Skocz do zawartości

Play Station 4


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Też słucham innej muzyki na co dzień i o ile ta z 2k14 zaakceptowałem, o tyle w 15 jest z tym naprawdę słabo. W 2k13 nie miałem okazji grać, więc ciężko mi się wypowiadać.

W porównaniu np. z szantami z AC BlackFlag to NBA jest dla mnie nieatrakcyjna. Z drugiej strony "target" jest pewnie inny. Spora część osób słucha hip-hopu, rapu lub szeroko pojętej muzyki popularnej i pewnie soundtrack im odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie rozwiązanie jak mycie talerza do obiadu w łazience, bo w kuchni cały zlew zajebany. Sporadycznie można, ale na dłuższą metę nie jest to najwygodniejsza opcja. 

 

Znacznie wygodniej byłoby po prostu, gdyby gra miała choć przyzwoity soundtrack. #problemypierwszegoświata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, co by tam nie leciało to i tak słuchanie w kółko tych samych 10 traków doprowadza do kurwicy, więc prędzej czy później i tak trzeba polegać na jutubku

 

e: ten driveclub co rzucili na ps+ to pełna wersja czy demo śmieszne?

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

104zł z tego co kojarzę. Jeszcze nie kupiłem, bo ten trialik oferuje naprawdę sporo, ale jak tylko na wszystkich dostępnych trasach zrobię 3*, to od razu upgraduje.

 

kulfon, możesz dać psn id kolegi albo podać mu mój (taki jak nick na forum). Zawsze przyda się kolejna osoba, której wynik będzie można próbować pobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też obecnie nie mam 2K15 (zostawiłem u byłej i już nie odbiorę, chyba że w kawałkach  :tongue: ) i myślałem nad kupnem, ale stwierdziłem, że lepiej przemęczyć się 3 miechy i mieć za 200zł nowe NBA, niż kupować drugi raz to samo za przynajmniej stówę (taniej raczej się nie kupi). Także proponuję zagryźć zęby i czekać na nową edycję.

 

 

Niestety już nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planetside 2.

 

Przyznam szczerze, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony (wolę realizm i teraźniejszość niż science fiction), ale jestem pod ogromnym wrażeniem jaki ta gra ma rozmach. Wielkość tej gry to niewątpliwie jej największa zaleta. Taki Battlefield x10

 

Minusem jest to, że póki co gram samemu, przez co podejrzewam, że tracę conajmniej połowę radochy ;)

 

Jeżeli ktoś z forum jest zainteresowany wspólnym graniem - mój nick to Wejwer

 

Polecam dać szansę samej grze, tym bardziej, że jest ona za darmo do pobrania z PSN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.