Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Uczcijmy na forum nasz ukochany kraj, który dla nas taki hojny. Gdyby Bareja był zombie, umarłby z wrażenia drugi raz na zawsze.

https://www.youtube.com/watch?v=ZhHCojH6KHk

 

Kiedy czyta to Tusk jest o wiele zabawniej, niż gdyby czytał to syntezator Ivona ale niekiedy słyszalna była nutka wspólnego mianownika.
 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Wałęsa na mirko to jest mistrzostwo samoośmieszania się. Nawet wywiad o tym dał ostatnio - http://www.wykop.pl/link/2383556/wywiad-z-lechem-walesa-o-mikroblogu-to-jest-nizszy-grunt-spoleczny/?utm_source=ostatnio_popularne&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne

 

O co temu Tuskowi chodziło to ja nie wiem. Przed włączeniem myślałem, że to jakaś beka będzie jak np. ludzie czytający tweety na swój temat u Kimmela, a tu zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wałęsy to polecam "Plusy dodatnie plusy ujemne" Grzegorza Brauna

 

 

@kulfon

 

Przecież to nie Gortat tylko Jacek Bednarz...

 

 

Ja tam generalnie nie wierze ze Walesa donosil. Ok moze to robil ale pytanie jest czy donosil na zasadzie: "Mirko powiedzial ze w partii siedza same durnie" czy donosil tak ze zniszczyl niejednemu zycie? Co nie zmienia faktu ze LW to zwykly gbur i wiesniak a symbolem zostal przez przypadek, Dyzma we wspolczesnym wydaniu ;]

Co do polskiej sceny politycznej, zauwazylem ze od katastrofy Smolenskiej(czy tam zamachu, whatever) kultura polityczna siegnela dna, a wybory przypominaja festiwal wiejski nizeli event ktory ma zadecydowac o przyszlosci kraju. Wybory do europarlamentu rok temu to byl k**** smiech na sali, nikt w mediach sie tym nawet nie interesowal, tak samo samorzadowe. Kampania sie wlasnie zaczela chociaz wiadomo ze i tak wygra Gajowy bo reszta kandydatow poprostu ssie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.