Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2019 o 15:09, josephnba napisał:

Czekam na jakąś refleksję.

Widzę, że dobijasz się do mnie od kilku dni, więc odpiszę ci. CO do tych moich postów o Biedroniu. Znalazłeś......................... 6 (słownie: SZEŚĆ).

To teraz druga część zadania domowego. Policz ile postów napisałem w tym temacie. Pewnie kilkaset. Podziel 6 przez ilość moich postów w tym temacie i napisz wynik.

3 minuty temu, quevas napisał:

http://demaskator24.pl/piotrowicz-ofiara-stanu-wojennego-oto-co-znalezlismy-w/ar/19393839

 

taka dola świeckiego

bo u księży, to rzecz całkiem naturalna i oczywista

Tak wiemy, w każdą niedzielę sprawdzasz treści kazań w kilkuset parafiach w Polsce. W Der Stuhrmerze podobne analizy napisano.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, quevas napisał:

Jak mowie, mam info niemal z pierwszej reki od osoby ktorej ufam na temat piotrowicza. Naturalnie nie probuje was przekonac zebyscie mi uwierzyli na slowo. Mnie po prostu informacje ktore posiadam wystarczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Mnie jest trudno sobie wyobrazić wejście jakiegoś gracza spoza PIS-PO do gry. Mamy bardzo stabilną sytuację na scenie politycznej i na tyle porządną sytuację gospodarczą, że ludzie nie powinni mieć w głowie żadnych rewolucji. 

Tu nie potrzeba rewolucji, wystarczy migracja 4% z KO do Zlewu

 

Tusk wypięty na polską politykę, bezjajeczność Schetyny, lansowanie nie wiadomo jakiej Kidawy na liderkę KO, brak programu poza "jebać PiS", to zbyt gliniane nogi, na których stoi te 25%. Przekonał się o tym Kukiz, który zlał się w niebyt i wdrapał się z najbliższą świtą na zieloną szalupę PSLu. 4% to niewiele. Wg sondażu Zlew zrobił od wyborów 4,5%, Konfederacja 2%, PiS stracił 3,5%, a mamy dopiero pierwsze posiedzenie sejmu. Jeżeli KO nie wyciągnie jakiegoś magika z napisanym programem z kapelusza, to ludziom w końcu znudzi się oglądanie mordy Michała Szczerby jako najwyrazistszego obecnie polityka KO, nie wierzę że to napisałem, a to już jest tragedia dla KO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Jak mowie, mam info niemal z pierwszej reki od osoby ktorej ufam na temat piotrowicza. Naturalnie nie probuje was przekonac zebyscie mi uwierzyli na slowo. Mnie po prostu informacje ktore posiadam wystarczaja.

ja mam z pierwszej ręki dobrą opinię na temat Jaruzelskiego ale jako powiedzmy osoba która akceptuje okrągły stół to jest . za to postać Piotrowicza to obelga dla elektoratu PiS który jest anty-okraglostolowy , anty-salonowy , anty- lemingowy itp itd etc. chichot historii i perfidia Kaczyńskiego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Stoja na tym od 4 lat

Można okłamywać wszystkich ludzi przez pewien czas, ale nie można okłamywać wszystkich ludzi przez cały czas. Grzesio się o tym przekona czy ktokolwiek go tam zastąpi. Tak przypuszczam, na to liczę.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie @DeltaCenter napisałem że to tylko kilka z pierwszej strony. Nie jestem uczniakiem który będzie za Pana namową wykonywał "zadania domowe".

Jest Pan uprzedzony do Roberta i przymyka oczy na wałki i kolesiostwo PiSu jednocześnie niemalże wchodząc między pośladki Biedroniowi i zarzucając mu że swoich promuje

 

Niczego więcej się po Panu nie spodziewałem, i cieszę się iż moje słowa mogłem poprzeć faktami.

Życzę udanego bólu przestrzeni poniżej odcinka lędźwiowego

Z poważaniem

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, quevas napisał:

bo nie jest sprzątaczką

Parafrazujac dowcip:

Posel platformy nie dostal sie do sejmu na kolejna kadencje i zaczal szukac pracy. Niestety ze wzgledu na brak doswiadczenia zawodowego nie mogl znalezc niczego interesujacego. Zatrudnil sie wiec w sklepie aby zarobic jakies pieniadze do czasu znalezienia lepszej pracy. Przychodzi pierwszego dnia do pracy i zaczyna rozmowe z kierownikiem:

-dzień dobry panie kierowniku, od czego mam zaczac?

-dzien dobry, moze na poczatek prosze zabrac wiadro i mopa i umyc podloge bo sie klei

-alez panie kierowniku, ja jestem bylym poslem platformy obywatelskiej!

-ojej, najmocniej przepraszam, nie wiedzialem... pokaze panu jak to sie robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Parafrazujac dowcip:

Posel platformy nie dostal sie do sejmu na kolejna kadencje i zaczal szukac pracy. Niestety ze wzgledu na brak doswiadczenia zawodowego nie mogl znalezc niczego interesujacego. Zatrudnil sie wiec w sklepie aby zarobic jakies pieniadze do czasu znalezienia lepszej pracy. Przychodzi pierwszego dnia do pracy i zaczyna rozmowe z kierownikiem:

-dzień dobry panie kierowniku, od czego mam zaczac?

-dzien dobry, moze na poczatek prosze zabrac wiadro i mopa i umyc podloge bo sie klei

-alez panie kierowniku, ja jestem bylym poslem platformy obywatelskiej!

-ojej, najmocniej przepraszam, nie wiedzialem... pokaze panu jak to sie robi:)

 Twoje poczucie humoru jest zabawne na poziomie rappara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.