Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, josephnba napisał:

O to tez chodziło, metropolia warszawska jako wyodrębniona z mazowieckiego z tego co pamiętam

No miala byc metropolia warszawska ale ja nie przypominam sobie o tym zeby mialo byc 17 wojewodztw. 

Mazowieckie nie lapie sie przez warszawe na dotacje z unii i 17 wojewodztwo to bardzo finansowo oplacalny pomysl dla calego mazowsza wokol warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

No jeżeli dopierdzielasz sie do kogos w internecie, pardon, Internecie, o duze litery to na pewno masz jakis problem do przepracowania:)

Wyluzuj:)

Nie dopierdzielam się. Zwróciłem uwagę. A nawet dwie. Obydwie były prawdziwe w przeciwieństwie do Twoich insynuacji. Bardziej mi chodziło o to, że Polska nigdy byś nie napisał z małej a Warszawa i Unia to nie problem.

Jak na osobę, która się czepia każdego słowa rozmówcy, słabo reagujesz na jakiekolwiek zwrócenie uwagi.

A dbanie o słowo a przynajmniej taka próba, jest zawsze mile widziana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał:

Nie dopierdzielam się. Zwróciłem uwagę. A nawet dwie. Obydwie były prawdziwe w przeciwieństwie do Twoich insynuacji. Bardziej mi chodziło o to, że Polska nigdy byś nie napisał z małej a Warszawa i Unia to nie problem.

Jak na osobę, która się czepia każdego słowa rozmówcy, słabo reagujesz na jakiekolwiek zwrócenie uwagi.

A dbanie o słowo a przynajmniej taka próba, jest zawsze mile widziana. 

No mam nadzieję, że nie jesteś w Internecie od dzisiaj i zdajesz sobie sprawę z tego, że dopierdalanie się do ortografii, interpunkcji, czy dużych liter jest absolutnie najbardziej żałosnym rodzajem dopierdalania się, na jakie można sobie pozwolić:)

Btw.

Cytat

 

Wedle badań Uniwersytetu Michigan bycie lub nie-bycie gramatycznym nazistą może nam wiele powiedzieć o czyjeś osobowości.

Traktują one o tym, że istnieje bezpośredni związek pomiędzy impulsywną potrzebą poprawiania czyichś błędów w piśmie, a typem osobowości.

ludzie, którzy poprawiają twoje literówki prawdopodobnie są dupkami

 

Wydaje mi się, że zareagowałem całkiem normalnie na normalną uwagę, która dotyczyła tego, że UE wydzieliła z mazowieckiego Metropolię Warszawską i rzeczywiście fundusze dla pozostałej części Mazowsza nie są zagrożone, przyznałem Ci rację, myliłem się, no nie mam żadnego problemu, żeby się do tego błędu przyznać, więc nie wiem o co Ci chodzi:)

Natomiast uwaga o dużych literach to słabiutka zaczepka z Twojej strony i jako, że nie jesteś na forum pierwszy dzień, to na pewno zdajesz sobie z tego sprawę, więc nie wiem po co rżniesz głupa i odreagowujesz sobie na mnie jakieś problemy w życiu osobistym.

18 minut temu, Tecu napisał:

Bardziej mi chodziło o to, że Polska nigdy byś nie napisał z małej a Warszawa i Unia to nie problem.

 

Zazwyczaj jak piszę z kompa to piszę poprawnie, jak piszę z komórki, to piszę niepoprawnie ( bez polskich znaków, dużych liter itd.), więc generalnie to nie ma dla mnie większego znaczenia. polska. Polska. warszawa. Warszawa. unia. Unia. Popatrz, napisałbym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma co się dziwić, skoro PO po 4 latach nadal nic nie zrozumiała:

Cytat

Wyborcy PiS "bez większej refleksji słuchają co mówi prezes i wierzą, że to, co mówi jest bardzo mądre. Używa słów niezrozumiałych w większości dla jego elektoratu, podwyższając swój autorytet

To dzisiejsza wypowiedź Pani Kidawy-Błońskiej.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No właśnie PIS świetnie rozumie dlaczego wygrał.

To na pewno, ale śmieszny starszy pan, który nigdy pracą się nie skalał mówi innym jak prowadzić działalność gospodarczą. Nie wiem czy bardziej to wzbudza zażenowanie czy bardziej wkurwia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.