Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu bronicie LBS. Jesteście z jednego kółka różańcowego? Jakby to napisać delikatnie: chłopak unaocznił swoje prostactwo i forum mu to dało jasno do zrozumienia. Jak nie umie kulturalnie dyskutować, niech tego nie robi. Tak czy siak Ely ma do niego anielską cierpliwość. 

 

Odpowiem na Tym samym poziomie:

 

Jesteś z jednego kółka różańcowego z ely3, że lajkujesz jego posty z ktorych na kilometr wali hipokryzją (dzień wcześniej sam kilkukrotnie pisał o tym, że prowokowany powinien być karany delikatniej niż prowodyr....po czym tu na forum ukarał prowokowanego a prowodyr jeszcze przybił mu piątkę lajkami)?

 

Bo ja np nie bronię LBSa (który ofc nie powinien się dawać tak łatwo triggerować) tylko ATAKUJĘ (jak to zaślepiony jokiciowiec :D)  hipokryzję ely3 w tym przypadku (chłopaki się porównywalnie poobrażali a dostało się temu co działał reaktywnie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On pierwszy wyskoczył z oskarżeniami :)

Tak z zewnątrz patrząc to jednak w tym temacie ty pierwszy obraziłeś a On pierwszy zadał pytanie. On drugi obraził a Ty drugi zadałeś pytanie. Więc powinieneś Ty pierwszy odpowiedzieć. Chyba, że są jakieś zaszlosci sprzed roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z zewnątrz patrząc to jednak w tym temacie ty pierwszy obraziłeś a On pierwszy zadał pytanie. On drugi obraził a Ty drugi zadałeś pytanie. Więc powinieneś Ty pierwszy odpowiedzieć. Chyba, że są jakieś zaszlosci sprzed roku :smile:

Ale jak go obraziłem? Porównując go do ely3? To pozostaje pytanie czy uważa się za lepszego od ely3, że się obraził za takie porówanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak go obraziłem? Porównując go do ely3? To pozostaje pytanie czy uważa się za lepszego od ely3, że się obraził za takie porówanie?

Twoja opinia o elym jest znana, intencje również,kontekst także. Nie ma tu znaczenia co kto myśli o elym a to co Ty o nim myślisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja opinia o elym jest znana, intencje również,kontekst także. Nie ma tu znaczenia co kto myśli o elym a to co Ty o nim myślisz.

Ujmę to tak - jeśli ktoś uważa za idiotę osobę, którą ja osobiście szanuję, dalej uznam porównanie do niej za komplement. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak - jeśli ktoś uważa za idiotę osobę, którą ja osobiście szanuję, dalej uznam porównanie do niej za komplement.

Liczą się intencje. Możesz kogoś obrażać porównując do kogoś a ktoś inny może nie poczuć się obrażony, to oczywiste.

To w takim razie wytłumacz jakie miałeś intencje tego wpisu, jeżeli nie obrażanie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą się intencje. Możesz kogoś obrażać porównując do kogoś a ktoś inny może nie poczuć się obrażony, to oczywiste.

To w takim razie wytłumacz jakie miałeś intencje tego wpisu, jeżeli nie obrażanie kogoś.

Zwrócenie uwagi na pewien trend. Pytaniem jak dla mnie bardzo ważnym jest to, czy poczuł się obrażony czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo

 

generalnie nie chcę się zbyt długo rozwodzić by za dużo nie powiedzieć, bo nie wiadomo już co tak naprawdę można, bo regulamin niczego nie reguluje, widać jak na dłoni, że ely czekał tylko na moment by mnie w swoim mniemaniu ukarać, a co za tym idzie ośmieszyć, niestety prawda jest taka, że ośmiesza sam siebie i to raz za razem

 

z Ficko mieliśmy od niedawna pewne zatarczki, ja mu dogryzałem on mi dogryzał, a skończyło się tym, że napisał o "wyskakiwaniu z mordą" w momemencie gdy tak naprawdę do nikogo z mordą nie wyskakiwałem, ot, napisałem post jakich setki do tej pory, nawet wulgaryzm użyłem w formie skrótu, moja reakcja była jaka była, ani niezbyt warta polecenia, ani też przesadnie chamska, no, ale jak się szuka powodu, to się go zawsze znajdzie

 

 

Dokładnie tak
Spięty już od dłuższego czasu siał i teraz zebrał ci zasiał, już nawet kucio mu delikatnie próbował uświadomić że przesadza


A i tak
Oni są z kółka wzajemnej adoracji

 

nie jesteśmy już z kuciem w stałym kontakcie do długiego już czasu, jak zwykle ostatnio masz ciulowe sources, gdybym był z kimś w dobrych relacjach, to bym nie pisał takich nic niewartych banialuków, zresztą Kucio jest ostatnią osobą, która powinna kogoś uczyć zachowania rezonu i przestrzegania etykiety forum, ale to bardzo typowe w dzisiejszych czasach, dzisiaj każdy wie kto kiedy jest spięty, jaki ma z rana stolec i czy jego pies ma robaki, no przecież czyta wszystkie posty, a po nich widać wszystko

 

generalnie gratuluje wszystkim, którzy myślą, że można poznać człowieka po wpisach w internecie - jesteście naprawdę wybitnie bystrzy

 

no i Ty, Eld stary hipokryto, dobrze wiesz, że gdyby za każde użycie słowa "morda" miał być ban, to połowa graczy w beClown siedziałaby w kozie przez minimum 3 miesiące, bo używana tam sformułowania mogłyby wszystkich tutaj świętoszków przyprawić o zawał, to tyczy się również Ciebie, więc generalnie gratuluje - zostałeś Szymonem Hołownią tego forum, możesz sobie zajebać plakietkę Fundacji Mam Marzenie i rekrutować Shadowego na swojego następcę, razem będziecie szerzyć nic niewarte gówno coś tam

 

o samym Ely3 ciężko mi się wypowiadać, bez odruchów wymiotnych, a jest to konsekwencją tego, że człowiek, który tak Wam wszystkim próbuje zaimponować dojrzałością i kulturą, swego czasu zachował się w taki sposób wobec osoby którą spotkał osobiście w Warszawie, że jak żyję na tym świecie 35 lat, to takie wieśniactwa i przerażającego chamstwa, to ja nigdy nie widziałem, dlatego też mam do niego taki a nie inny stosunek, bo pod płaszczykiem forum kreuje się dalej na Bóg wie kogo, a tak naprawdę... no nic, powspominaliśmy sobie trochę z pewną osobą tamte wydarzenie (było przy tym jeszcze kilka osób z forum, mówię o tym incydencie, nie o zlocie), która to pamięta, podczas ostatniego zlotu, nigdy nikomu innemu tego nie powiem, ale na mój szacunek nie masz co liczyć, możesz mi sprzedać 17 banów na 24, ale to nie zmieni faktu kim tak naprawde jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i Ty, Eld stary hipokryto, dobrze wiesz, że gdyby za każde użycie słowa "morda" miał być ban, to połowa graczy w beClown siedziałaby w kozie przez minimum 3 miesiące, bo używana tam sformułowania mogłyby wszystkich tutaj świętoszków przyprawić o zawał, to tyczy się również Ciebie, więc generalnie gratuluje - zostałeś Szymonem Hołownią tego forum, możesz sobie zajebać plakietkę Fundacji Mam Marzenie i rekrutować Shadowego na swojego następcę, razem będziecie szerzyć nic niewarte gówno coś tam

 

 

Znów masz ewidentny problem z napisaniem bezpośrednio o co Ci chodzi. Zajebać, to sobie możesz tatoo Jokića na którymś pośladzie a jak masz ze mną problem ( a zdecydowanie masz ) to daj mnie po prostu na ignore.

 

Ja Ciebie kompletnie nie rozumiem. Naprawdę. Lubię czytać Twoje posty. Lubię Denver Nuggets ale LBS, ostatnimi czasy przeginasz, jesteś nerwowy, pyszczysz, zaczepiasz i idzie to w niebezpieczną stronę. Już Ci pisałem, czy nie czujesz się trochę jak by całe forum było przeciwko Tobie? A może to Ty jesteś przeciwko całemu forum? Z iloma userami ostatnio już miałeś spięcie?

 

Zważ też, jeśliś łaskaw, że od mojego ostatniego postu bezpośrednio do Ciebie gdzie odpowiedziałem na Twoje "pewna osoba" nie zacytowałem ani jednego Twojego postu, nie napisałem pojedynczego znaku w temacie Denver, a słowo "Jokić" napisałem raz w temacie "tu komentujemy łapu-capu". Odpuściłem sobie wchodzie w jakiekolwiek interakcje z Tobą, bo ciężko Ci pewne rzeczy zrozumieć a ban 24h zamiast dać do myślenia, sprawił że wpadłeś ze sztandarem "ja Wam wszystkim pokaże".

 

A teraz wpadasz i wyzywasz mnie od jakiś Szymonów? Ok. Jeśli to ma być miara inteligencji, wiedzy, czy wiary w Boga - miło mi. Ale weź zluzuj i zejdź ze mnie. Musisz mieć wroga na forum? U mnie go nie znajdziesz.

 

I wiesz. Na końcu to mi trochę przykro. Bo jak Ci złoty deszcz pojechał od zezów rozbieżnych to już Ci się chyba zapomniało kto pierwszy stanął w Twojej obronie i co wtedy napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów masz ewidentny problem z napisaniem bezpośrednio o co Ci chodzi. Zajebać, to sobie możesz tatoo Jokića na którymś pośladzie a jak masz ze mną problem ( a zdecydowanie masz ) to daj mnie po prostu na ignore.

 

Ja Ciebie kompletnie nie rozumiem. Naprawdę. Lubię czytać Twoje posty. Lubię Denver Nuggets ale LBS, ostatnimi czasy przeginasz, jesteś nerwowy, pyszczysz, zaczepiasz i idzie to w niebezpieczną stronę. Już Ci pisałem, czy nie czujesz się trochę jak by całe forum było przeciwko Tobie? A może to Ty jesteś przeciwko całemu forum? Z iloma userami ostatnio już miałeś spięcie?

 

Zważ też, jeśliś łaskaw, że od mojego ostatniego postu bezpośrednio do Ciebie gdzie odpowiedziałem na Twoje "pewna osoba" nie zacytowałem ani jednego Twojego postu, nie napisałem pojedynczego znaku w temacie Denver, a słowo "Jokić" napisałem raz w temacie "tu komentujemy łapu-capu". Odpuściłem sobie wchodzie w jakiekolwiek interakcje z Tobą, bo ciężko Ci pewne rzeczy zrozumieć a ban 24h zamiast dać do myślenia, sprawił że wpadłeś ze sztandarem "ja Wam wszystkim pokaże".

 

A teraz wpadasz i wyzywasz mnie od jakiś Szymonów? Ok. Jeśli to ma być miara inteligencji, wiedzy, czy wiary w Boga - miło mi. Ale weź zluzuj i zejdź ze mnie. Musisz mieć wroga na forum? U mnie go nie znajdziesz.

 

I wiesz. Na końcu to mi trochę przykro. Bo jak Ci złoty deszcz pojechał od zezów rozbieżnych to już Ci się chyba zapomniało kto pierwszy stanął w Twojej obronie i co wtedy napisałem.

 

nie, nie czuje tego aby całe forum było przeciwko mnie, nic nikomu nie zrobiłem, współorganizowałem 4 zloty, ze 3 ATFy napisałem tysiące postów tylko po to by wspólnie podzielać z resztą pasję do kosza i nie tylko, bo w innych działach też staram się być aktywny, a że ewidentnie ktoś ma problem z tym, że razem z chłopakami stoimy na straży obrony Denver i Jokicia, to naprawdę nie muszę się za to katować, sposób mojego pisania się nie zmienił, zmieniła się pewna optyka moich postów, to na czym się koncentruje i wielu to bardzo boli, ale w sumie co mnie to obchodzi

 

idź sobie szukaj poklasku wśród kalakierów Ely'go, bo z mojego punktu widzenia już Ciebie tu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

idź sobie szukaj poklasku wśród kalakierów Ely'go, bo z mojego punktu widzenia już Ciebie tu nie ma

 

Dalej nie napisałeś o co Ci chodzi. Skąd takie problemy z bezpośredniością? 

 

Pytam bo jestem strasznie ciekaw, czym Cię uraziłem, co Ci zrobiłem i za co ewentualnie mam przeprosić?

 

Ja bardzo nie lubię nierozwiązanych sporów, więc jak przejawiasz choć trochę dobrej woli to chyba miło by było ( choć by ze względu na beGM ) abyś napisał o co Ci chodzi?

 

Pytam już trzeci raz.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Chyba się raczej nie doczekam odpowiedzi, mimo że LBS non stop jest na forum.

 

Zawsze mnie to zastanawiało czym się kierują ludzie, którzy zwyzywają, oczerniają, a jak się do nich podchodzi na spokojnie i kulturalnie bo człowiek chce się dowiedzieć o co chodzi, to ich po prostu zatyka i nie wiedzą co odpowiedzieć.

 

Niedługo zmienię stopkę.

 

Myślicie że lepsze to?

 

"razem z chłopakami stoimy na straży obrony Denver i Jokicia" + jakiś dopisek typu: a kto Was atakuje? Albo coś z "Pięknego Umysłu". Tamten też miał grube urojenia.

 

Czy może lepsze to?

 

Oficjalny tytuł "Achivment unlocked: zostałeś Szymonem Hołownią tego forum, możesz sobie zajebać plakietkę Fundacji Mam Marzenie i rekrutować Shadowego na swojego następcę" - nadany przez jedynego, prawilnego przywódce straży Denver i Jokića I Wielkiego.

 

Będę zobowiązany za pomoc we właściwym wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Chyba się raczej nie doczekam odpowiedzi, mimo że LBS non stop jest na forum.

 

Zawsze mnie to zastanawiało czym się kierują ludzie, którzy zwyzywają, oczerniają, a jak się do nich podchodzi na spokojnie i kulturalnie bo człowiek chce się dowiedzieć o co chodzi, to ich po prostu zatyka i nie wiedzą co odpowiedzieć.

 

Niedługo zmienię stopkę.

 

Myślicie że lepsze to?

 

"razem z chłopakami stoimy na straży obrony Denver i Jokicia" + jakiś dopisek typu: a kto Was atakuje? Albo coś z "Pięknego Umysłu". Tamten też miał grube urojenia.

 

Czy może lepsze to?

 

Oficjalny tytuł "Achivment unlocked: zostałeś Szymonem Hołownią tego forum, możesz sobie zajebać plakietkę Fundacji Mam Marzenie i rekrutować Shadowego na swojego następcę" - nadany przez jedynego, prawilnego przywódce straży Denver i Jokića I Wielkiego.

 

Będę zobowiązany za pomoc we właściwym wyborze.

To drugie lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dawna się zastanawiam, po co te stopki ustawiać (i kto to czyta?)... Ich ukrycie bardzo poprawia czytelność forum, polecam. Czasem jak zdarzy się wejść na forum z innego kompa, bez zalogowania, to jestem momentami w szoku, ile różnych dodatków mam pochowanych w swoim profilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowy86, Josephnba, Vasquez, Calogonero, Golden Glory etc.

To miło, że ely3 ma grono wyborców do pierwszej piątki NBA o dokładnie tym samym poziomie inteligencji i zdolności do pisania merytorycznych postów jak jego.

właśnie dostałem info że znów mnie obrażasz

Uświadomić sobie że nie życzę sobie żebyś wymieniał mnie w jakichkolwiek swoich postach a tym bardziej mnie obrażał bo ja ani o tobie nic nie pisze ani nie czytał twoich wypocin i unikam jakichkolwiek konfrontacji

 

Uznaj że mnie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.