Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież minuty Varejao nie równają się temu, że rozścielam czerwony dywan pod mój kosz i zapraszam do ładowania dunków. Znaczna większość składów tutaj ma nowoczesne ofensywy oparte na p&r i tutaj Varejao się bardzo przydaje. Dlaczego go wziąłem, już wyżej tłumaczyłem. Nie widziałem żadnego klocka, który swoimi kilogramami zrobiłby różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Jędkerowi chodzi o to, że w razie lineupu z Cliffem i Varejao jesteś w ciężkiej dupie i jechany przez większość bez mydła. O ile Cliff + Bogut bądź Nowitzki + Varejao są do zniesienia to sytuacji w której na boisku nie ma ani Niemca, ani Australijczyka musisz stanowczo unikać.

 

Myślę, że powinieneś pomyśleć czy przypadkiem nie uda Ci się kilku PFów Artestem pobronić. Wtedy będziesz miał troszkę łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale Howard to brute force. Z takim Varejao zawsze będzie miał problem więc tymbardziej przesrane ma z Szakiem. Co do reszty...

SlakB - a little problem

Gregorious - no problem at all

LBS - no problem

Rappar - a little problem

Mac - no problem

January - problem

Julek - a little problem

Blackmagic - problem

Biała Czekolada - no problem at all, no chyba że będzie czekał z wystawieniem Hakeema na Twój second unit

Metlik - a little problem, jeżeli dobrz pokierujesz rotacją
PM - każdy ma przejebane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Jędkerowi chodzi o to, że w razie lineupu z Cliffem i Varejao jesteś w ciężkiej dupie i jechany przez większość bez mydła. O ile Cliff + Bogut bądź Nowitzki + Varejao są do zniesienia to sytuacji w której na boisku nie ma ani Niemca, ani Australijczyka musisz stanowczo unikać.

 

Myślę, że powinieneś pomyśleć czy przypadkiem nie uda Ci się kilku PFów Artestem pobronić. Wtedy będziesz miał troszkę łatwiej.

Przecież już w pierwszym poście pisałem, że nie gram Cliffem i Varejao razem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już w pierwszym poście pisałem, że nie gram Cliffem i Varejao razem ;]

Zaplanować to jedno ale w grze nie zawsze będziesz miał ten komfort. Wiem jak się podchodzi tutaj do foul trouble itd. ale w przypadku wyrównanych bardzo zespołów koniec końców to właśnie takie czynniki będą decydowały o zwycięstwie.

 

Fajny screen Koelner ale lżejszy od Hamiltona to jest tylko Shaun Livingston.

 

 

Nowitzki i varejao to nie jest opowiedz na ciezkich centrow ktorzy maja jakikolwoek skill w ataku

 

Ale to działa w obie strony, zawsze, a w przypadku Dirka bardziej w tę drugą właśnie. Problemem jest więc jedynie brak Nowika i Boguta jednocześnie, bo nie odrobi w ataku tego co straci w obronie.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jak Ty piszesz, że masz Shaqa i "brakuje mi inside presence" to jest wszystko merytorycznie, a jak ja się zastanawiam kto u Ciebie ma ograniczyć Dirka, to już nie jest merytorycznie, tak?

 

http://www.basketball-reference.com/play-index/h2h_finder.cgi?request=1&p1=bogutan01&p2=onealsh01

 

Nawet staruszek Shaq robił Bogutowi z dupy jesień średniowiecza 36letni Shaq z PHX robi na Bogucie 29 i 35 punktów na75 FG% i 11 i 8 zbiórek, na dodatek Bogut pięciokrotnie mial 5 fauli w tych meczach, a teraz wstaw tam prime Shaqa...

 

Nie chcę Ci rozwalać tematu, więc pozostałe zarzuty dotyczące mojego teamu wrzucę w swój temat :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.basketball-reference.com/play-index/h2h_finder.cgi?request=1&p1=bogutan01&p2=onealsh01

 

Nawet staruszek Shaq robił Bogutowi z dupy jesień średniowiecza 36letni Shaq z PHX robi na Bogucie 29 i 35 punktów na75 FG% i 11 i 8 zbiórek, na dodatek Bogut pięciokrotnie mial 5 fauli w tych meczach, a teraz wstaw tam prime Shaqa...

Nie bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać tym postem. Że Shaq będzie punktował na Bogucie/...(wstaw dowolnego obrońcę)? No tak, będzie.

 

Nie bardzo za to rozumiem wstawianie tych h2h z basketball-reference, bo nie ma tam żadnych informacji nt czy zawodnicy kryli siebie nawzajem, jeśli tak, to w ilu akcjach, ile z nich kończyło się FGA (np dobra obrona może skończyć się brakiem rzutu). Także takie linki z h2h bez analizy wideo są niewiele warte.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wrzucam fajny post o Cliffie z realGM:

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?p=42553394#p42553394

 

Wychodzi na to, że Cliff jest jednym z najlepszych man defenders na swojej pozycji all-time, zdolny bronić SFów na elitarnym poziomie również, a do tego - jak wiadomo - elita p'n'r defense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.