Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fluber napisał:

 

Problemy Polski!

Głód? Ubóstwo? System emerytalny? Niskie place?

Nie k****!

Internet dla młodych za darmo z których większość (lub coś blisko połowy) albo ma opłacany przez rodziców albo korzysta z netu w akademiku!

To ja już wolę 500+ na świnie

Poziom samozaorania peło mnie po prostu przytłacza.

I pomyśleć,e kiedyś głosowałem na nich bo proponowali podatek liniowy i inne tego typu (najwyraźniej) niepotrzebne Polakom pierdoły!

 

Od podatków do darmowego internetu

Znak czasów!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Problemy Polski!

Głód? Ubóstwo? System emerytalny? Niskie place?

Nie k****!

Internet dla młodych za darmo z których większość (lub coś blisko połowy) albo ma opłacany przez rodziców albo korzysta z netu w akademiku!

To ja już wolę 500+ na świnie

Poziom samozaorania peło mnie po prostu przytłacza.

I pomyśleć,e kiedyś głosowałem na nich bo proponowali podatek liniowy i inne tego typu (najwyraźniej) niepotrzebne Polakom pierdoły!

 

Od podatków do darmowego internetu

Znak czasów!?

Ci idioci skazują nas na PiS i zostawiają brak alternatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koelner napisał:

Ci idioci skazują nas na PiS i zostawiają brak alternatywy

smutna prawda, ale z drugiej strony czy komuś z was życie się pogorszyło na przestrzeni ostatnich lat? może ci politycy jednak nie są tacy źli, a nasze narzekanie bierze się głównie z tego, że w mediach jesteśmy karmieni negatywnym przekazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

smutna prawda, ale z drugiej strony czy komuś z was życie się pogorszyło na przestrzeni ostatnich lat? może ci politycy jednak nie są tacy źli, a nasze narzekanie bierze się głównie z tego, że w mediach jesteśmy karmieni negatywnym przekazem?

bardziej prawda jest taka ,że upadek jednego banku na Wall Street ma większy wpływa na nasze życie niż to czy rządzi Kaczyński czy Tusk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Koelner napisał:

Ci idioci skazują nas na PiS i zostawiają brak alternatywy

No to czemu " skazuja" skoro

19 minut temu, Koelner napisał:

bardziej prawda jest taka ,że upadek jednego banku na Wall Street ma większy wpływa na nasze życie niż to czy rządzi Kaczyński czy Tusk

?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lorak napisał:

smutna prawda, ale z drugiej strony czy komuś z was życie się pogorszyło na przestrzeni ostatnich lat? może ci politycy jednak nie są tacy źli, a nasze narzekanie bierze się głównie z tego, że w mediach jesteśmy karmieni negatywnym przekazem?

Teoretycznie to większość z Nas jest w swoim prime. Młodzi, ale już doświadczeni zawodowo często po dobrych studiach zamiast studenckiego życia i wiktów od rodziców, poważne pieniądze, a z tego dom, samochód itd.

raczej nasz rozwój nie jest zasługą władzy.

Więcej mam niż 5 lat temu, więc się i lepiej żyje, ale względem średniego wynagrodzenia różnica już jest mniejsza. Klasa średnia dostaje po dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Problemy Polski!

Głód? Ubóstwo? System emerytalny? Niskie place?

Nie k****!

Internet dla młodych za darmo z których większość (lub coś blisko połowy) albo ma opłacany przez rodziców albo korzysta z netu w akademiku!

To ja już wolę 500+ na świnie

Poziom samozaorania peło mnie po prostu przytłacza.

I pomyśleć,e kiedyś głosowałem na nich bo proponowali podatek liniowy i inne tego typu (najwyraźniej) niepotrzebne Polakom pierdoły!

 

Od podatków do darmowego internetu

Znak czasów!?

Platforma probuje zrobic beate szydlo i odpala kidawe blonska w roli beaty i grzegorza schetyne w roli jaroslawa k. Tylko ze brakuje tego gniewu spolecznego ktory sprzatnal platforme. Jak blonska dzis pierdoli do morawieckiego zeby wysiadl z limuzyny i zszedl do zwyklych ludzi gdy nie bylo od czasow gierka premiera ktory bardziej bawil sie w przyjaciela ludu i czesciej robil objazdy po wioskach ( co mnie szczerze lekko wnerwia) to kto ma to lyknac? 

Nie rozumiem tez czemu po nigdy nie mowi wprost " zachowamy 500 plus" albo " zachowamy wiek emerytalny" tylko zawsze korzysta z tego samego sformulowania: " to co zostalo dane, nie zostanie zabrane".

Generalnie przekaz jaki pis serwuje dla twardego elektoratu

Czy uważacie, ze nauczyciele i dzieci, które nie dostały się do wymarzonych szkół to wasi wrogowie?

Wprowadzimy akt odnowy demokracji, naprawimy służbę zdrowia, zmniejszymy umieralność na raka, przywrócimy godność ludzi pracujących

Będziemy ludziom pomagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

No to czemu " skazuja" skoro

?:)

wolałbym widzieć u władzy ludzie , którzy prezentują się dobrze chociażby wizerunkowo. przynajmniej tyle.

 

10 minut temu, lorak napisał:

czyli w sumie szkoda czasu i nerwów na zajmowanie się polityką.

koszykówką też.

 

9 minut temu, rw30 napisał:

bravo, you got this, wreszcie

w sumie wydaje mi się ,że przez to jak mało osób zajmuje się polityką i głosuje to wygląda to wszystko jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

gniew społeczny to na ulicach Hongkongu jest

a tutaj po prostu tęsknota za komuchą wyszła na jaw

dlaczego nie wcześniej ?

bo nie było żadnej partii, która by PZPR tak bardzo przypominała

 

"Zapadł wyrok sądu.

Grzegorz Schetyna nie musi przepraszać Anny Zalewskiej za słowa o finansowaniu kampanii PIS z pieniędzy PCK.

 

Anna Zalewska złożyła pozew w związku ze słowami lidera PO, który w marcu stwierdził, że 'wszystkie ślady prowadzą do zaangażowania

PIS w okradanie PCK i finansowanie kampanii PIS z pieniędzy PCK'

Wymienił przy tym nazwisko Zalewskiej jako osoby zamieszanej w aferę"

 

Kradli, kradną i będą kradli

tutaj rzecz dotyczy zajumania ponad miliona zł i 46 tys ton żywności i odzieży

 

A Edek nnadal nie kuma

za łapówkę 15 zł dziennie

tyle to byśta se ludzie mogli u buka dorobić, zamiast łapę wyciągać po kradzione do mafiosów

A jaką alternatywę proponujesz wobec PiS ? ; ) 

pana Schetyne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le skad sie biora tacy ludzie jak quevas, zalogowany na forum o KOSZYKÓWCE pol roku temu napisal pićset postow z czego pićset w jednym temacie o POLITYCE.

ładnie trzeba miec najebane w głowie.

o co chodzi w zyciu takiego kogos, ma jakąs misje do zrobienia czy co?

wytlumaczcie mi to ludzie ktorych znam i wierze w wasze istnienie typu lorak, koelner, rw czy ronnie, bo nie chce tu wchodzic bo mam wyjebane na ten temat ale ciagle mi do gory skacze i klikam ;]

to jest jakis bot czy k**** ki c***? jak mozna byc tak zjebanie nawiedzonym.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.