipy nie mozna hejtowac.

 

a Ty Xamel nie przejmuj sie, bedziesz mial na pewno nie jedna okazje do rewanzu i szybciej 76ers zabraknie w finale niz PTB. ja mam na wschodzie Wizz z mj, raps, celtics i d-roba, zawsze groznych bulls i cavs i w tamtym sezonie fenomenalne rs mieli pistons. Ty masz w sumie tylko nuggets i ewentualnie t-wolves, ktorzy co prawda ostatnio nie zachwycali, ale ten sezon moga miec dobry. szkoda, ze r.miller odszedl z suns, bo gdyby zostal suns tez mogliby byc groźni.

 

btw. z tego wszystkiego zapomniałem o czyms. chcialbym tu na forum podziekowac Cichemu, ktory na poczatku mojej przygody z simka dal mi bardzo cenne rady odnosnie FA oraz budowania druzyny. Dzieki Cichy!

Edytowane przez RDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy zauważyli ale na ten czas tak po cichu Freeman gra sezon na poziomie Jordana.

Ja zauważyłem, tyle że to na razie początek sezonu. W tamtym sezonie świetnie wystartował Hornacek, ale później tego nie utrzymał. Zobaczymy jak długo Freeman będzie grał na tym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 11 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Hornets 103 - 76ers 113

play-by-play

 

Pacers 114 - Timberwolves 120

play-by-play

 

Rockets 111 - Celtics 108

play-by-play

 

Nets 93 - Suns 114

play-by-play

 

Trailblazers 110 - Pistons 106

play-by-play

 

Wizards 117 - Bulls 121

play-by-play

 

Grizzlies 106 - Mavericks 102

play-by-play

 

Sonics 94 - Bucks 90

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.