Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Cardi napisał:

No zatem jest błędny na podstawie takich danych. Odnosisz głosy, które oddał jeden okręg do całego kraju.

Zatem jaka anomalia wśród wyborców Konfederacji występuje w okręgu numer 23?:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, fluber napisał:

Zatem jaka anomalia wśród wyborców Konfederacji występuje w okręgu numer 23?:)

A występuje? Mógłbyś mówić o anomalii gdyby Braun kandydował z kilku okręgów, a w jednym z nich zdobył 2x tyle co średnio w każdym pozostałym. Tu masz po prostu za mało danych na swój wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, fluber napisał:

Według oficjalnych wyników wyborów spośród wszystkich wyborców Konfederacji, którzy mogli oddać głos na Grzegorze Brauna, głos na niego oddało aż 64% z nich ( w ciemno stawiam, że to jeden z najwyższych, o ile nie najwyższy wynik w skali kraju), 15 razy więcej niż na kolejnego kandydata. 2 razy więcej niż na wszystkich pozostałych kandydatów razem wziętych.

To są fakty.

A mój wniosek brzmi: wyborcy Konfederacji utożsamiają się z poglądami Brauna. 

Ale w expose mówiono o obu tych programach.

Nie ma znaczenia o czym mówiono. Zrozum PiS daje 500+ - mimo, że robi to z Twoich pieniędzy to je daje - dzięki regule wzajemności może liczyć, że duża część z nich okaże partii wdzięczność. A jak ludzie mogą okazać partii wdzięczność Fluber ?

Przy kwocie wolnej PiS nic nikomu nie daje. Po prostu Ci nie zabiera, reguła wzajemności nie działa, nie czujesz zobowiązania wobec nich. Zwykła socjotechnika. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A występuje? Mógłbyś mówić o anomalii gdyby Braun kandydował z kilku okręgów, a w jednym z nich zdobył 2x tyle co średnio w każdym pozostałym. Tu masz po prostu za mało danych na swój wniosek.

Widzę, że bawimy się w vasqueza:) Jakim prawem w 40-milionowym kraju rządzi człowiek, który dostał 250 tysięcy głosów?! On ma poparcie poniżej 1%!!!

Ta, jasne:)

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie ma znaczenia o czym mówiono. Zrozum PiS daje 500+ - mimo, że robi to z Twoich pieniędzy to je daje - dzięki regule wzajemności może liczyć, że duża część z nich okaże partii wdzięczność. A jak ludzie mogą okazać partii wdzięczność Fluber ?

Przy kwocie wolnej PiS nic nikomu nie daje. Po prostu Ci nie zabiera, reguła wzajemności nie działa, nie czujesz zobowiązania wobec nich. Zwykła socjotechnika. 

No to dlaczego Duda w kampanii zapowiedział, że złoży ustawę o kwocie wolnej od podatku, a nie o 500+?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sebastian napisał:

Finansuje program dla 6 mln kosztem 24 mln. Zasada wzajemności właśnie działa, bo reszta czuje się(niesłusznie) okradana.

Przyznam szczerze, że nie mam wśród znajomych czy w pracy osób, które ten program popierają. Kampania memiczna o patologii i pasożytach zrobiła swoje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, fluber napisał:

Widzę, że bawimy się w vasqueza:) Jakim prawem w 40-milionowym kraju rządzi człowiek, który dostał 250 tysięcy głosów?! On ma poparcie poniżej 1%!!!

Ta, jasne:)

Chcesz to się baw, mnie w to nie mieszaj, ale to tak jakbyś wyciagał wniosek na podstawie wyników w jednym LO i napisał "młodzież w Polsce głosuje na..."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RappaR napisał:

Finansuje program dla 6 mln kosztem 24 mln. Zasada wzajemności właśnie działa, bo reszta czuje się(niesłusznie) okradana.

Przyznam szczerze, że nie mam wśród znajomych czy w pracy osób, które ten program popierają. Kampania memiczna o patologii i pasożytach zrobiła swoje. 

Pracujesz w szpitalu wśród lekarzy. Ci akurat takiego wsparcia nie potrzebują. Poparcie dla 500%:

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/595457,500-plus-rodzina-pis-sondaz-cbos.html

jest jak widać spore. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RappaR napisał:

To niestety prawda. "Gówniaki, madki, bombelki". Jeszcze nikt tak Polaków nigdy nie podzielił jak zrobiła to opozycja I jej internetowi hunajwejbini po roku 2015. W głowach milenialsów wyrobiono odruch,  że na widok matki z trójką dzieci wołają "o idzie 1500 złotych."

Draństwo, chamstwo i sto lat za murzynami. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Sebastian napisał:

A Nobel jest jakimś wskaźnikiem ?

owszem

dla pana burmistrza zacnego Wypierdkowa powinien być wskaźnikiem granicy obciachu poza którą nie należy się wychylać

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Jeszcze nikt tak Polaków nigdy nie podzielił jak zrobiła to opozycja I jej internetowi hunajwejbini po roku 2015. na widok matki z trójką dzieci wołają "o idzie 1500 złotych."

przecież to nie opozycja dała im 500 plus

PIS dał, więc on uruchomił ten podział

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, quevas napisał:

przecież to nie opozycja dała im 500 plus

PIS dał, więc on uruchomił ten podział

PiS wprowadził jeden z najlepszych programów gospodarczych na świecie, a opozycja zamiast cieszyć się, że kraj się bogaci, próbuje to zniszczyć dla władzy. 

W dniu 18.10.2019 o 16:22, quevas napisał:

wrażliwe, znaczy wyczulone na zły dotyk

W dniu 17.10.2019 o 19:50, RappaR napisał:

Widzę wiele doświadczenia w tej materii mają.

W dniu 18.10.2019 o 16:22, quevas napisał:

ryba kupiona staje ością w gardle

A kradzione nie tuczy. Co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, fluber napisał:

Nie wiem, czy @darkonza to wrzucał, ale ma trochę racji:)

Smutny pan w czapce z daszkiem mówi, że kiedyś to ludzie dostawali od państwa :) Potem wjeżdża pani mieszkająca w Australii, która każe wyjebać tych od okrągłego stołu. 

Piękny kontrast :) 

37 minut temu, RappaR napisał:

PiS wprowadził jeden z najlepszych programów gospodarczych na świecie

:D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D 

Wiesz, że ja chwaliłem w tym temacie już jakoś 4 lata temu singapurski model? Nawet przekonałem do niego Flubera wtedy :)

Ja rejestrowałem się jako korwinista przeciwny bandzie czworga :)

Po prostu doczytałem, doedukowałem się i do mnie, że te wszystkie przypadki, kiedy kapitalizm działa, to tak naprawdę był właśnie socjalizm.

To co ja Ci piszę tutaj, pisał do mnie polskignom, no może on był bardziej wyrozumiały i chciał mi coś wytłumaczyć, gdy ja bardziej traktuję Ciebie jako vasqueza drugiej strony i piszę dla beki, więc w tej grze 1:0 dla niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

To co ja Ci piszę tutaj, pisał do mnie polskignom, no może on był bardziej wyrozumiały i chciał mi coś wytłumaczyć, gdy ja bardziej traktuję Ciebie jako vasqueza drugiej strony i piszę dla beki, więc w tej grze 1:0 dla niego. 

Człowieku lata mi to kalafiorem za kogo mnie uważasz, po takim kwiatku jak z poprzedniego cytatu to nie pozostaje nic innego jak emotka dwukropek duże d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Cardi napisał:

Człowieku lata mi to kalafiorem za kogo mnie uważasz, po takim kwiatku jak z poprzedniego cytatu to nie pozostaje nic innego jak emotka dwukropek duże d.

Też byłem w 2015 przeciwny 500+ :)

Może w końcu zrozumiesz, może nie. Na nic to wpływu i tak nie ma, więc XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Też byłem w 2015 przeciwny 500+ :)

Może w końcu zrozumiesz, może nie. Na nic to wpływu i tak nie ma, więc XD

PiS wprowadził jeden z najlepszych programów gospodarczych na świecie

To zrozumiem? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Cardi napisał:

To zrozumiem? :D 

Możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Możliwe. 

Gdyby to jeszcze było zgodne z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, RappaR napisał:

Wiesz, że ja chwaliłem w tym temacie już jakoś 4 lata temu singapurski model? Nawet przekonałem do niego Flubera wtedy :)

Ja rejestrowałem się jako korwinista przeciwny bandzie czworga :)

Po prostu doczytałem, doedukowałem się i do mnie, że te wszystkie przypadki, kiedy kapitalizm działa, to tak naprawdę był właśnie socjalizm.

To prawda. to juz 4 lata odkad udalo sie kogos do czegos w tym temacie przekonac:)

A bylo to wtedt jak cisnales po 500 plus jak @Cardi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, fluber napisał:

To prawda. to juz 4 lata odkad udalo sie kogos do czegos w tym temacie przekonac:)

A bylo to wtedt jak cisnales po 500 plus jak @Cardi :)

Widzę, że tu na forum typowa demokracja, im większa liczba tym słuszniejsza racja :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi