Skocz do zawartości

[S] koszulka Karl Malone, Utah Jazz, 32, Hardwood Classics


Gość Koszulki NBA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałem się bezpośrednio ustosunkować do tej wypowiedzi: "Cena? Cóż... raczej mało kto w PL tyle jest w stanie zapłacić. Skoro za 150zł ludzie się  dłguo zastanawiają czy autentyki kupić, tym gorzej będzie w przypadku swingmanów." jak i innych o podobnym wydźwięku.

Rozumiem, że chcecie mnie mocno przekonać, że ta koszulka jest warta mniej.

Ale w mojej opinii nie jest. Nowa sztuka kosztuje dwa razy więcej, stan tego egzemplarza jest idealny, trudno dostać go w Polsce i kolorystyka jest unikatowa.

I według niektórych osób chyba też, bo licytacja, którą przeprowadziłem doszła do 210 zł. Finalnie nie sprzedałem, ponieważ nie starczyło mi czasu na ponowne wystawienie, ale wiem, że chętni byli. A teraz mam czas i możliwość wystawienia.

 

Plus odnośnie wylatywania. Polecam sprawdzić, zanim się wyleci z oczernianiem o wystawianie fejków.

cześć, kupie koszulkę za 200 zł. Daj znac pod maila: michal.zajac@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie swingmany nie maja zadnej wartosci:) ale ja jestem ortodoksem w tej kwestii.

rozumiem jednak ludzi, ktorzy kupuja je do kolekcji, bo czasami nie ma innego wyjscia.

sam mam 2. kobego z high school i MPLS

ale tylko dlatego, ze innych wersji nie bylo do kupienia(poza tymi, w ktorych gral mamba) i tylko dlatego, ze kolor naszytych numerow/napisow jest 1kolorowy i mam gwarancje, ze to mi sie nie spierze.

 

niemniej ostatnio wyprzedaje autentyki z kolekcji, wiec niewykluczone, ze i na te przyjdzie czas...

bo jaraja mnie meczowki. nawet moskow za 70$. duzo bardziej niz swingman duranta czy lebrona... o magicach, birdach i malone'ach nie wspominajac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.