Skocz do zawartości

Orlando Magic - preseason


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Magic będą walczyć o PO lepiej w klubie przydał by się Dikembe który napewno wzmocnił by podkoszową strefe, dobrze broniący weteran - Dwight i Darko mogli by sie od niego wiele nauczyć Mysle że taka wymina była na plus dla Orlando

Powiem szczerze, że nie bardzo widzę te plusy. Czy naprawdę ktoś wierzy, że Mutombo mógłby znacząco wzmocnić naszą strefę podkoszową? Gość ma 40 :!: lat (tak oficjalnie podają), w poprzednim sezonie rozegrał (jeśli tak to można nazwać) w Houston 3 mecze. Gość jest stary, się sypie i za niego oddawać młodego obiecującego zawodnika? Jak dla mnie bez sensu. Oczywiście jest mowa o tzw. "nauce", że niby Mutombo miałby uczyć Darko i Dwighta, tyle że nauczycieli mamy już dwóch - na Sentinelu czytałem, że tych dwóch naszych młodzieniaszków uczyć będą Outlaw i Battie :lol: i dodawać jeszcze trzeciego "nauczyciela", poświęcając na niego przyszłościowego zawodnika?

Poza tym Diener może rzeczywiście dostaje trochę mało szansy - jak dla mnie zbyt mało i słusznie napisał Shaqu, że może na chwilę obecną nie uzyskalibyśmy za niego jakiegoś fajnego zawodnika. Ale sezon jest długi i przy jakiejś kontuzji Nelsona czy Arroyo mamy zawodnika rezerwowego na pg, bo Dooling do prowadzenia gry się nie nadaje. Moim zdaniem w tym przedmiocie Diener jest lepszy. Dlatego ja też bym próbował sprzedać Doolinga, za którego można dostać całkiem średniego zawodnika pod kosz, a Dienera bym zostawił i go ogrywał, chociażby w końcówkach meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I just want to let him know that this is as much his team as it is Dwight's and Jameer's [Nelson]. I want him to know he has to be more aggressive on both ends of the court. I don't want him to just get in where he fits in. I want him to assert himself.''

 

ta wypowiedz battiego o darku naprawde mi sie podoba. jednak weteran to weteran ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest grać z Houston, bo wtedy można obejrzeć sobie meczyk :). To był nasz ostatni występ w preseason, ale forma nadal wakacyjna. Właściwie tylko Howard jest na razie gotowy do sezonu. Po pozostałych filarach widać, że nie przepracowali całego okresu przygotowawczego jak należy. Ale taki jest urok tego sportu i jego urazowości.

 

Pierwsze co chciałbym powiedzieć, to że Dwight to bestia :D . Nie właściwie to chciałbym powiedzieć, że czekam aż przestaną go podawać za skrzydłowego w box score, bo jest centrem (Yahoo i ich fantasy mnie zaczyna powoli denerwować ;) ). Cały mecz grał przeciwko Mingowi i Mutombo. Ale skoncentrujmy się na tym jak grał. 20 punktów co noc jest już w zasięgu. Naprawdę nie spodziewałem się, że może dojść do tego w tym sezonie, ale nie jest to wykluczone. Praca stóp w ataku może jeszcze nie jest perfekcyjna i jest w tym temacie sporo do poprawienia. Jednak jest lepiej. Widać że Dwight zaczyna grać tak jak chce, a nie tak jak się uda. Druga sprawa to spory postęp w kończeniu akcji. Ręce już nie są tak drewniane jak chociażby w poprzednim sezonie i w związku z tym jego zagrania są na innym poziomie (to już nie tylko wsady). I wreszcie trzecia sprawa - Dwight zaczął podawać z niezłym skutkiem. Ciekawe jak to będzie wychodziło przy podwojeniach w trakcie sezonu, ale to co zobaczyłem napawa optymizmem. Wygląda na to, że chłopak przeskoczył na inny level.

 

Darko po kontuzji bez formy, ale to co jest w nim zastanawiające to to, że jest miękki, tzn. łatwo mu zrobić kuku. Na razie opcja z Battiem w S5 jest bezpieczniejsza. Niech Darko zacznie grać równo, a wszystko dokona się naturalnie.

 

U innych postępów nie zauważyłem ;). Podobał mi się Bo. Nadal ma serce do gry i na te parę minut jeszcze się przyda.

 

Teraz pozostaje czekać na inaugurację :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki na namiar spabloo

Francis ostatnio zagral fajny meczyk Pod wodza Isaiaha Knicks moze zaczna grac wesola koszykowke Zawsze milo bedzie popatrzec na fruwajacych Stephona i Steva :P (jak ktos widzial ten mecz na torrencie to bede wdzieczny za link)

Ms.Redick narazie malo pkazuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge sie doczekać jutrzejszego spotkania z Chicago Bulls !

Ciekawy jestem jak zaprezentują sie nasi zawodnicy ! nie wiecie czy zagra JJ Redick i czy z Hillem jest nadal wszystko ok ?

Szkoda ze meczw NBa Tv jest dopiero 24 listopada ale chociaz wtedy bedzie mozna zobaczyc magic na zywo w meczu z Memphis na NBA Tv

mam nadzieje ze jutro zapoczątkujemy sezon zwyciestwem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.