Skocz do zawartości

ANKIETA - Czy jesteś za zmianą ZASAD WETA ?


szkoda-czasu

Czy jesteś za zmianą ZASAD WETA ?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą ZASAD WETA ?

    • TAK - jestem za zwiększeniem ilości GMów potrzebnych do odrzucenia wymiany.
    • TAK - usuńmy WETO całkowicie.
    • NIE - Zostaje obecny wariant (potrzeba 5 GMów do WETA).
    • Tak. Jestem za wprowadzeniem innego system wetowania niż wszystkie powyższe.


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu toczy się dyskusja dotycząca zmiany zasad wetowania wymian ( http://www.e-nba.pl/topic/3893-update-regulaminu-nowe-zasady-wetowania/ )

 

Wrzucam ankietę. Prośba żeby każdy zaznaczył jakie ma zdanie w tym temacie.

 

Wyniki ankiety do niczego jeszcze nie zobowiązują, zapewne po sezonie będą podjęte jakieś wiążące decyzje, ale dobrze byłoby żebyśmy mieli obraz jaki jest rozkład głosów w tej sprawie.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem informacje o ankiecie do wszystkich lig.

Wystarczy pięciu menedżerów do weta wg obecnych zasad.

Vetoing a trade in Fantasy Sports

League Votes

In a custom or public league set for league votes as the trade-review method, a protest from one-third of managers will result in a veto (e.g., 12-team league requires four votes for a veto).

Fractions will be rounded up (e.g., 10-team league requires four votes, even though one-third of 10 is actually three-and-a-third).

All votes are recorded anonymously.

https://help.yahoo.com/kb/fantasy-basketball/vetoing-trade-fantasy-sports-sln6613.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pięciu menedżerów do weta wg obecnych zasad.

Vetoing a trade in Fantasy Sports

League Votes

In a custom or public league set for league votes as the trade-review method, a protest from one-third of managers will result in a veto (e.g., 12-team league requires four votes for a veto).

Fractions will be rounded up (e.g., 10-team league requires four votes, even though one-third of 10 is actually three-and-a-third).

All votes are recorded anonymously.

https://help.yahoo.com/kb/fantasy-basketball/vetoing-trade-fantasy-sports-sln6613.html

 

dzięki poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Weto powinno pozostać,jednak powinna to być również decyzja podjęta samodzielnie!!!

Niestety wiem,że w wielu przypadkach osoby którym dany trade nie jest "na rękę" szukają wsparcia u innych

za pomocą forum ingerując tym samym w samodzielną decyzję podatnych na sugestie osób!!!  :neglected:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Weto powinno pozostać,jednak powinna to być również decyzja podjęta samodzielnie!!!

Niestety wiem,że w wielu przypadkach osoby którym dany trade nie jest "na rękę" szukają wsparcia u innych

za pomocą forum ingerując tym samym w samodzielną decyzję podatnych na sugestie osób!!!  :neglected:

Sugerujesz, że ktoś zmusza tych innych głosujących do zagłosowania wte, albo we wte i czyni ich decyzję niesamodzielną? ;] A jakby im wysłał maila, o którym byś nie wiedział, to by było lepiej? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu toczy się dyskusja dotycząca zmiany zasad wetowania wymian ( http://www.e-nba.pl/topic/3893-update-regulaminu-nowe-zasady-wetowania/ )

 

Wrzucam ankietę. Prośba żeby każdy zaznaczył jakie ma zdanie w tym temacie.

 

Wyniki ankiety do niczego jeszcze nie zobowiązują, zapewne po sezonie będą podjęte jakieś wiążące decyzje, ale dobrze byłoby żebyśmy mieli obraz jaki jest rozkład głosów w tej sprawie.

Po pierwsze ankieta powinna byc zerojedynkowa. Albo jestes za zmianą zasad, albo nie.

Jesli opcja "za" uzyska wiekszosc, to mozna dopiero zaczac ustalac jak je zmienic.

 

Poza tym jaki jest sens robienia ankiety skoro wyniki nie maja znaczenia bo decyzje beda podejmowane latem?

IMO jesli zwyciezy opcja "NIE" to ja nie widze powodu zawracac sobie tym tematem głowy w przyszłosci i temat raz na zawsze nalezy zamknąć.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza faktem zero-jedynkowości ankiety (odpowiedzi A i B w praktyce oznaczają to samo, zależnie od docelowej liczby głosów, a odpowiedź D jest bardzo myląca, bo mogą ją wcisnąć zarówno gracze oczekujący bardziej liberalnego systemu jak i Ci, którzy oczekują bardziej restrykcyjnego...sic!), mam jeszcze zastrzeżenie dotyczące samych głosujących. Powinni tu głosować jedynie czynni GM (150) z lig standardowych, a obawiam się, że głosuje każdy kto zaloguje się na e-nba i nie do końca rozumie temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza faktem zero-jedynkowości ankiety (odpowiedzi A i B w praktyce oznaczają to samo, zależnie od docelowej liczby głosów, a odpowiedź D jest bardzo myląca, bo mogą ją wcisnąć zarówno gracze oczekujący bardziej liberalnego systemu jak i Ci, którzy oczekują bardziej restrykcyjnego...sic!), mam jeszcze zastrzeżenie dotyczące samych głosujących. Powinni tu głosować jedynie czynni GM (150) z lig standardowych, a obawiam się, że głosuje każdy kto zaloguje się na e-nba i nie do końca rozumie temat ;)

No i dobrze - niech głosuje każdy potencjalny gracz. W końcu zmiana będzie dotyczyć kolejnego sezonu :nevreness:

A co do ankiety, to już zdecydowanie widać, ze zmian nie będzie - powyżej 50% głosów na opcję "bez zmian" załatwia sprawę z automatu. Z drugiej strony widać tu po aktywności w ankiecie, jak wszyscy zaglądają do wątków ligowych - 54 graczy + bulek to nieco ponad 1/3 ze 150 grających menedżerów. Aż dziwne, że w ogóle się pojawiają weta w tych rozgrywkach :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze - niech głosuje każdy potencjalny gracz. W końcu zmiana będzie dotyczyć kolejnego sezonu :nevreness:

A co do ankiety, to już zdecydowanie widać, ze zmian nie będzie - powyżej 50% głosów na opcję "bez zmian" załatwia sprawę z automatu.

Nie do konca. Ankietotwórca niestety nie wyznaczył terminu końca głosowania, więc teoretycznie ankieta moze wisieć jeszcze przez rok, a jej wyniki nigdy nie zostaną uznane za wiarygodne i wiążące, "bo dalej bohatersko zbieramy głosy". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Ankietotwórca niestety nie wyznaczył terminu końca głosowania, więc teoretycznie ankieta moze wisieć jeszcze przez rok, a jej wyniki nigdy nie zostaną uznane za wiarygodne i wiążące, "bo dalej bohatersko zbieramy głosy". ;)

Otóż to. Dopóki wyniki nie będą zgodne z rzeczywistością ankiety nie należy interpretować!

 

Nie mówiąc już o tym, że każda liga powinna decydować oddzielnie przed startem nowego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mówiąc już o tym, że każda liga powinna decydować oddzielnie przed startem nowego sezonu.

Moim zdaniem w drzewkowej standard lidze, zasady powinny być takie same, bo jak każda liga będzie inna, to zaraz się okaże, że 30 chętnych będzie do jednego typu, a 10 do drugiego i problem z podziałami, które na dziś nie do końca są spójne jeszcze się powiększy.

 

PS. Swoją drogą "ścieżka" spadków i awansów powinna być określona przed zakończeniem obecnego sezonu, żeby potem uniknąć sytuacji dosyć subiektywnego podziału wiLQ. JA np. bardzo chciałem zagrać "rewanż" z chłopakami z mojej dawnej ligi Ą, a nie było mi to dane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.