Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem - fabuła, historia, bohaterowie. 

Ale właśnie zrobiłem(w dość długim okresie jeśli chodzi o świat spoza gry) czwarty akt Quantum Break - najdłuższy akt w grze. Były w nim dokładnie 3 walki. 

Serio - gra, która ma 3 godziny serialu z żywymi aktorami, nie potrzebuje jeszcze dodatkowych kilku godzin łażenia w kółko z okazjonalnymi rozmowami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam problem. wczoraj grałem sobie w fallouta 1. wszystko było ok a disiaj gra nie chce odpalić. jak rozwiązać problem? mam windowsa 10. wiem, że gra ma 20 lat, ale jest super i lubię sobie przypomnieć lata młodości

moze miales update sterowników graficznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze podejście do Soulsów i jestem po pierwszym bossie. Nie znam się na serii, ale już wiem jedno - zmuszanie przed każdym bossem do powtarzania jakiejś sekwencji, robienie dłuższej cutscenki czy jak tutaj - pokonywanie serii przeciwników to ze strony twórców czyste c***stwo. Szczególnie w takiej grze jak Soulsy, gdzie boss Ciebie może zabić po drugiej pomyłce. Sztuczne wydłużanie gry, które w obecnych czasach już miejsca mieć nie powinno. Gra ma co najwyżej testować moje umiejętności, a nie cierpliwość.

Co do reszty - za mało grałem by się wypowiadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w jedynkę, ale w 2, 3 i w Bloodborne są skróty do bossów, które można odblokować.

Aż sprawdziłem w poradniku, do pierwszego nie ma. Potem zrobiłem jeszcze tego opcjonalnego w pierwszym akcie i także trzeba za każdym razem łazić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do Soulsów i jestem po pierwszym bossie. Nie znam się na serii, ale już wiem jedno - zmuszanie przed każdym bossem do powtarzania jakiejś sekwencji, robienie dłuższej cutscenki czy jak tutaj - pokonywanie serii przeciwników to ze strony twórców czyste c***stwo. Szczególnie w takiej grze jak Soulsy, gdzie boss Ciebie może zabić po drugiej pomyłce. Sztuczne wydłużanie gry, które w obecnych czasach już miejsca mieć nie powinno. Gra ma co najwyżej testować moje umiejętności, a nie cierpliwość.

Co do reszty - za mało grałem by się wypowiadać. 

 

Pussy :] To jak pokonałeś jednego bossa czy kilku skoro piszesz o powtarzaniu?

 

A na poważnie to jak się nazywał ten boss? Albo w którym był miejscu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pussy :] 

To już wiem skąd się biorą Ci wszyscy ludzie, co chwalą nieprzewijalne reklamy na Y, bo można przecież wtedy iść się odlać i wyskakujące ady, bo przecież ćwiczysz spostrzegawczość szukając zamknij.

 

 

A na poważnie to jak się nazywał ten boss? Albo w którym był miejscu? 

Tych dwóch pierwszych - ten Iudex i ta śnieżna kulka. Sam początek, po prostu wkurza mnie, że po każdej śmierci muszę drałować po drodze pokonując serie tych samych przeciwników w tych samych miejscach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych dwóch pierwszych - ten Iudex i ta śnieżna kulka. Sam początek, po prostu wkurza mnie, że po każdej śmierci muszę drałować po drodze pokonując serie tych samych przeciwników w tych samych miejscach. 

Nie wiem jak to jest z tymi skrótami, bo nie grałem w DS3, ale przecież nie musisz walczyć z tymi samymi przeciwnikami - możesz ich ominąć sprintem. Drogę znasz, więc nie powinno być problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.