Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

@RappaR

Jeśli opisujesz czyjeś konkretne zachowanie ( a opisałeś tak ,że nie zostawiłeś nawet cienia wątpliwości) i piszesz,że trzeba być debilem by się tak zachować to włąsnie nazwałeś go debilem

Jeśli tego nie rozumiesz to trudno widocznie pewne rzeczy nie są dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

@RappaR

Jeśli opisujesz czyjeś konkretne zachowanie ( a opisałeś tak ,że nie zostawiłeś nawet cienia wątpliwości) i piszesz,że trzeba być debilem by się tak zachować to włąsnie nazwałeś go debilem

Jeśli tego nie rozumiesz to trudno widocznie pewne rzeczy nie są dla Ciebie

Czyli czy Fluber i Badboys2 mają zakaz pisania czy go nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Jeśli nie rozumiesz czym był wpis Flubera to tylko potwierdzasz,że pewne rzeczy zdecydowanie nie są dla Ciebie

a co z kore i badboyem2 - czy dla nich tez jest przewidziane jakies (niedostepne dla Rappara) usprawiedliwienie?

Moze po prostu napisz (glupio, ze po fakcie ale i tak lepiej niz w ogole), ze Rappar jest na cenzurowanym (bo go nie lubisz i zarobil juz duzo punktow) a nie udajesz, ze sa jakies niby jednakowe standardy.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu Kore przekroczył granicę w taki sposób jak RappaR? Bo nazwał kogoś tchórzem? No bez przesady. . To prędzej odpowiedz sprowokowanego LBS by się na to nadawała

 

A wpis BadBoy możesz zgłosić do moderacji bo nie widziałem takowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Jeśli nie rozumiesz czym był wpis Flubera to tylko potwierdzasz,że pewne rzeczy zdecydowanie nie są dla Ciebie

Wedle Twojej logiki był obrazą mnie. Jeśli traktujesz za żart, to jaki dowód masz to, że Fluber żartował, a ja nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Wedle Twojej logiki był obrazą mnie. Jeśli traktujesz za żart, to jaki dowód masz to, że Fluber żartował, a ja nie?

Naprawdę im dalej w to brniesz tym bardziej potwierdzasz ,że po prostu pewne rzeczy Ciebie przerastają

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

A w którym miejscu Kore przekroczył granicę w taki sposób jak RappaR? Bo nazwał kogoś tchórzem? No bez przesady. . To prędzej odpowiedz sprowokowanego LBS by się na to nadawała

  

A wpis BadBoy możesz zgłosić do moderacji bo nie widziałem takowego

Nazwał kogoś pieskiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Naprawdę im dalej w to brniesz tym bardziej potwierdzasz ,że po prostu pewne rzeczy Ciebie przerastają

Przerasta to Ciebie sformułowanie jakiegokolwiek argumentu, w każdej dyskusji do jedynego do czego jesteś zdolny, to obrażanie oponenta. 

1 minutę temu, ely3 napisał:

No tak to rzeczywiście ta sama półka co nazwanie kogoś debilem

 

UPDATE dla RappaRa - mój wpis to był sarkazm

Czyli nie ma kar na forum za wyzywanie kogoś od piesków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

A w którym miejscu Kore przekroczył granicę w taki sposób jak RappaR? Bo nazwał kogoś tchórzem? No bez przesady. . To prędzej odpowiedz sprowokowanego LBS by się na to nadawała

 

A wpis BadBoy możesz zgłosić do moderacji bo nie widziałem takowego

'tchorzliwym pieskiem' - przeciez to podobny ciezar co 'debil'...

Nie chce nic zglaszac do moderacji bo takie banowanie (jak to Rappara) jest slabe opor (to nie pg13 case kiedy na prawde byla przekroczona norma), bo prostu uzywanie podwojnych standardow (zapewniajac jeszcze, ze jest 'rownosc') rowniez jest slabe.

15 minut temu, ely3 napisał:

No tak to rzeczywiście ta sama półka co nazwanie kogoś debilem

ofc.

W kulturze europejskiej w jakiej zapewne 99,9% userow tego forum sie wychowalo odwaga jak i madrosc sa powszechnie uznanymi cnotami (np mestwo i roztropnosc to dwie z czterech cnot kardynalnych w chrzescijanstwie).

Zarowno 'tchorzliwy piesek' jak i 'debil' zaprzeczaja tymze. Identyczny ciezar epitetu (bo debil to nie jest wulgaryzm jbc).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałbym być tchórzliwym pieskiem ale inteligentnym niż debikem ale odważnym ;)  

z pewnymi prowokacjami już tak jest ze maja podwójne dno. 

Rappar dbasz o kontrowersje i czasem można zebrać co się zasiało 

mialem podobnie gdy pisałem w temacie lakers gdzie już samo zabranie głosu w tamtym temacie było „ podejrzane” 

nie chce nikogo pouczać ale potężne pokłady energii zużywamy na bzdety. 

Dla mnie oczywiste ze gdy jest kosa to czasem ktoś wciśnie szpilkę czy będzie polował na podkniecie oponenta 

tylko słabo się to czyta ...

5 minut temu, Wróbel napisał:

Serio ? Nie ma nic lepszego na niedzielny wieczór ? 

Tez o to chciałem zapytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Dla mnie oczywiste ze gdy jest kosa to czasem ktoś wciśnie szpilkę czy będzie polował na podkniecie oponenta

Wiadomka. Tylko wtedy slabe jest wmawianie naokolo, ze nie stosuje sie podwojnych standardow :)

14 minut temu, ignazz napisał:

Ja tam wolałbym być tchórzliwym pieskiem ale inteligentnym niż debikem ale odważnym ;) 

a to juz prywatne preferencje, ktore nie powinny miec wplywu na 'modowanie' (no i w tamtych wrzutkach nie bylo transakcji wiazanych - albo tchorz, albo debil :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto niedawno na shoutboksie jeszcze na starym forunie pisał o debilu roku i niebezpośrednio jechał po kilku innych użytkownikach he?

przecież to oczywiste, że jak ktoś notorycznie robi wiochę, to jest na celowniku i sam się prosi o dowalenie bana

moderator też człowiek, a nie robot - jak na ulicy wkurwicie policjanta i wam dowali mandat albo zawinie do lodówki to tez się dziwicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely daruj sobie

Towarzystwo wzajemnego trzymania się za jajka i tak wie lepiej

 

A propos

Dostałem tydzień temu właśnie za obrażanie innych userow 24h i nie popłakałem się mamusi ani fluberowi!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

banik?

Straszysz mnie?

Chyba zdążyłeś już zauważyć że mnie takie zabawy nie ruszają

Ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj mam życie poza internetem

I to dość intensywne

Bawi mnie jedynie fakt że widząc wpis dotyczący wiadomej osoby mogę że stuprocentową pewnością stwierdzić kto zaraz wyskoczy zza winkla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.