Skocz do zawartości

BiałaCzekolada vs mac


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest jakiś czeski film ;]

 

Zadam pytanie inaczej: WC z tego co pisze wychodzi backcourtem Westbrook-Butler-Miller, Ty Stockton-Green-Vince. Podaj proszę matchupy w defensywie na początku meczu.

Oki, ale mówimy tu o drugim meczu, bo na 1mecz wyszedł tamtym lineupem? :smile:

 

Wychodzę GW zamiast DG, bo ten drugi jest idealny na typów co rzucają trójki jak dzikusy Lillard, Curry, Irving. rw rzucającego trójki kosztem wjazdów chętnie zobaczę.

 

Stąd GW idzie na Butlera, a Stockton znów na rw, z tym że oba Wallecami będę mógł grać helpD do russa.

 

W ataku gorzej, ale GW będzie wtedy pełnił rolę Kawhiego z SAS. Jak GW będzie kryć Miller, to będzie też go sporo postupował. Jak Miller będzie kryć VC, to będę sporo zagrywek ustawiał pod niego (gdzie Ben będzie stawiać zasłonę, z której korzystać będzie mógł Vince). Tyson to nie jest świetny helpD, jak zaś KG będzie to robił, to wtedy Timmy będzie nie kryty..

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment gameplanu WC:

 

4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

 

Westbrook-Butler-Miller-KG-Chandler czyli Mike Miller w s5

 

Tylko ja tu ogarniam, kto wychodzi u Was w s5? ;]

Zaraz potem napisał jednak:

 

przybliżona rotacja

 

 

 

Lillard 60% Westbrook 40%

 

Butler 40% Westbrook 30% Korver 30%

 

Miller 40% Korver 30% Butler 30%

 

KG 75% Green 25%

 

Chandler 75% Hakeem 25%

 

Uznałem, że to Lillard jest jednak w s5. Dzięki za baczność. BC świetnie manipuluje, czytając Jego opis miałem wrażenie, że będzie grać conajmniej w 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BC świetnie manipuluje, czytając Jego opis miałem wrażenie, że będzie grać conajmniej w 6.

Willie Green wychodził w s5 Cliipers, ale to Jamal Crawford grał więcej minut.

 

Nie kumam, jak możesz mieć pretensje do mnie, że "manipuluje" skoro napisałem czarno-na-białym jakie jest moje s5.

 

 

A co do Twojej rotacji:

 

raz piszesz - 

Stockton - Green - Vince - Duncan - BWallace

 

 

a drugi raz- 

Wychodzę GW zamiast DG, bo ten drugi jest idealny na typów co rzucają trójki jak dzikusy Lillard, Curry, Irving. rw rzucającego trójki kosztem wjazdów chętnie zobaczę.

 

Stąd GW idzie na Butlera, a Stockton znów na rw, z tym że oba Wallecami będę mógł grać helpD do russa.

 

zdecyduj się najpierw jakim składem grasz, potem zdecyduj się kto ewentualnie tu manipuluje, a potem ustal rotacje.

 

 

No, ale skoro zdecydowałeś się jednak na Stocktona na Westbrooku - to jestem bardzo szczęśliwy, że Westbrook ma pedał gazu wciśnięty w podłogę przez cały mecz. Życzę też powodzenia w graniu helpD od Tysona Chandlera. W zasadzie to Tyson Chandler sam kazał przekazać ci 'dziękuje', bo tylu putbacków i alleyów nie kończył od czasów HS.

 

Wisienką na torcie jednak jest twoja ofensywa. Skoro na parkiecie biega dwóch Wallace'ów naraz - to lineup Stockton-Carter-Gerald-Duncan-Ben zostawia dosłownie 4 centrymetry miejsca na post-up Duncana i grę pick and roll z Timem (swoją drogą kto ma je grać - bo Stockton jest useless jako pick and roll handler na tym etapie kariery i przy takim supporcie). Pewnie będzie to Carter (niewiele jednak o tym w twoim pierwszym gameplanie, bo piszesz, że to Stockton jest 'primary ball handlerem', a Carter biega po zasłonach)

 

Jaka jest też rola Benka Wallace'a w ataku - skoro ma "stawiać zasłony dla shooterów", których pod nieobecność Greena praktycznie w ogóle nie masz.  Chyba tylko przeszkadzanie Duncanowi.

EDIT:

 

Szkoda, że nieporozumienie nie zostało wyjaśnione przez Ciebie na samym początku, bo może część głosujących zmieniła by zdanie obserwując jak okropną ofensywę stworzyłeś.

 

EDIT2:

 

taki trochę opóźniony trash talk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.