Skocz do zawartości

Ekipa barcalovera, czyli sieczka po obu stronach parkietu.


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ten skład,powinno być nieźle.Picki CP3 z Gasolem(to co powinno dziać się nie tylko w fantasy,fuck you Stern).Gasol jest świetnym podającym,możesz dawać mu piłę na high post,po czym Melo wychodzi po zasłonie,masz parę fajnych opcji.Bowen świetny obrońca,z rogu nie można go zupełnie odpuszczać.Byle jak najmniej izolacji na Melo i będzie ok.Rose,Barry i Amare z ławki to bardzo fajne opcję.Generalnie jaram się.

 

Zapomniałem o bardzo niedocenianym Mutombo,który łatał wszystko co zjebał Iverson.Jeżeli masz go z dobrych lat to powinno być zajebiście.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pau Gasol to najbardziej niedoceniany gracz ever.

 

dlaczego?

Przecież piszę, że stracił kupę czasu w Lakersach, więc nie bardzo miał kiedy. Nawet taki hejter jak ja wie, że jednak Kobe jest trochę lepszy od Mike'a Millera :/

 

a nie sądzisz, że gdyby Bryant tak źle na niego działał, to nie byliby w stanie stworzyć duetu, który poprowadził zespół do dwóch tytułów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby napierdalać :smile:

Zawodnik tego kalibru, grający niecała kwartę tam gdzie powinien i większość czasu out of position. Niby nie przeszkadza ale do wzięcia byli jeszcze Joe Johnson czy Finley ale ten pierwszy pasowałby Ci idealnie - mógłby odciążyć z klepaniem i na dwójce zapewnia Ci size na SG, wszelkie skillsy, umiejętność grania z drugiego planu. Zamiast Gordona mogłeś wziąć kogokolwiek wysokiego bo bez Mutombo jesteś w dupie. To że masz świetnych obrońców indywidualnych na obwodzie to spoko, i tutaj rozumiem wybór Rose'a który może pouprzykrzać życie SG niektórym ale w koszykówce atakujący i tak ma niemałą przewagę, a do tego dochodzi fakt, że tu w każdej ekipie jakieś Winsy, Redy, Karmelaki, Brajanty, Łejdy, Łestbruki, tego nie da się ograniczyć na tyle, żebyś mógł bez Mutombo cokolwiek skutecznie pobronić. Amare po meczu https://www.youtube.com/watch?v=xNl0i1rDKJk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie sądzisz, że gdyby Bryant tak źle na niego działał, to nie byliby w stanie stworzyć duetu, który poprowadził zespół do dwóch tytułów?

 

tak jak pisałem - tytuł zdobyła drużyna z Hayesem, czyli GOATEM jeśli chodzi o bycie cancerem w szatni :) To, że byli fitem jeśli chodzi o skill, niekoniecznie świadczy o tym, że Gasol w Lakers w pełni wykorzystał swój potencjał. Moja teza jest taka, że w innym otoczeniu mógłby dać więcej (tak jak pisałem po 10-11 powinien stamtąd uciekać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałbym wiedzieć, w jakim konkretnie elemencie Gasol nie był w pełni wykorzystywany, biorąc pod uwagę, że tamten okres był jego najlepszym w karierze.

 

A po 10-11 to już zupełnie inna sprawa i Kobe tu akurat nie grał żadnej roli.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem krótki opis tego, jak chciałbym by wyglądała moja gra w obronie i ataku.

 

Wrzucam kilka filmików z moimi graczami z wybranych lat, bo myślę, że fajnie sobie niektóre rzeczy odświeżyć, jako ciekawostkę chociażby :smile:

 

CP3

https://www.youtube.com/watch?v=SV-h-5UXT0U

 

Pau

 

Melo

https://www.youtube.com/watch?v=GAXN9h18CC0

 

Rose

 

Amar'e

https://www.youtube.com/watch?v=jkoMuFPYT_w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że będę często dawał Melo izolacje w ofensywie, zazwyczaj bo hornsach.

 

Mam nadzieję nadrobić problemy Melo grą reszty. Myślę, że grając u boku CP3, Bowena, Pau i Mutombo, Melo będzie w stanie nie gubić swojego zawodnika, a w razie czego jest spora szansa, że ktoś naprawi jego błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.