Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, josephnba napisał:

Wow ale mi dosrałeś

Biedny ja

Przecież to samozaoranie było :D 

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie wiem o co toczy się Wasz spór. Sprawa tej ustawy jest dość poważna i niesie naprawdę poważne konsekwencje. Casus Szwajcarii pokazuje, że wcale nie musi być odpowiedniego prawa aby takie rzeczy rozstrzygać. Co będzie, tego nie wiem. Ale bawi mnie twierdzenie, że skoro nasz rząd powiedział, że to nic nie znaczy i mają to w dupie to znaczy, że jesteśmy bezpieczni. Wrak Tupolewa też mieli odzyskać i nic z tego a gdzie Rosji do USA. 

Także nie ma się co śmiać z tej sytuacji. 

O to, że Ty jesteś pojebany, ja jestem pojebany, Vice jest pojebany, Konfederacja jest pojebana, Stachu Michalkiewicz jest pojebany.

Dlaczego?

Dlatego, że partia rządząca powiedziała że niczego nie zapłaci.

Ot taka logika :) 

edit: Aha, a treść ustawy to kłamstwo.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalkiewicz jest żałosnym przegrywem bez własnego mieszkania co świadczy o tym że nie potrafi sam o siebie zadbać więc jest beznadziejny ale na pewno nie pojebany 

 

Co do ciebie to w sumie nie mnie to oceniać ale skoro sam tak o sobie myślisz to kim jestem żeby temu przeczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Nazywać przegrywem kogoś, kto zebrał na mieszkanie od widzów w ile? Miesiąc? :D 

Ja nikogo nie musiałem prosić i nie zajęło mi to 40 lat

 

A jedyne osoby które czytają moje wypociny to wy, więc zrobiłem coś 5x szybciej przy 1000x mniejszym zasięgu 

 

Reasumując

Masz mnie wielbić!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Nazywać przegrywem kogoś, kto zebrał na mieszkanie od widzów w ile? Miesiąc? :D 

Masz racje, ci widzowie to przegrywy skoro dali sie tak wydymac a nie stachu:)

19 minut temu, Sebastian napisał:

Nie wiem o co toczy się Wasz spór. Sprawa tej ustawy jest dość poważna i niesie naprawdę poważne konsekwencje. Casus Szwajcarii pokazuje, że wcale nie musi być odpowiedniego prawa aby takie rzeczy rozstrzygać. Co będzie, tego nie wiem. Ale bawi mnie twierdzenie, że skoro nasz rząd powiedział, że to nic nie znaczy i mają to w dupie to znaczy, że jesteśmy bezpieczni. Wrak Tupolewa też mieli odzyskać i nic z tego a gdzie Rosji do USA. 

Także nie ma się co śmiać z tej sytuacji. 

Pomiedzy " to nic nie znaczy" a " dwa lata wiezienia za rozmawianie z zydami o roszczeniach" jest jednak spory srodek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebastian napisał:

Także nie ma się co śmiać z tej sytuacji. 

manipulowanie ludźmi poprzez wprowadzanie ich w permanentny strach i zaniepokojenie to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej powszechnych technik zarządzania kapitałem ludzkim . PiS to robił z uchodźcami , teraz LGBT , PO straszy PiSem a Stachu znalazł nisze żeby spłacić mieszkanie , proszę nie łykajcie tego . 

9 godzin temu, Sebastian napisał:
Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

manipulowanie ludźmi poprzez wprowadzanie ich w permanentny strach i zaniepokojenie to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej powszechnych technik zarządzania kapitałem ludzkim . 

Prawie tak skuteczna jak doprowadzanie ich do przekonania, ze manipulowanie ludzmi poprzez wprowadzenie ich w permanentny strach i zaniepokojenie to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej powszechnych technik zarzadzania kapitalem ludzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.