Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał:

w jakiej historii ? jeszcze przypisz im zasługi . https://m.bankier.pl/wiadomosc/Przekop-Mierzei-Rozstrzygniecie-ws-decyzji-srodowiskowej-odroczone-po-raz-szosty-7829643.html kolejny projekt w plecy. czy oprócz rozdawania pieniędzy z koniunktury oni coś potrafią ?

Nie tylko, nie oznacza wcale, że hajs nie jest istotny dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sebastian Kościelnik na konwencji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej /Zbyszek Kaczmarek/REPORTER /Reporter

Kto zgadnie co to za ważna osobistość wystąpiła na konwencji Pani MKB?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to syn emerytowanej nauczycielki która za 13tą emeryturę kupi zmywarkę i zrobi remont kuchni?

(Skoro już się tak czepiamy ważnych osobistości na konwencjach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, RappaR napisał:

Nie tylko, nie oznacza wcale, że hajs nie jest istotny dla mnie

typowy człowiek pobierający zasiłek , dostanie hajs w piątek przez weekend jest mu dobrze ( rządy PiS) i ma wyjebane jak będzie wyglądał poniedziałek 

59 minut temu, Camelus napisał:

Może to syn emerytowanej nauczycielki która za 13tą emeryturę kupi zmywarkę i zrobi remont kuchni?

(Skoro już się tak czepiamy ważnych osobistości na konwencjach)

gdzie to się odbyło ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Koelner napisał:

typowy człowiek pobierający zasiłek , dostanie hajs w piątek przez weekend jest mu dobrze ( rządy PiS) i ma wyjebane jak będzie wyglądał poniedziałek 

Kim Ty jesteś, że tak pogardzasz ludźmi?:)

I skąd masz takie wyobrażenie o ludziach pobierających zasiłek? W mojej rodzinie były takie osoby i zapewniam, że nie wyglądało to tak, jak sobie wyobrażasz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Koelner napisał:

gdzie to się odbyło ?

Na konwencji Morawieckiego (podsumowanie dotychczasowych rządów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 minut temu, fluber napisał:

Kim Ty jesteś, że tak pogardzasz ludźmi?:)

nikim nie pogardzam 

20 minut temu, fluber napisał:

I skąd masz takie wyobrażenie o ludziach pobierających zasiłek? W mojej rodzinie były takie osoby i zapewniam, że nie wyglądało to tak, jak sobie wyobrażasz:)

jeśli Twoja rodzina tak nie robiła to szacunek . czym więcej się dowiaduje o Waszym środowisku tym bardziej Was rozumiem . może tak jak w USA i UK powstanie podział który będzie nie do przebicia ? :)

56B1A6DB-0456-4CAC-9A96-4B56BF962C3F.jpeg

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Koelner napisał:

czym więcej się dowiaduje o Waszym środowisku tym bardziej Was rozumiem . 

Jakie wnioski i z jakich konkretnie informacji wyciągasz?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, RappaR napisał:

Dobrze siebie opisałeś, tak Ciebie sobie wyobraziłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, RappaR napisał:

Dobrze siebie opisałeś, tak Ciebie sobie wyobraziłem 

musisz mieć naprawdę ciężko w życiu będąc bez przerwy w błędzie 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Koelner napisał:

Za to Twoje wyobrażenie o ludziach pobierających zasiłki jest na pewno prawdziwe.. 

Twój problem polega na tym, że nazbyt emocjonalnie podchodzisz do PiSu i chłopaków, którzy tutaj go popierają. Przypisujesz im złe intencje i nienawiść, którą to właśnie Ty tutaj prezentujesz. Dodatkowo wykazujesz się pogardą dla ludzi, którym dzięki reformom PiSu, żyje się po prostu lepiej. Ja też nie ze wszystkiego co robi PiS jestem zadowolony - właściwie uważam, że od roku  to jest błąd za błędem, ale doceniam 500+, które naprawdę wielu ludziom pomogło a przy okazji przesunęło w kierunku równowagi ciężar utrzymania systemu emerytalnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Sebastian napisał:

Twój problem polega na tym, że nazbyt emocjonalnie podchodzisz do PiSu i chłopaków, którzy tutaj go popierają. Przypisujesz im złe intencje i nienawiść, którą to właśnie Ty tutaj prezentujesz. Dodatkowo wykazujesz się pogardą dla ludzi, którym dzięki reformom PiSu, żyje się po prostu lepiej. Ja też nie ze wszystkiego co robi PiS jestem zadowolony - właściwie uważam, że od roku  to jest błąd za błędem, ale doceniam 500+, które naprawdę wielu ludziom pomogło a przy okazji przesunęło w kierunku równowagi ciężar utrzymania systemu emerytalnego. 

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata . nie mogę zrozumieć ignorantów którzy bardziej cenią nie tych co siali tylko tych którzy zbierali i rozdali . moim zdaniem oraz wielu osób nie byliśmy na etapie aby żarzyć narkotyku w postaci socjalu tylko powinniśmy nadal inwestować np w infrastrukturę gdzie jest jeszcze wiele do zrobienia . za PiSu siadły totalnie inwestycje , mamy oznaki recesji a ludzie w różowych okularach nadal uważają że PiS jest ok . totalna paranoja i dramat totalnej opozycji która politycznie wydaje się tragiczna 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Koelner napisał:

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata . nie mogę zrozumieć ignorantów którzy bardziej cenią nie tych co siali tylko tych którzy zbierali i rozdali . moim zdaniem oraz wielu osób nie byliśmy na etapie aby żarzyć narkotyku w postaci socjalu tylko powinniśmy nadal inwestować np w infrastrukturę gdzie jest jeszcze wiele do zrobienia . za PiSu siadły totalnie inwestycje , mamy oznaki recesji a ludzie w różowych okularach nadal uważają że PiS jest ok . totalna paranoja i dramat totalnej opozycji która politycznie wydaje się tragiczna 

500+ wzieło się z pożyczek zagranicznych zaciągniętych przez rząd PiSu. Z tym, że okazało się, że wzrost PKB pozwala nam na tym zarabiać. PO miało swój czas i nie zaryzykowało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

we mnie kiedyś słaniający się wykształciuch z teczką rzucił koktajlem, i to zdaje się niejednym, chyba wracał z jakiejś imprezy integracyjnej, na szczęście nie złapał dobrego zasięgu i wielobarwny pocisk nie doleciał, ciekawe czy ten tutaj wcelował w bogu ducha winnego milicjanta, bo wygląda na takiego co muszlę znajduje z najwyższym wysiłkiem, lecz jak wiadomo wzmożenie patriotyczne dodaje mocy :

http://demotywatory.pl/4975692/Premier-Morawiecki-przyznaje-osobiscie-ze-rzucal-koktajlami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja opinia i jak każda Twoja opinia jest gówno warta.

29 minut temu, Sebastian napisał:

500+ wzieło się z pożyczek zagranicznych zaciągniętych przez rząd PiSu. Z tym, że okazało się, że wzrost PKB pozwala nam na tym zarabiać. PO miało swój czas i nie zaryzykowało. 

Lol. Sprawdź się. Zadłużenie zagraniczne znacznie spadło za PiS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, StaryFan napisał:

No tak, ale odnosisz wszystko tylko do jednej partii (zabrali Ci etat?).

nie mieli mi czego zabierać, jak również od państwa polskiego nigdy nie wziałem złamanego grosza, przeciwnie wręcz

22 godziny temu, Koelner napisał:

głosują przeciwko osobom takimi jak Ty , czyli typowe cebulactwo biedny ale dumny oraz jak Pawlak 3xNIE przeciwko sąsiadowi zza płota . podziękuj im 

michael-jackson-bm1Upi.gif

6 godzin temu, RappaR napisał:

Nie przekręcił, ale zarobił pracując jako lekarz. Wiem, nienawidzisz takich ludzi - wykształconych, pracujących

konował nie konował, dura lex sed lex

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, quevas napisał:

konował nie konował, dura lex sed lex

Dokładnie. I tym prawem jest to, że za pracę się dostaje pensję. Wiem, dla Ciebie niepojęte, jak ktoś może uczciwie chodzić do pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Koelner napisał:

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata . nie mogę zrozumieć ignorantów którzy bardziej cenią nie tych co siali tylko tych którzy zbierali i rozdali .

Dlaczego więc zatykałeś dziurę w budżecie OFE (aby nie przekroczyć dopuszczalnych progów), skoro tak Ci dobrze szło sianie? Nie miało ochoty kiełkować?

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, RappaR napisał:

Dokładnie. I tym prawem jest to, że za pracę się dostaje pensję.

jak się jest marszałkiem Senatu, to najpierw trzeba uzyskać pozwolenie na taką pracę, o czym ww. zapomniał, ponieważ w widokach pełnego koryta zlasował mu się jego nadmiernie wykształcony mózg

7 minut temu, RappaR napisał:

Wiem, dla Ciebie niepojęte, jak ktoś może uczciwie chodzić do pracy

bo to taki element egzystencji zwierzęcej jest

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, RappaR napisał:

Twoja opinia i jak każda Twoja opinia jest gówno warta.

mogłeś sobie darować przyznanie się do zamiłowania koprofilią 

10 minut temu, StaryFan napisał:

Dlaczego więc zatykałeś dziurę w budżecie OFE (aby nie przekroczyć dopuszczalnych progów), skoro tak Ci dobrze szło sianie? Nie miało ochoty kiełkować?

co za różnica ? zrobili że zaczęło kiełkować a co robi teraz PiS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.