Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, fluber napisał:

Rząd AWS się napierdzielał wewnętrznie między sobą i ten dzisiejszy dzień akurat mi przypomniał tamtą sytuację.

myślę, że zbyt krytycznie podchodzisz do swoich ulubieńców :):)

możemy się przerzucać , słupkami , terminami , wiedzą na temat polityki partii ale bardzo często czynnik ludzki decyduje o tym jak działa instytucja.

to co się dzieje w PiS to są cechy charakteru Jarka, czyli osoby zarządzającej przez konflikt, bez emocjonalnej , kłótliwej , samolubnej. wszystkie te cechy spadają w dół. Duda za to wygląda na męża żony i też tak prowadzi swoją rolę jako długopis, który nie ma swojego zdania tylko słucha wytycznych.

Tusk , łatka cwaniaczka, karierowicza , oportunisty , złotoustego nie wzięła się z kosmosu i PO właśnie tak wyglądała , za Schetynę platforma wyglądał za to tak jak Grzesiu czyli lekko uśmiechnięta , bez jajeczna , mdła jak panienka z okienka w urzędzie miasta.

ryba psuje się od głowy i to powiedzenie dotyczy i państwa , partii ,zespołu koszykarskiego czy restauracji.

teraz dylemat czy bezjajeczny długopis czy sophia loren

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Koelner napisał:

ryba psuje się od głowy i to powiedzenie dotyczy i państwa , partii ,zespołu koszykarskiego czy restauracji.

teraz dylemat czy bezjajeczny długopis czy sophia loren

A może ryba psuje "się od wnętrzności" czyli od flubera, koelnera, cardiego, mojej skromnej osoby i innych. :)

Skąd się biorą ci politycy? Z kosmosu? Takich analizek typu - ta partia to taka, a tamta gorsza - to już było setki na tym forum. 

Na Lichocką spada łomot po faku, a tu na forum wpadnie józek z Białołęki I niczym Trybson wali fakami, kurnami na lewo i prawo :)

Nowe jakości typu Kukizy i Biedronie kończą w końcu i tak przyklejeni do peezelów i postkomuny. Pewnie to samo zrobiłyby antysystemowe kuce piszące na tym forum (Andruszkiewicza pozdrawia). 

Chcesz bezjejecznego prezydenta, zmień konstytucję, ale wtedy czeka na ciebie ryk I wiadro pomyj vasqueza. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, DeltaCenter napisał:

Na Lichocką spada łomot po faku, a tu na forum wpadnie józek z Białołęki I niczym Trybson wali fakami, kurnami na lewo i prawo :)

Ale nie porównujmy Lichockiej, posłanki sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, do kogoś kogo jedynym osiągnięciem życiowym jest pobicie kogoś w dwadzieścia osób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, RappaR napisał:

Ale nie porównujmy Lichockiej, posłanki sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, do kogoś kogo jedynym osiągnięciem życiowym jest pobicie kogoś w dwadzieścia osób

W końcu poczytałbym więcej o tej historii. :)

W dniu 17.02.2020 o 00:35, lorak napisał:

Vasquez, odnalazłem twojego brata. mieszka w mateczniku PiS, ale jakoś sobie radzi:

https://wyborcza.pl/7,87647,25713143,jola-pad-wm.html

Ja odnalazłem całą jego rodzinę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beka fanatyków PiS z Bosaka w stylu "biedny, nic się nie dorobił, to musi pączkami na kampanię zbierać" gdy PiS ciśnie kampanię z pieniędzy podatników to jakiś wyższy poziom spi****lenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że wybory blisko - górnicy dogadali się co do podwyżek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Cardi napisał:

Beka fanatyków PiS z Bosaka w stylu "biedny, nic się nie dorobił, to musi pączkami na kampanię zbierać" gdy PiS ciśnie kampanię z pieniędzy podatników to jakiś wyższy poziom spi****lenia :) 

Kiedy konfedercja zwróciła pieniądze z dotacji czy dalej kisi kradzione pieniądze na swoich kontach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

Kiedy konfedercja zwróciła pieniądze z dotacji czy dalej kisi kradzione pieniądze na swoich kontach?

Nie wiem, zapytaj ich i daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Cardi napisał:

Nie wiem, zapytaj ich i daj znać.

Beka z typów, co popierają Bosaka żyjącego z kradzionych pieniędzy z dotacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RappaR napisał:

Beka z typów, co popierają Bosaka żyjącego z kradzionych pieniędzy z dotacji :)

Wciąż lepiej popierać Bosaka, a nawet lepiej mieć siostrę kurwę, niż się przyznawać do bycia nawróconym na socjalizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Cardi napisał:

Wciąż lepiej popierać Bosaka, a nawet lepiej mieć siostrę kurwę, niż się przyznawać do bycia nawróconym na socjalizm.

Pozdrów siostrę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Pozdrów siostrę :)

Nie mam siostry, błędna interpretacja jak zawsze z twojej strony. Nic nowego w sumie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Cardi napisał:

Nie mam siostry, błędna interpretacja jak zawsze z twojej strony. Nic nowego w sumie. 

Czyli nie masz siostry, a wypowiadasz się. Znowu wchodzisz w tematy o których nic nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Czyli nie masz siostry, a wypowiadasz się. Znowu wchodzisz w tematy o których nic nie wiesz.

Nie wiesz czy mam siostrę, a wysyłasz pozdrowienia. Niewiele nas różni w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Camelus napisał:

Widać, że wybory blisko - górnicy dogadali się co do podwyżek

Z tego co dziś słyszałem podwyżki wyniosą tyle co zysk firmy w ostatnim roku. k**** w jakim ja kraju żyję, że też nie mamy tu żadnej Thatcher. 

I wieczna rozpacz o to co zrobić z 80 tysiącami górników po zamknięciu kopalń. Nasz rynek pracy wchłonął 2 mln Ukraińców to i te marne 80 tys wchłonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Cardi napisał:

Nie wiesz czy mam siostrę, a wysyłasz pozdrowienia. Niewiele nas różni w takim razie.

Założyłem korzystniejszą dla Ciebie wersję, że wypowiadasz się jako osoba z siostrą jaką masz.

Generalnie zrób ankietę wśród ludzi z rodzeństwem, czy tak bardzo by ich cieszyła perspektywa siostry dającej dupy za kasę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Założyłem korzystniejszą dla Ciebie wersję, że wypowiadasz się jako osoba z siostrą jaką masz.

Generalnie zrób ankietę wśród ludzi z rodzeństwem, czy tak bardzo by ich cieszyła perspektywa siostry dającej dupy za kasę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Sebastian napisał:

I wieczna rozpacz o to co zrobić z 80 tysiącami górników po zamknięciu kopalń. Nasz rynek pracy wchłonął 2 mln Ukraińców to i te marne 80 tys wchłonie. 

Ukraińcy nie pójdą na Wiejska palić opon .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Koelner napisał:

Ukraińcy nie pójdą na Wiejska palić opon .

Ale niech Oni idą palić te opony. Niech strajkują bez powodu. Niech nie dostaną pensji za cały okres strajku i zostaną obciążeni karami. Niech ta firma zostanie zamknięta jak dawno być powinna. Ileż można dopłacać. 

Kurde dziś w Trójce usłyszałem, że każdy Polak dopłaca 200 zł rocznie do utrzymania posad górników. Gdzie tu sens gdzie logika ? Strategiczny  surowiec - ok - ale to wystarczy maszyny w gotowości utrzymywać - do tego wystarczy 5% kadry a reszta niech idzie pracować gdzie indziej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale niech Oni idą palić te opony. Niech strajkują bez powodu. Niech nie dostaną pensji za cały okres strajku i zostaną obciążeni karami. Niech ta firma zostanie zamknięta jak dawno być powinna. Ileż można dopłacać. 

Kurde dziś w Trójce usłyszałem, że każdy Polak dopłaca 200 zł rocznie do utrzymania posad górników. Gdzie tu sens gdzie logika ? Strategiczny  surowiec - ok - ale to wystarczy maszyny w gotowości utrzymywać - do tego wystarczy 5% kadry a reszta niech idzie pracować gdzie indziej. 

rząd ulega szantażom więc jest słaby i tyle. PiS musiał zrobić sondaż że walka z górnikami przed wyborami im zaszkodzi. 

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.