Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę Panowie czy Wy nie uważacie ze państwo odgrywa podobna role co firmy? Ofkors nie jest to przełożenie 1 do 1, ale gadka o tym, ze wcale nie jest podobne. Kamon.

juz nie mówiąc o tym ze światowe korpo robią dokładnie to co państwa, ustalają reguły gry, tworzą prawo itd itd.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, polskignom napisał:

Naprawdę Panowie czy Wy nie uważacie ze państwo odgrywa podobna role co firmy? Ofkors nie jest to przełożenie 1 do 1, ale gadka o tym, ze wcale nie jest podobne. Kamon.

juz nie mówiąc o tym ze światowe korpo robią dokładnie to co państwa, ustalają reguły gry, tworzą prawo itd itd.

Nom.

Panstwo ma wiecej wspolnego z wielkimi korpo niz wielkie korpo z budami na bazarku. Chociaz to korpo i buda sa 'prawnie' firmami.

Tak samo jak konkubinat ma wiecej wspolnego z typowym malzenstwem niz typowe malzenstwo z np malzenstwem pod wize.

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze to niepopularna teza ale żałosne jest zbieranie podpisów metr za bramą kościoła, a tego doświadczyłem dziś wychodząc z rodziną. 

Pan dostał tekstem ze Kosciol i polityka nie ida w parze i na jego szczęście się usunął nam z drogi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, josephnba napisał:

Moze to niepopularna teza ale żałosne jest zbieranie podpisów metr za bramą kościoła, a tego doświadczyłem dziś wychodząc z rodziną. 

Pan dostał tekstem ze Kosciol i polityka nie ida w parze i na jego szczęście się usunął nam z drogi 

A na kogo zbierali???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, fluber napisał:

A na kogo zbierali???

No zgadnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, josephnba napisał:

No zgadnij

Na Biedronia ? :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

obserwacje z konwencji PIS

pan Morawiecki pochwalił sam siebie, że "za Dudy są najniższe podatki', bacząc by nie dodać, iż jednocześnie jest ich najwięcej. Widać, że szkolony w Wyższej Szkole Kultury Medialnej ojca Rydzyka, produkującej PIStler Jugend a'la ci nowi rzecznicy partii, którzy raczej nie są ludźmi, a najpewniej kukłami na baterię są.

natomiast panu prezesowi kolano chyba wyzdrowiało, lecz w zamian poważnie nasiliły się dolegliwości w wyżej umiejscowionych częściach Kaczyńskiego :

http://www.tvp.info/46669051/prezes-pis-andrzej-duda-to-ostoja-konstytucji-wideo

w sondażach Duda ma 40-43 %, Bosak 3-5 %

gołym okiem widać, że nawet jeśli jakimś cudem konfederacyjne "kuce" zagłosują na Dudę w 2 turze, to nadal będzie za chudy w uszach

"Wiadomości" TVP podziwiam za próbę złapania komara za genitalia rękawicami bokserskimi w ciemnym pokoju : tym jest bowiem uparte zaprzeczanie oczywistej sugestii, że władza PIS grozi społeczeństwu Polexitem

drużyna, która zaklina się, że chce grać w lidze koszykówki, równocześnie odmawiając zgody na przepis zabraniający kopania piłki nogami, robi ostatecznego durnia ze swoich kibiców

Edytowane przez quevas
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, polskignom napisał:

ale gadka o tym, ze wcale nie jest podobne. Kamon.

kto tak napisał ? 

6 godzin temu, josephnba napisał:

mnie też zaczepił ale był dość miły jak odmówiłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie nikt nie zaczepił a na mszy ksiądz mówił o tym aby rozwiązywać konflikty a nie podżegać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Sebastian napisał:

A mnie nikt nie zaczepił a na mszy ksiądz mówił o tym aby rozwiązywać konflikty a nie podżegać. 

Żadnego konfliktu nie było, powiedziałem grzecznie nie, Pan podziękował i odszedł, ale niesmak pozostał 

Wychodzisz z Kościoła, masz chwilę żeby pomyśleć o kazaniu itp (no dobra słuchasz syna próśb o cotygodniową wizytę w cukierni) a tu w wąskim gardle koleś zastępuje ci drogę z deseczka i długopisem 

Wszędzie ale nie pod samym Kościołem, tym bardziej że nasz proboszcz nie lubi polityki w Kościele i nigdy o niej nie mówi w czasie mszy (między innymi tym mnie do siebie przekonał)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.02.2020 o 22:25, MarcusCamby napisał:

Dziecko leży w prywatnej klinice, którą rząd dotował sporymi kwotami. Ok, gość może o tym nie wiedzieć, zwłaszcza jak jest zadeklarowanym anty-pisowcem, ale teksty o fatalnym stanie placówki i mówienie, że jedyne co jest na plus to fotel od Owsiaka...

Wygląda jak tekst na zamówienie, a nie szczere przemówienie rodzica.

A co to za placówka? Masz jakiś link do szczegółów? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tecu napisał:

A co to za placówka? Masz jakiś link do szczegółów? 

Budzik Ewy Błaszczyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Vasquez, odnalazłem twojego brata. mieszka w mateczniku PiS, ale jakoś sobie radzi:

Prezydent i jego Ukochana, część pierwsza.......

Że Andrzej Duda był w trakcie rozwodu z Agatą, to było wiadome, proces rozwodowy wstrzymano podczas kampanii prezydenckiej 2015 na rozkaż Jarosława Zbawiciela Narodu. Co było powodem rozwodu? Ano młoda dama Jolanta Rosiek, kochanka PIS-owskiego prezydenta, Agata Kornhauser-Duda miała już dosyć mężowskich zdrad i młodej kochanki u jego boku. Kampania prezydencka i obecna prezydentura, można by powiedzieć uratowała jej małżeństwo, i do dzisiaj prowadzona jest gra, przykładnego kochającego się małżeństwa. Ale jak widać kochanka wytoczyła ostatnio ciężkie działa i nie zamierza odpuścić.

Jolanta Rosiek:
Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo.. ❤️ Czy zbierzesz się na odwagę i powiesz w końcu prawdę @AndrzejDuda? Może najwyższa pora zareagować na ataki mediów piszących o mnie w obrzydliwy sposób?? Bo inaczej oboje nie będziemy mieć życia w tym kraju.. wszystko teraz zależy od Ciebie.
- Nie jestem prowokatorką, mówię głośno o tym, co łączy mnie z Andrzejem. Ochrona dopuściła mnie do niego, bo wiedzą o tym, co jest między nami - mówi @91lorealou.

ciąg dalszy i prywatne sms-y Andrzeja do ukochanej, w części drugiej(za moment)
Obraz może zawierać: 1 osoba, fotka z ręki i zbliżenie

Edytowane przez lorak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, quevas napisał:

gołym okiem widać, że nawet jeśli jakimś cudem konfederacyjne "kuce" zagłosują na Dudę w 2 turze, to nadal będzie za chudy w uszach

Niech ktoś wytłumaczy prosze temu pisowskiemu trollowi podstawy matematyki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pani z TVN jakoś mnie nie interesuje, ale uprawiana beztrosko przez pryszczatych wyrostków z "Republiki" demolka instytucji mediów publicznych - już bardziej.

Urzekło mnie określenie : "przedstawicielka elity, która chce pouczać Polaków, jak mają żyć", innymi słowy : jak nie rzucać kamieniami w ludzi o innej orientacji seksualnej, narodowości czy wyznaniu, nie gwałcić dzieci księdzem, szanować przyrodę,  nie mordować zwierząt, codziennie zmieniać majtki.

Takiego pouczania żaden genetyczny Polak nie może znieść !

16 godzin temu, lorak napisał:

Vasquez, odnalazłem twojego brata. mieszka w mateczniku PiS, ale jakoś sobie radzi:

na którym detalu mam się skoncentrować ?

16 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Niech ktoś wytłumaczy prosze temu pisowskiemu trollowi podstawy matematyki. 

próbowali, ale to nie działa

sam napisz, zamiast szukać jelenia

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.02.2020 o 16:53, quevas napisał:

Co Ty tam wiesz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
30 minut temu, fluber napisał:

Co Ty tam wiesz:)

dobre

w prezydenckim

2 tura : Duda 50,3 - Kidawa-Błońska 49,7

http://polskatimes.pl/wybory-prezydenckie-2020-sondaz-polska-press-grupy-i-dobrej-opinii-wyniki-do-konca-beda-niewiadoma/ar/c1-14791860

nie mają nic na Kidawę-Błońską, a Duda przegiął pałę

gdyby Biedroń i Karwasz-Barabasz-Kałamarz wycofali się i oddali swoje poparcie Kidawie - wygrałaby w 1. turze, widać bowiem że w drugiej Duda przejmuje gros elektoratu Hołowni

ale i tak jest nieźle

pan sędzia Nawacki darł sędziowską uchwałę i hałaśliwie oznajmiał : za mną stoją Polacy !

A kuku ! :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-polacy-chca-by-sedzia-nawacki-odpowiadal-dyscyplinarnie/6bjglex

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, quevas napisał:

pan sędzia Nawacki darł sędziowską uchwałę i hałaśliwie oznajmiał : za mną stoją Polacy !

A kuku ! :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-polacy-chca-by-sedzia-nawacki-odpowiadal-dyscyplinarnie/6bjglex

Uwielbiam tego typu nagłówki :"Polacy, coś tam...", a potem okazuje się, że z grupy 900 osób - 60% jest na nie albo ma to gdzieś. :D

A Ci Polacy z tego artykułu to nie czasem ten suweren co pali kukłę Żyda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie kiedy Cesarz Andrzej odtajni aneks do raportu WSI? Albo kiedy kwota wolna wzrośnie do 8000? Bo kadencja mu się kończy powolutku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.