Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, DeltaCenter napisał:

1. Pisałem o juwenaliach, na kilka dni imprezy, jeden dzień był dla disco-polo. Nikt nie narzekał. To, że na weselu puści się troche hitów z tego gatunku stanowi dla ciebie jakiś problem? 

2. Oczywiście  w 2020 roku, w erze netflixa, hbogo, TVP sprowadźmy do poziomu TVP Kultura. Może przyznasz się, ile godzin tygodniowo oglądasz ten kanał??? :)

1. Napisałeś:

A jak już chcesz mieć fajne wesele i zadowolonych gości , to puszczasz im Zenka a nie AC/DC i Led Zeppelin. 

i do tego sie odnioslem.

Poza tym znowu - to że na juwenaliach tak sie ludzie bawia to nje znaczy ze to jedt dobra muzyka.

2. Miedzy 0 a 0.5 h - raz w tygodniu obejrze wiadomości.

Nie wiem jakie ma znaczenie mój czas ogladania do tego co powinno byc rola telewizji publicznej.

To jest argument w stylu - po co kazac czytac ludzi bezdomnych w liceum w czasach gdy najlepiej sie sprzedaje bianka lipinska. Ile godzin tygodniowo czytasz chlopów? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, blackmagic napisał:

Poza tym znowu - to że na juwenaliach tak sie ludzie bawia to nje znaczy ze to jedt dobra muzyka.

jak definiujesz dobrą muzykę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, DeltaCenter napisał:

1. Pisałem o juwenaliach, na kilka dni imprezy, jeden dzień był dla disco-polo. Nikt nie narzekał. To, że na weselu puści się troche hitów z tego gatunku stanowi dla ciebie jakiś problem? 

2. Oczywiście  w 2020 roku, w erze netflixa, hbogo, TVP sprowadźmy do poziomu TVP Kultura. Może przyznasz się, ile godzin tygodniowo oglądasz ten kanał??? :)

To co się na tych "ulicach" dzieje? 

3. Np.

https://mobile.twitter.com/WiadomosciTVP/status/1229844596856950784

14 minut temu, julekstep napisał:

Subiektywnie.

Lubisz disco polo i sie bawisz to ok ale nie mów że tylko przy tej muzyce ludzie sie beda dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Trzeci sondaz z rzedu ze spadkiem a oni ze " poparcie rośnie" . Nie wiem po co:)

Bo większość uslyszy haslo ze rosnie i przyjmuje ten fakt do wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, blackmagic napisał:

Bo większość uslyszy haslo ze rosnie i przyjmuje ten fakt do wiadomości :)

I to ma ich zmobilizowac do zaglosowania na dude?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, fluber napisał:

Trzeci sondaz z rzedu ze spadkiem a oni ze " poparcie rośnie" . Nie wiem po co:)

Jeśli mowa o sondażu z 15 lutego(wyniki I tury) to akurat w porównaniu do poprzedniego Dudzie wzrosło o 4pp. Tak więc nie powinieneś mieć problemu ze zrozumieniem słów "poparcie rośnie". 

19 minut temu, blackmagic napisał:

3. Np.

To oglądasz TVP Kultura czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

@Sebastian

Seba, co do Polskiego rapu to się mylisz, ale tu trzeba troszkę poszukać, bo wiadomo, że w radiu leci komercyjne gówno. Sprawdź ten duet --->

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, fluber napisał:

I to ma ich zmobilizowac do zaglosowania na dude?:)

Moze ma demobilizować do glosowania na innych :)

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Jeśli mowa o sondażu z 15 lutego(wyniki I tury) to akurat w porównaniu do poprzedniego Dudzie wzrosło o 4pp. Tak więc nie powinieneś mieć problemu ze zrozumieniem słów "poparcie rośnie". 

To oglądasz TVP Kultura czy nie? 

Juz pisalem wczesmiej ze poza wiadomosciami raz w tygodniu w ogole nie ogladam tv. Myslalem ze chodzi Ci o tvp ogolnie.

Tvp kultura nie ogladam wcale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, blackmagic napisał:

To jest argument w stylu - po co kazac czytac ludzi bezdomnych w liceum w czasach gdy najlepiej sie sprzedaje bianka lipinska. Ile godzin tygodniowo czytasz chlopów? 

Wybacz. Porównanie bez sensu. 

29 minut temu, blackmagic napisał:

OK, a teraz panowie oburzeni. Co was tak oburza w tym materiale? 

Bo zaraz dojdziemy do absurdów typu" polityk PO zarzuca dziennikarzowi, że ten będąc w Dudabusie relacjonuje w tym momencie tylko kampanię Dudy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Wybacz. Porównanie bez sensu. 

OK, a teraz panowie oburzeni. Co was tak oburza w tym materiale? 

Bo zaraz dojdziemy do absurdów typu" polityk PO zarzuca dziennikarzowi, że ten będąc w Dudabusie relacjonuje w tym momencie tylko kampanię Dudy. 

Poczytaj sobie o tej firmie która robiła sondaż w necie to zrozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Jeśli mowa o sondażu z 15 lutego(wyniki I tury) 

Gdzie znajde te wyniki???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Sebastian napisał:

Są restauracje z 5 gwiazdkami Michelin ale ich właściciele mogą tylko marzyć o ilości klientów i kasie jaką ma McDonald.

Czy Ty właśnie porównałeś ilość klientów pojedynczej restauracji z korporacją która ma ich kilkadziesiąt tysięcy?

No chyba ,że masz link do danych zysku pojedynczej restauracji Mc Donald z zyskami pojedynczej restauracji z gwiazdkami Michelin

Bo inaczej to Twoje porównanie jest po prostu bzdurne. Porównujesz jabłka do gruszek i twierdzisz ,że gruszka ma wiecej w sobie z gruszki niż jabłko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kampanio trwaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ely3 napisał:

Czy Ty właśnie porównałeś ilość klientów pojedynczej restauracji z korporacją która ma ich kilkadziesiąt tysięcy?

No chyba ,że masz link do danych zysku pojedynczej restauracji Mc Donald z zyskami pojedynczej restauracji z gwiazdkami Michelin

Bo inaczej to Twoje porównanie jest po prostu bzdurne. Porównujesz jabłka do gruszek i twierdzisz ,że gruszka ma wiecej w sobie z gruszki niż jabłko

Nie jest bzdurne. To jest porównanie modeli biznesowych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, julekstep napisał:

Sądząc po twoich wpisach pewnie inaczej niż Ty 

I to jest właśnie w muzyce najlepsze, ale wciąż nie rozumiem dlaczego ja mam dokładać się do benefisu Martyniuka. Nie oglądam publicznej, nie słucham disco polo, nie popieram PiSu a na to wszystko idą moje pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, josephnba napisał:

I to jest właśnie w muzyce najlepsze, ale wciąż nie rozumiem dlaczego ja mam dokładać się do benefisu Martyniuka. Nie oglądam publicznej, nie słucham disco polo, nie popieram PiSu a na to wszystko idą moje pieniądze

Chleba i igrzysk..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
44 minuty temu, josephnba napisał:

Nie uczę się, nie wysyłam dzieci do szkoły, nawet do lekarza nie chodzę, nie pobieram zasiłku żadnego, a na to wszystko idą moje pieniądze, co teraz? :) 

Tymczasem: https://wgospodarce.pl/informacje/75679-slowacja-podnosi-kwote-wolna-od-podatku-szokujaca-roznica-z-polska

edit2: – Oświadczam państwu. Jeżeli zobaczę, że moi koledzy robią jakieś rzeczy, które nie służą społeczeństwu, które nie realizują tych zobowiązań, które na siebie przyjęliśmy albo które niby mają je realizować, ale będą to robiły źle, to będę wobec tego protestował nadal, bo taka jest odpowiedzialna rola prezydenta – mówił prezydent Andrzej Duda w Turku. 😂

Edytowane przez Cardi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Cardi napisał:

edit2: – Oświadczam państwu. Jeżeli zobaczę, że moi koledzy robią jakieś rzeczy, które nie służą społeczeństwu, które nie realizują tych zobowiązań, które na siebie przyjęliśmy albo które niby mają je realizować, ale będą to robiły źle, to będę wobec tego protestował nadal, bo taka jest odpowiedzialna rola prezydenta – mówił prezydent Andrzej Duda w Turku. 😂

Moi koledzy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.