Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Cardi napisał:

RappaR to że czemuś zaprzeczasz nie znaczy, że tego nie ma. :) Ale w porządku, brnij w to dalej.

Skoro to jest, to mi to pokaż.

Chyba, że patrzysz na kolory krawatów, a nie na program partii i idee jej przyświecające, co nie świadczy dobrze o Twojej mądrości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Skoro to jest, to mi to pokaż.

Chyba, że patrzysz na kolory krawatów, a nie na program partii i idee jej przyświecające, co nie świadczy dobrze o Twojej mądrości :)

Popatrz na 4 lata kończącej się kadencji, obawiam się jednak, że nawet jak tam spojrzysz, to możesz nie zobaczyć, wszak widzisz to co chcesz widzieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Nie ma. DLatego też inteligentni ludzie nauki, w opozycji do katoli i idiotów. obecność duszy negują. 

Dla mnie idiotą jest osoba, która głosuje na "idee", "programy". To jest coś nierealnego, pewien abstrakt. Ludzie są realni i prawdziwi, wszystkie działania danej partii po wygranej będą realizowane przez te jednostki, nie przez jakiś ciąg znaków na wyświetlany Ci na ekranie monitora.

 

czyli,ze w swej 'racjonalnosci' negujesz istnienie boga zarazem wierzac w teorie 'wielkiego wybuchu',do ktorego nie wiadomo,jak doszlo. aha...

'abstrakty' 🤣

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Puszczenie tego w ogólnopolskiej, nie ważne czy państwowej czy nie, telewizji to wizerunkowe samobójstwo

I potem ludzie dziwią się że wszelakie mniejszości opierając się na takich przykładach mówią to co mówią 

Nawet jak na to, że to był program satyryczny i nie ich film, to i tak mocne przegięcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja z tą edukacją seksulaną. Wzięli Berkowicza do Polsatu, wszyscy się tasują jaka ta edukacja seksulana jest potrzebna, no to głos dostaje Berkowicz i zaczyna czytać hasła z programu nauczania dla grup 0-4lat, 4-6lat itd. Prowadzący chyba stwierdził, że takie treści nie nadają się na antenę, prosił o przerwanie czytania :D

To skoro to się nie nadaje do odczytywania w telewizji to jak ma się nadawać do przekazywania w szkołach? 

Przypomina mi się pewna wypowiedź z mównicy sejmowej:

 

Po słowach "sperma wypływa z siusiaka i odczuwa się dużą przyjemność" pani Marszałek od Dinozaurów zwraca uwagę, że... na galerii są młodzi ludzie :D Ale to do nich są skierowane oba te podręczniki. To jak to w końcu jest? W sejmie czy w telewizji nie wypada czytać podręczników szkolnych? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jachire przed wyborami puszczali w tvp na okraglo przeciez:)

Wywiady ze Schetyna też 

 

1 minutę temu, Cardi napisał:

Myślę że tej pani i tak by nie pobiła:

 

Tu są dzieci!

I

 

Banaś wraca do pracy kilka dni po wyborach

Przypadek? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

wg mnie, namolnie wciskana uczniom religia odniesie efekt przeciwskuteczny do zamierzonego

wobec powyższego, te 7 mln można potraktować jako inwestycję w państwo laickie

Faktycznie jesteś świetnym dowodem. Próby wciskania w Ciebie jakiejkolwiek wiedzy z dziedziny biologii, matematyki czy historii przyniosły skutek całkowicie przeciwny od zamierzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.