Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi, ale pasuje do tematyki forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawisza mnie w sumie ani ziębi ani grzeje, że słabość mam to za dużo powiedziane, ale lubię go oglądać, zresztą tak jak winnickiego czy bosaka, bo choć przy wódzie byśmy się pewnie nie dogadali to zwykle dobrze szmacą swoich oponentów z po/sld czy innej fundacji na rzecz gówna. w każdym razie na pewno wąsaty nie stracił u mnie po tym występie. i dziwne, że w ogóle mógł stracić u kogokolwiek kto go zna z wcześniejszych programów, bo jechał w swoim stylu, tak jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem zachowujecie jakbyście świata nie widzieli

Naprawdę komuś się wydaje że świat polityki na Wschód czy Zachód od nas to lepsze standardy?????

No nie wiem wprawdzie jak wygląda to w Skandynawii ( ale tam ogólnie jest inaczej kulturowo) ale na Węgrzech dziwnym trafem sąsiedzi z wioski Orbana są w czołówce najbogatszych Węgrów. Amerykańscy politycy to idioci jakich mało bo wprowadzili sobie najbardziej debilny system czyli JOW i jak to mówi kongresmen zasiadający prawie od 40 lat w Kongresie że on przegra wybory tylko jeśli w jego łóżku odnajdą martwą kobietę lub żywego chłopca. Ich prezydent nie zna podstawowych terminów geograficznych. Ambasadorem zostajesz jeśli wpłacisz odpowiednio wysoką dotację na kampanię i nie ma znaczenia jak rok temu że nie masz bladego pojęcia o Norwegii to i tak zostaniesz tam ambasadorem

W Grecji od 50 lat istniało przedsiębiorstwo budowy tamy i zatrudniało 80 osób mimo że tamę skończono w 59. W Berlinie Niemcy przewalili budżet na lotnisku o 3 miliardy euro , opóźnienie budowy jest jakieś 4 lata i końca nie widać

Głupota korupcja i biurokracja to nie jest polska przypadłość ani tym bardziej wyjątkowość

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez wzgledu na ukierunkowanie pogladow politycznych jak ktos nie rozumie ze ludzie tacy jak mann czy urban górują nad taka olejnik czy zawisza to swiadczy to o tym ze blizej mu do pod względem inteligencji do tej drugiej grupy. I nie nie jest to komplement

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co ma wspólnego mann z urbanem, oprócz tego że są grubi? i druga para tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mann z urbanem sa podobni przez nieprzecietna inteligencje. A olejnik z zawisza jako kontrast do nich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przejmuj sie. Podstawowa cecha glupoty jest nieswiadomosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ja dobrze rozumiem, ktoś jest głupkiem bo nie trawi Urbana pod żadną postacią?

czego to się człowiek nie dowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna kogos nie trawic ale nie mozna mu odmawiac inteligencji. Ja nie trawie np

Palikota ale nie powiedzialbym przez to ze nie jest inteligenty. Poglady nie powinny zawazac na osadach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle, że kulfon nie napisał, że Urbanowi brak inteligencji tylko, że akurat w tym konkretnym przykładzie nie uważa aby Urban błysnął intelektem, nie trzeba się z tym zgadzać, ale nazywanie go głupkiem z tego powodu jest jakąś bzdurą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przejmuj sie. 

skąd pomysł, że przejmowałbym się inwektywami jakiegoś obcego typa na forum o murzynach, który zresztą chwilę wcześniej zrównał wąsa z olejnikową? :nightmare:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje. Bardzie bym sie przejmowal gdybym nie dostrzegal jak jeden dziadek przerzuł i wypluł jednego z politycznych luderów prawicy w kwadrans

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszyscy intelektualiści twojego czy twojego idola pokroju napierdalają błędy ortograficzne jak gimnazjalista z autyzmem czy tylko ty? (chcę równać do najlepszych)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mawia stare chinskie przyslowie kiedy medrzec palcem pokazuje na ksiezyc glupiec patrzy na palec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak mawia stare chińskie przysłowie, kiedy nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to po polsku bo widze ze nie dociera. Koedy ktos zaczyna czepiac sie formy to zwykle tematyka wypowiedzi go przerasta. Nic dziwnego skoro za bohatera politycznego ma sie czlowieka ktory rozmawia tylko o żołnierzach wykletych powstaniu smolensku i komunie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi