Skocz do zawartości
josephnba

modzi-kryteria

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kore napisał:

wyzywanie od debili

Nie zrozumiałeś żartu mordeczko. Wyluzuj i więcej uśmiechu!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ely i Rappar:

• Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

a kto niedawno na shoutboksie jeszcze na starym forunie pisał o debilu roku i niebezpośrednio jechał po kilku innych użytkownikach he?

RappaR.

Tylko, że pisał o sobie akurat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

RappaR.

Tylko, że pisał o sobie akurat.

no wiem, że on - to było pytanie retoryczne ;)

a tamten wpis to był niebezpośredni pojazd po kilku osobach zakamuflowany jako pisanie o sobie - gdyby mnie tam wymienił, to bym się na pewno wkurwił i zrobił aferę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię ten temat. Jak w piaskownicy. Przecież tu nie chodzi o kto ma rację, ale o to kogo bardziej się lubi. Napisałbym co sądzę, ale dostanę bana a w nocy gra Boston i będę się udzielał.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, RappaR napisał:

A jesteś doktorem, czy chociaż mówią do Ciebie ludzie, że jesteś najinteligentniejszą osobą jaką w życiu spotkali mój Ty niesamowicie silny człowieku?

jak ktoś z tak przeciętną inteligencją jak ty, ma prawo pisać do Kore'a? Co ty osiągnąłeś na jego tle w swoim życiu? Jesteś jak zakompleksiony Polaczek. 8573 postów - no life. 

❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, RappaR napisał:

A jesteś doktorem, czy chociaż mówią do Ciebie ludzie, że jesteś najinteligentniejszą osobą jaką w życiu spotkali mój Ty niesamowicie silny człowieku?

Gwoli ścisłości. Pisząc "słaby" użyłem pewnego rodzaju eufemizmu, zeby nie użyć brzydszego słowa na Twoje zachowanie.

Nie chodziło mi o słabą psychikę, strefy komfortu i inne kolczingowe pierdolamento, którym sie brzydzę. Choć jak teraz przeczytałem ponownie swój post: tak to zabrzmiało. Dlatego prostuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kore napisał:

Gwoli ścisłości. Pisząc "słaby" użyłem pewnego rodzaju eufemizmu, zeby nie użyć brzydszego słowa na Twoje zachowanie.

Nie chodziło mi o słabą psychikę, strefy komfortu i inne kolczingowe pierdolamento, którym sie brzydzę. Choć jak teraz przeczytałem ponownie swój post: tak to zabrzmiało. Dlatego prostuję.

Jak to dobrze, że nie obrażasz innych używając słowa "słaby" jako kodu mającego skrywać poważne obelgi, chowając się pod awatarem w internecie.

Czyniłoby Ciebie to słabym :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi