Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

Ale refundowany był zamiennik w tym czasie.

Czytałem, że ten zamiennik nie zawsze jest skuteczny. Ale dopuszczam, że nie wszystko co czytam może być prawdą 😉 

Jeśli chodzi o rykoszet, to jasne, może się zdarzyć bubel prawny ale zwłaszcza w takich sprawach, powinno się go naprawiać szybciej niż po 3 latach. No i warto by było się do tego przyznać i przeprosić a nie palić głupa. Wiem, że to standard poza zasięgiem polskich polityków ale liczę, że kiedyś do tego dojdziemy. 

Problem nieprecyzyjnego prawa, bubli i pominięć wobec pokazowego ścigania "mafii" jest realnym problemem dla tych którzy po prostu chcą funkcjonować a często nie wiedzą jak bo np. ustawodawca czegoś nie przewidział. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja z tą próbą kreacji Biedronia na bohatera.

6 godzin temu, karl napisał:

Brawo. Pytanie - jak chodzisz chodnikiem i nagle przed tobą ukazuje się psia kupa, to też zadajesz sobie pytanie - o co tu chodzi?

@DeltaCenter witamy w internetach.

Tylko, że ja rozróżniam świat realny od tych tzw. internetów. Gdybym chłonął internety to podobno uwierzyłbym w to,  że Wasserman i Terlikowska dokonały aborcji i i inne bzdety. Pondato wrzuciłem tego mema jako przykłąd prymitywnej propagandy. Zdjęcie nienznanej nikomu roznegliżowanej kobiety, jakieś sugestie i z du** wzięte cyfry.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał:

I naprawdę sądzisz, że lepiej by Ci się żyło w kraju z bardzo niską władzą i ingerencją państwa, jak na przykład dowolne państwo Afryki Środkowej, gdzie rzeczywiste CAŁOŚCIOWE podatki to coś w stylu kilku procent? 

To do mnie czy do Sebastiana? 

Jeśli do mnie to do czego to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta debata. Chodzi o debatę, a nie to co kto wypowiada. 

  • Dwa pytania na segment, nie jedno jak w przypadku TVP.
  • Riposta do każdego pytania.
  • Pozwalają dokończyć zdanie po gongu, w TVP było trochę chamsko wyglądające wcinanie się prowadzącego.

No i Sasin się zesrał i nie przyszedł, wysłał pionka Horałę, który gra centralną rolę w gangbangu na 4 baty. 

1 minutę temu, josephnba napisał:

17 nie ale w szpitalu Bródnowskim moja żona ostatnio z podejrzeniem pęknięcia kości śródstopia siedziała prawie 8 ;)

Ja z mamą też siedziałem 7 godzin od 23 do 6 we Wrocławiu przy Weigla. Zatkany przewód moczowy przez kamień, brzuch pękaty, kumpel na prędce leciał z materacem, bo mamuśka siedzieć nie mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.