Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, fluber napisał:

Planuje kupic konsole z fifa 20. Krotkie pytanie, ktora lepiej kupic i gdzie?

Oczywistą oczywistością jest, że PS4 (sam posiadałem lub wciąż posiadam konsole zarówno MS, Sony jak i Nintendo do trzeciej generacji wstecz i mam wyrobione zdanie na podstawie doświadczeń, nie fanbojowskich widzimisie). Chyba że nie masz dużych wymagań wobec biblioteki gier, wtedy XO.

Program Game Pass jest absolutnie fantastyczną sprawą, tyle że dla "pykania" sobie w niedzielne popołudnia. Jak chcesz poczuć prawdziwe gejmingowe doświadczenia, inwestuj w PS4 i exy :) To tak w wielkim skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kore napisał:

Oczywistą oczywistością jest, że PS4 (sam posiadałem lub wciąż posiadam konsole zarówno MS, Sony jak i Nintendo do trzeciej generacji wstecz i mam wyrobione zdanie na podstawie doświadczeń, nie fanbojowskich widzimisie). Chyba że nie masz dużych wymagań wobec biblioteki gier, wtedy XO.

Program Game Pass jest absolutnie fantastyczną sprawą, tyle że dla "pykania" sobie w niedzielne popołudnia. Jak chcesz poczuć prawdziwe gejmingowe doświadczenia, inwestuj w PS4 i exy :) To tak w wielkim skrócie.

Generalnie poza Fifą i NBA2k raczej nie planuję grać w cokolwiek innego. 

No i wciąż ponawiam apel o to, gdzie najkorzystniej kupić taką konsolę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Te konsole (xbo i ps4) sa na tyle podobbe (a rozumiem, nie masz jakichs specjalnych wymqgan - ot chec popykania od czasu do czasu), ze bierz te na ktora bedzie lepsza promocja - ew sprawdz ktory pad Ci bardziej 'lezy'.

No jeśli chodzi o ceny z tego co patrzyłem to ta wersja "slim" jest tańsza przy xbo, a wersja "pro" przy ps4, ale nie wiem czy ta pro mi zrobi jakąś różnicę przy fifie 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No jeśli chodzi o ceny z tego co patrzyłem to ta wersja "slim" jest tańsza przy xbo, a wersja "pro" przy ps4, ale nie wiem czy ta pro mi zrobi jakąś różnicę przy fifie 20.

Roznica bedzie odczuwalna zapewne tylko jak masz jakis mocny telewizor (4k itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Roznica bedzie odczuwalna zapewne tylko jak masz jakis mocny telewizor (4k itp).

No właśnie mam... Chociaż myślałem, że ta wersja "pro" ma po prostu jakieś, nie wiem,  lepsze chłodzenie, szybciej reaguje na kontroler, lepiej obsługuje łącze internetowe.  Ta różnica polega na tym, że obraz się będzie ciął bo konsola nie wyrobi, czy to tylko na jakości się odbije?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

No właśnie mam... Chociaż myślałem, że ta wersja "pro" ma po prostu jakieś, nie wiem,  lepsze chłodzenie, szybciej reaguje na kontroler, lepiej obsługuje łącze internetowe.  Ta różnica polega na tym, że obraz się będzie ciął bo konsola nie wyrobi, czy to tylko na jakości się odbije?

jesli chcesz pykac ot tak w gierki to tylko jakosc grafiki (a jesli nie masz porownania do tej lepszej wersji konsoli, mocnych pctow to i tak bedziesz zadowolony :P)

aha jeszcze taka uwaga mi przyszla do glowy - jak chcesz sie bawic kontrolerami ruchu to tutaj xbox chyba zawsze lepiej wypadal (nie moja bajka, ale sa ludzie z zajawka na to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do bardzo ogólnej wiedzy jak grać w Raid SHADOW Legends 

gra ma oczywiście potężna pułapkę w płaceniu za brak cierpliwości ale samo cacuszko na dziś zaczyna przebijać się do mojej świadomości ze to jest rewelacyjna gra wielopłaszczyznowa o pięknej grafice świetnej społeczności i równowadze siły magii i miecza. 

Gra mnie porwała całkowicie i już 56 lvl w miesiąc ( no ciut dłużej ) 

Mnóstwo smaczków i ukrytych sposobów na grę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.