Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, josephnba napisał:

 

Ale opinia pana "nie wyszło mi na wyspach więc postanowiłem zostać eurosceptykiem" obchodzi mnie równie mocno jak pisanina skrzywdzonego chłopca z dyplomem doktora

 

To juz @StaryFan nawet zauwazyl jak bardzo Cie te rzeczy nie obchodza i jak bardzo Cie te rzeczy nie ruszaja i jak bardzo Cie te rzeczy nie interesuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

To juz @StaryFan nawet zauwazyl jak bardzo Cie te rzeczy nie obchodza i jak bardzo Cie te rzeczy nie ruszaja i jak bardzo Cie te rzeczy nie interesuja :)

No i jest trzeci

Druzyna sprawiedliwych w komplecie

14 minut temu, DeltaCenter napisał:

Eurosceptyk - twój idol - eurosceptyk - twój idol - eurosceptyk - twój idol...

I tak w kółko.

Mogę zmienić na synonimy 

Głupiec, dureń i nieudacznik 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poglądy Pani Kandydatki są niezwykle dynamiczne:)

 

18 godzin temu, Koelner napisał:

Hitler musiał iść na wojnę z powodu tych sztuczek . Sztuczki są jak narkotyk ,500 plus napędziło konsumpcję ale „zjazd” jest powoli odczuwalny , jak będziemy na odwyku to będziemy potrzebowali rządu który zaciśnie pasa. Wzrost nie wynika z żadnych sztuczek .

 

A8D0CE04-D861-45AD-861D-13A3357F1180.jpeg

Mamy drugie najniższe bezrobocie w Unii Europejskiej w tej chwili, więc chyba powinieneś docenić PIS w tej kwestii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

No i pojawił się rycerz na białym koniu

 

Wizyalizuj sobie mnie jak chcesz, nie oceniam co kogo podnieca

 

Ale opinia pana "nie wyszło mi na wyspach więc postanowiłem zostać eurosceptykiem" obchodzi mnie równie mocno jak pisanina skrzywdzonego chłopca z dyplomem doktora

 

Przed chwilą tak się martwiłeś o mnie i moje dzieciństwo, a teraz już Ciebie nic nie obchodzę.

Kobieta zmienną jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RappaR napisał:

I pewnie znowu to ja teraz jestem agresywny, a Ty biedny Cardi niewinną, pasywną ofiarą :D

Gdzie widzisz agresję w stwierdzeniu "Lata mi to kalafiorem. Poszukaj jakiegoś wykresu, dobry w tym jesteś."?

Jeżeli kalafior cię obraża to cóż ja - "biedna, niewinna, pasywna ofiara" mogę na to poradzić? Nie wiem, przytul się do kogoś.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Gdzie widzisz agresję w stwierdzeniu "Lata mi to kalafiorem. Poszukaj jakiegoś wykresu, dobry w tym jesteś."?

Jeżeli kalafior cię obraża to cóż ja - "biedna, niewinna, pasywna ofiara" mogę na to poradzić? Nie wiem, przytul się do kogoś.

Passive-agresive style :)

naprawdę bawię się tutaj świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Passive-agresive style :)

naprawdę bawię się tutaj świetnie :)

aggressive*

 

Przyjebałeś się do fragmentu wypowiedzi, udajesz umęczonego moją agresją, a sam tu napierdalasz na ślepo wszystkich gdy tylko masz jakiś wykres na poparcie swojej tezy. Teraz niestety nie miałeś, rozumiem zatem zmianę strategii. Podwójne standardy trwają w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacjach z Borysem zostałą podjęta wspólna decyzja o zamknięcie tego tematu. Od dawna już nie służy on wymianie poglądów. Poziom pogardy przebije kolejne sufity. 90% postów łamie regulamin . A na dodatek w ostatnich dwóch latach ok 95% zgłoszeń naruszeń regulaminu dotyczy właśnie tego wątku

Naprawdę jak ktoś czuje potrzebe obrażania innych ludzi to są inne miejsca w internecie gdzie będzie mógł sobie ulżyć. Ale nie tu

To jest forum o koszykówce gdzie dopuszczana jest dyskusja na tematy inne pod warunkiem ,że spełnia ona wymogi kulturalnej dyskusji. Dla niektórych zaś użytkowników jedyna aktywność jest związana z tym właśnie wątkiem politycznym 

Kazda próba uruchomienia na nowo tego wątku będzie blokowana. A uporczywe uruchomianie tematu politycznego będzie wiązało się z karami administracyjnymi z 24 godzinnym zakazem pisania włącznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieje, że trochę ochłonęliście ;)

Założyłem nowy temat, na nowy początek :)

 

 

Proszę o podejście do tematu z otwartą głową i nie obrażanie innych. Każdy może mieć inne zdanie, chodzi o przedstawienie swojego, a nie udowodnienie, że ktoś jest kretynem. Nasz światopogląd również wziął się z opinii innych osób, 99,9% rzeczy sami nie doświadczyliśmy, tylko przeczytaliśmy w Internecie, obejrzeliśmy w TV... nikt nie da sobie ręki uciąć, że to co słyszymy jest prawdą. Wszystko jest tylko naszym założeniem, że coś jest prawdziwe, na zasadzie wyboru.

Także naukowo nikt z nas tutaj, nie może mieć 100% racji, także potraktujcie to jako swobodę wypowiedzi, a nie wojny o to kto ma większą rację.

 

P.S. podzięowania należą się w dużej części lorakowi, który miło i sympatycznie napisał PM, przytoczył kilka dobrych i trafnych argumenów i poprosił o przemyślenie kwestii otwarcia tematu. Tak jak w  zyciu, miło i symaptycznie jest zawsz elepiej, niż agresywnie i wyzwiskami. Potraktujcie to jako wstęp do nowego tematu i wytyczna w prowadzniu dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.