Skocz do zawartości

Play Station 4


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu na ps4 pojawiło się do pobrania za darmo(!) Planetside 2.

 

Gra, w której mamy wojnę na ogromną skalę. Pograłem kilka godzin z dwoma typami i było naprawdę ok.

Z tym, że zdarzają się bitwy stuosobowe i większe dlatego każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu i swoje zadania.

 

Gra mocno oparta o współpracę graczy i raczej na dłuższe posiadówki. Samo wchodzenie do gry to czekanie ok dziesięciu minut bo na dzień dobry wyskakuje info, że jesteśmy pięćsetni w kolejce ;p

 

Uważam, że jak za darmo to gra jest więcej niż dobra. Za kasę pewnie bym tytuł odpuścił bo trzeba mu poświęcić naprawdę sporo czasu(czasem runda trwa około trzech godzin!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam wszystkich, którzy mają subskrybcję PS Plus (chyba każdy z PS4 ma, nie?) do pobrania darmowej wersji Drivecluba. Jeździ się bardzo przyjemnie, grafika miejscami oszałamia. Można się łączyć w tytułowe "kluby" i razem zaliczać osiągnięcia, odblokowywac samochody. Naprawdę warto dać grze szansę, zwłaszcza że to nic nie kosztuje. W trialu jest kilkanaście samochodów i tras, dostępne wszystkie tryby zabawy, a jak się spodoba, to za 100zł można upgradować do pełnej.

 

Gra już ktoś? Ktoś planuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN id mam takie jak nick na forum. Możesz wysłać zaproszenie, przyjmę wieczorem

 

Jakby się zebrało więcej osób, to możemy założyć swój klub (2-6 osób jeździ na wspólny rachunek). Przyłączyłem się do jakiegoś randomowego, ale fajniej by było mieć własny. Mam jeszcze jednego kumpla, który będzie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na xboxie one ktoś tutaj w cos pogrywa?. Wlasnie sobie zakupilem, moja pierwsza konsola w zyciu i tak mysle co by tu poogarniac na poczatek.

 

To jest temat dla Plejstejszonowców, ić stond!

 

A tak serio: dużą zaletą posiadania X1 jest dostęp do EA Access, gdzie za parę groszy miesięcznie masz większość sportówek od EA (Fify, Maddeny i inne cuda). Oprócz tego Forza, bo to najlepsza seria wyścigów i musi to przyznać nawet taki Sonofil jak ja.

 

Oprócz tego to w Polsce niestety kiepsko, rynek zdominowany przez PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko, ja z premedytacją brałem XO zamiast PS-a, czailem wczesniej mniej więcej jak sprawa wyglada. Mam zamiar live gold kupic, od jutra jest AC Black Flag za 'nic', mam Wieśka, jakos se poradze na poczatek. O forzy napewno pomyślę, powiedzcie mi jeszcze czy jest sens kupowac 2k15, czy lepiej poczekac na premierę 2k16/live16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obecnie nie mam 2K15 (zostawiłem u byłej i już nie odbiorę, chyba że w kawałkach :P ) i myślałem nad kupnem, ale stwierdziłem, że lepiej przemęczyć się 3 miechy i mieć za 200zł nowe NBA, niż kupować drugi raz to samo za przynajmniej stówę (taniej raczej się nie kupi). Także proponuję zagryźć zęby i czekać na nową edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Driveclub to bardzo fajna gra ale mi się już trochę znudziła. Zrobiłem sobie upgrade do pełnej wersji jak tylko była taka możliwość bo kosztowało to raptem 100zł.

 

Jak trochę się pościgacie na multi to może się Wam szybko odechcieć.

Byłem w klubie i z trzema innymi ziomkami ścigalismy się online i był duży ubaw.

 

Ale tam panuje zasada 'czekasz na zakręt aby się odbić od przeciwnika' co szybko demotywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie absolutnie 2 najlepsze gry na PS4 to:

 

1. Dark souls 2 scholar of first sin.

2. Bloodborne

 

Obecnie mecze Wiedzmina i historia, dialogi extra ale jakos sama rozgrywka mnie nie wciaga.

 

 

Czekam ze zniecierpliwieniem na Uncharted 4 the thief end. must have.

 

P.S. na playstation store za darmo MGS do pobrania jakby ktos nie wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obecnie nie mam 2K15 (zostawiłem u byłej i już nie odbiorę, chyba że w kawałkach :tongue: ) i myślałem nad kupnem, ale stwierdziłem, że lepiej przemęczyć się 3 miechy i mieć za 200zł nowe NBA, niż kupować drugi raz to samo za przynajmniej stówę (taniej raczej się nie kupi). Także proponuję zagryźć zęby i czekać na nową edycję.

 

Za 100zł bym w sumie sprzedał, więc jak ktoś zainteresowany to pisać (w Poznaniu możliwość odbioru osobistego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack jest beznadziejny. Przy 2k14 myślałem, że jest słabo, ale w porównaniu z tą edycją to było niebo.

(Wiem, słaba reklama produktu, ale akurat muzyka nie jest w tej grze najważniejsza - komentarze meczowe są z drugiej strony świetnie zrobione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na codzień słucham głównie metalu, ale dobry rap toleruje i absolutnie mi nie przeszkadza. Tak było bodajże w 2K13 (+ Phil Collins), w 2K14 już gorzej, a w najnowszej edycji już musiałem to powyłączać, bo kawałki albo jakaś popowa szmira, albo bezsensowny jazgot.

 

Gorszy soundtrack był tylko w PESie (chyba 2013 lub 2014), gdzie twórcy zapomnieli go kupic do gry i zaoferowali nam 3 kawałki: dwa jakieś marsze tureckie i "Guantanamerę". WTF?  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.