Skocz do zawartości
delfin

NBA 2k15,niepoprawny klucz produktu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zakupiłem pudełkową wersję nba 2k15 na PC,lecz nie mogę jej aktywować.Pisze,że klucz jest nieprawidłowy i tyle(co nie znaczy,że wykorzystany,po prostu nie prawidłowo wpisany).Próbowałem wpisywać różne kombinacje klucza (w sensie "0" zastępowałem "O" itd.),nic nie pomogło.Teoretycznie napisałem już do supportu steama,ale oni potrafią odpisywać i tydzień,dlatego chciałem się zapytać,czy ktoś już miał taką sytuacje,co z tym zrobić?

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepisz kod z karteczki z Durantem, bo najprawdopodobniej przepisujesz kod do dodateku DLC który daje bonusowe Pkt'y oraz pare paczek w MY TEam :smile:

Edytowane przez Wielo18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepisz kod z karteczki z Durantem, bo najprawdopodobniej przepisujesz kod do dodateku DLC który daje bonusowe Pkt'y oraz pare paczek w MY TEam :)

Miałeś racje :P.Byłem święcie przekonany,że pod zdrapką jest klucz do DLC,a na instrukcji klucz do gry(tak jest w większości gier).Dzięki :P

Temat do zamknięcia/usunięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałeś racje :tongue:.Byłem święcie przekonany,że pod zdrapką jest klucz do DLC,a na instrukcji klucz do gry(tak jest w większości gier).Dzięki :tongue:

Temat do zamknięcia/usunięcia

Nie ma problemu, miałem identyczny problem z tym, że ja zakupiłem internetowo na zasadzie Email'u i przez przypadek wysłali mi wlaśnie skan dodatku zamiast cd keya do gry, po czym do nich napisałem i wysłali mi prawidłowy, ale dla mnie wyszło to z korzyscią bo jak by nie patrzeć dostałem DLC za darmo :smile:

Edytowane przez Wielo18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi