Skocz do zawartości

RappaR


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Webber powinien grać pod koszem, tylko uciekał na jumperka. Webber na jumperku to zbawca oponentów - nie wiem jak chcesz ograniczyć jego scoring, skoro nie udało się to przy teamie z Bibbym, Divacem i Peją. Iggy w ofensywie GSW sam wiesz jak jest używany - broni się jego 3PT+range jak zacznie wpadać, Mourning wiadomo. Lowry to okolice 37% a nie 40%. (38,33,39) + żaden spot-up shooter. W ogóle brak mi opisu jak wykorzystujesz Roya, który chyba ma być Twym gtg (bez 2 rundy w PO hehe).

 

Przepraszam bardzo - a Bibby i Divac o scorerzy? Bo chyba nie bardzo. Peja był młody, rozkwitł po kontuzji Webbera. Iguadola grał też w Denver. Lowry to okolice ponad 40% jeśli potrafimy czytać. Ja nie piszę o procencie trafionych rzutów, a procencie oddawanych rzutów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy team i wiele będzie zależało tutaj od konkretnego matchupu. Zgadzam się OP co zbalansowania. Fajne jest to, że nie ma żadnych dziur defensywnych. Nie ma jednowymiarowych graczy. Każdy coś tam gra po obu stronach. Rewelacyjna ławka.

 

Jednak są też poważne wady. Największa z nich - w dużej mierze wynikająca z takiego miejsca w drafcie - to brak dobrego #1. Ten sport jest grą superstarów i nie będzie przesadą jak powiem że pod tym względem ta drużyna jest najsłabsza. Alonzo Mourning jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny, a on po prostu nie jest na poziomie superstarów. Webber wzięty z #1 pickiem jest tutaj może #3 lub #4 najlepszym zawodnikiem i ten wybór ewidentnie tutaj upośledził całą drużynę.

 

Ogólnie wyglądają mi taką fajną RS'ową drużynę która ma wszelkie predyspozycje, żeby być kompletnym niewypałem w playoffs. Niestety za dużo jumperkowania, za mało ludzi którzy potrafią przełamać defensywę i cały czas sprawiać że jest na niej presja. Roy był świetny, ale - jak tu wspomniano - jeden postseason w tym okresie był bezużyteczny. Do tego dochodzi bardzo słabe zbieranie Webbera w playoffs i mamy trochę problemów.

 

Raczej na granicy top-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi bardzo słabe zbieranie Webbera w playoffs i mamy trochę problemów.

 

Już niech będzie, że Webber słabo zbierał jak na swoją pozycję; Cała reszta zespołu poza Ripem zbiera dobrze albo wyjątkowo dobrze jak na swoją pozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat jak Webber zastawi to zawsze Iguodala zgarnie piłkę. nie widziałbym tutaj problemu.

i zarzut odnośnie all-stara jest bezsensowny.

akurat Mourning na dobrym TS i powyżej 20 pkt rzucał w PO. nie w każdej ekipie musi być wybijający się superstar ,tak jak w Bostonie, Detroit, Spurs :) 

właśnie Rappara skład pod względem "wyobraźni" mi się bardzo podoba. mimo wszystkich statystyk i innych pierdół tutaj wyciągniętych jestem w stanie wyobrazić sobie tę ekipę jako dobrze zbilansowaną i jako funkcjonująca maszyna i w ataku oraz w obronie.

to jest bardzo duży atut i zależy od match-up.

webber znany ze swojej słabości w obronie jednak krył Shaqa z niezłym skutkiem ponieważ do niego dochodził Divac z pomocy i jakoś to funkcjonowało. 

i oczywiście podoba mi się, że nie zapomniał o tym co wielu zapomina czyli o zawodniku z first stepem jakim jest roy. zawodnik, który mija w pierwszym kroku większość obrońców jest na wagę złota jak ma się pod koszem takich graczy jak Zo czy Webber, którzy pod deską po podaniu zawsze złapią piłkę i zawsze skończą.

nawet jak wtedy rotacja nadąży do webber dzięki swojemu passing skilla może podać to na pewno już wolnego Zo to skończy z góry.

tylko mi się Gibson nie podoba ale reszta naprawdę ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.